2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kız sen beni öldürücen🤣🤣🤣diyetten tabi guruldama olucak😃😃Hiçte düşmesin umutların canım..istesen kan ver canım neqatif çıkarsa masaj yap hemen sökülücen ve başla yeniden denemeye
Hahah:mad: Kız hiç aklıma gelmedi ne bileyim açlık yok ama açlık olsa açlıktan gurulduyor derim 🤣🤣🤣🤣 yok yok test yapmayacam inat ettim doktora gidince o verir adet söktürücü

Ay dur kalbim çarpmaya başladı 😍🤣🤣🤣
Ya her seferinde havaya girmiycem diyorum yine kendimi aynı çukurda buluyorum hadi bakalım😅😅 Yine çok fena yükseldim halbuki benim 51.gğn artık yani regl bekliyorum ben 20 gündür 🤣🤣🤣 Bi kaç gün önce de aynı benim durumumda olan kızın 59. Günde beta >10000 değerle hamile olduğunu öğrendiği mesaja denk geldim inşallah bunlar bana işarettir 🙏🤣🤣🤣
Aaa pko mu var 51 gün cok 😦😦 yine de bir muayene ol canım kist vs olmasın için rahat eder cok uzamış çünkü gecikmesi geç döllenme de olabilir tabi de

Kizlar merhaba bende mfk kulananlardanim baştan herkesin kucağını boş bırakmasın tek duam o en son adetim 18 haziran normalde 21 günde bir adet olurum şaşmaz yeni adet tarihim yarın yani 9 temmuz bu ayın 6da regli oldum sandim süslü kahve lekelenme oldu bugün 3. Günü ara ara geliyor çok nadir ve kasiklarimda hafif hafif arar batmalar oluyor ve bugün akşam üstü kaset test yaptım bu şekilde çıktı sizce hamilemiyimdir
Hemen çıktıysa evet canım hamilesin tebrik ederim😍 ama fotoğrafı sonradan çekmişsin sanırım

Aaa pko mu var 51 gün cok 😦😦 yine de bir muayene ol canım kist vs olmasın için rahat eder cok uzamış çünkü gecikmesi geç döllenme de olabilir tabi de
Evet canım çok uzadı ocak ayından beri düzensizliğim var ya 12 temmuza randevum var gidicem. Aslında 15 haziranda yani adet olmam gereken gün gittim doktorum kist falan yok regl olunca gel demişti. Ben duphaston falan istedim hatta düzensiz oluyorum çok geçiririm diye doktorum da daha önce verdiğim hormon sonuçlarının normal olduğunu bir problem olmadığını regl kendiliğinden gelebileceğini söylemişti ondan bekledim biraz sonra bayram falan girdi araya gidemedim kontrole

Hemen çıktı canım inşallah dediğiniz gibiyimdir sabah ilk idrarla tekrardan yapcam pazartesi sabah erkenden saglik ocağına kan vermeye gidixem eğer hamileysemde mucize olucak bizim için 2 buçuk yaşında kızım var o tüp bebekte ondan öncede kimyasal ve düşük çok geçirdim kızım tup bebek le oldu kızım 10 aylik Ken kendiliğinden 2 kez hamile kaldım birinin kalbi durdu diğerine keseyi gördüğüm gün düşük yaşamıştım tekrardan doktorlar tekrardan tüp bebek diyorlardı normal yolla kalman imkansız diyordu mfk hocanın takviyelerini kullandım inşallah dediğiniz gibidir haber veririm sizlerede

Hemen çıktı canım inşallah dediğiniz gibiyimdir sabah ilk idrarla tekrardan yapcam pazartesi sabah erkenden saglik ocağına kan vermeye gidixem eğer hamileysemde mucize olucak bizim için 2 buçuk yaşında kızım var o tüp bebekte ondan öncede kimyasal ve düşük çok geçirdim kızım tup bebek le oldu kızım 10 aylik Ken kendiliğinden 2 kez hamile kaldım birinin kalbi durdu diğerine keseyi gördüğüm gün düşük yaşamıştım tekrardan doktorlar tekrardan tüp bebek diyorlardı normal yolla kalman imkansız diyordu mfk hocanın takviyelerini kullandım inşallah dediğiniz gibidir haber veririm sizlerede
İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz 🙏 Allahın ol deyip de olmayacağı jiç birşey yok rabbim yeterki ol desin 🙏

Kizlar merhaba bende mfk kulananlardanim baştan herkesin kucağını boş bırakmasın tek duam o en son adetim 18 haziran normalde 21 günde bir adet olurum şaşmaz yeni adet tarihim yarın yani 9 temmuz bu ayın 6da regli oldum sandim süslü kahve lekelenme oldu bugün 3. Günü ara ara geliyor çok nadir ve kasiklarimda hafif hafif arar batmalar oluyor ve bugün akşam üstü kaset test yaptım bu şekilde çıktı sizce hamilemiyimdir
Bence hamilesin canım hayırlı olsun 🤩

Kuzum böyleydi sonucum savascii savascii sağolsun yardımcı oldu bide bu sonucu kadın doğuma gösterdim. Bir kan testi daha yaptı homosistein adında ondaki değer yüksek çıksaydı kan sulandırıcı net başlardık dedi aman o değerin normal gerek yok dedi. Genetikteki doktor da öyle dedi. Ama içim rahat etmedi Hematoloji randevusu aldım ona da göstercem.
Canım ben hala iğne kullanman gerektiğini düşünüyorum valla bence sonucunu instada osman develioğluna gönder onunda bi fikrini al

Üniversiteye hiç bakmadim canim. Bizim izin konusu sıkıntı olacak ilçeden gelip gitmek. Ondan özelden devam edip kontrolleri olabildiğince cumartesi günlerine denk getirmeye çalışacağım.
Anladım canım o zaman en mantıklısı öyle yapman bencede

Ay canım savascii savascii arkadaşımız hatırlar bi değerlerini yazsın karşılaştır istersen ben öyle hissettim 😅😅
Ayyyy Niqu Niqu canımmm senin değerin nasıl çıktı böyle ikiz ihtimali diyor kızlar😍😍 bak benim aşağıdaki gibiydi
17.04.2023 19.92

19.04.2023 86.96

24.04.2023 1145

X