2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Öyle düşünme bebeğim artış olmuş sonuçta İnşAllah sağlıkla devam eder🤲🏻 Doktoruna gönderdin mi ne diyor
Doktorum yok canım doğru düzgün devlette kan veriyorum zaten hiç düzenli gidebileceğim bi doktor arayışına girmeden gebelikler hep sonlanınca . Şimdi de artış iki katı olması gerekirken yeterli değil inşallah dış gebelik değildir diye dua ediyorum 🥺

Doktorum yok canım doğru düzgün devlette kan veriyorum zaten hiç düzenli gidebileceğim bi doktor arayışına girmeden gebelikler hep sonlanınca . Şimdi de artış iki katı olması gerekirken yeterli değil inşallah dış gebelik değildir diye dua ediyorum 🥺
İnşAllah canım 🤲🏻 Pazartesi yine kan ver bence.bir de o gün doktora da randevu alıp bir görüş istersen. Acaba senin de öğrenir öğrenmez ilaç başlaman mı gerekiyor?

Kesinlikle çok masraflı bir süreç ☺️ Aileler destek olursa hafifliyor insan. Ay bu konuda çok doluyum azcık içimi dökeyim😂 Biz de hazırlık yaparken benim ailem her şeyimize destek oldu neye ihtiyacımız varsa atladılar biz alalım diye. Eşimin ailesinin durumu da iyi olmasına rağmen hiç oralı olmadılar. O dönem o kadar sinir oluyordum ki bu duruma. Eşim en küçükleri ve 4 ablası 2 abisi var. Belki çok torun var diye pek oralı olmadılar diye düşünüyorum ama insan biraz düşünceli olur. Ablalarına her konuşmamızda laf soktum ailem şunu aldı teyzemler bunu aldı kardeşim şunu aldı diye ama şunu da biz alalım demedi hiç biri. Onlar almasa da alacak gücümüz var çok şükür ama kendi ailem yaparken onların yapmaması batıyordu bana. Hatta kv bir gün konuşurken kocasına bir çeyrek alda torun doğunca takarız dedi ben şok oldum ya insan torununa el gibi çeyrek mi takar.kendi annem bebeğimizi kaybettiğimiz halde ben torunuma takacaktım onun niyetineydi diye yine kat kat fazlasını taktı. Eşime de söyledim bu durumu çok şaşırdı. O da biliyor benim derdimin maddiyat olmadığını. Sadece iki tarafı kıyaslayınca eşim tarafından bize verilen değere üzülüyorum.
Aynı durumu yaşıyorum boşverrr

Kesinlikle çok masraflı bir süreç ☺️ Aileler destek olursa hafifliyor insan. Ay bu konuda çok doluyum azcık içimi dökeyim😂 Biz de hazırlık yaparken benim ailem her şeyimize destek oldu neye ihtiyacımız varsa atladılar biz alalım diye. Eşimin ailesinin durumu da iyi olmasına rağmen hiç oralı olmadılar. O dönem o kadar sinir oluyordum ki bu duruma. Eşim en küçükleri ve 4 ablası 2 abisi var. Belki çok torun var diye pek oralı olmadılar diye düşünüyorum ama insan biraz düşünceli olur. Ablalarına her konuşmamızda laf soktum ailem şunu aldı teyzemler bunu aldı kardeşim şunu aldı diye ama şunu da biz alalım demedi hiç biri. Onlar almasa da alacak gücümüz var çok şükür ama kendi ailem yaparken onların yapmaması batıyordu bana. Hatta kv bir gün konuşurken kocasına bir çeyrek alda torun doğunca takarız dedi ben şok oldum ya insan torununa el gibi çeyrek mi takar.kendi annem bebeğimizi kaybettiğimiz halde ben torunuma takacaktım onun niyetineydi diye yine kat kat fazlasını taktı. Eşime de söyledim bu durumu çok şaşırdı. O da biliyor benim derdimin maddiyat olmadığını. Sadece iki tarafı kıyaslayınca eşim tarafından bize verilen değere üzülüyorum.
eşini seçiyorsun ama ailesini seçemiyorsun işte. Napıcaksın. Ben de sinir olurum böyle şeylere. Seni çok iyi anlıyorum burada önemli olan şey maddiyet değil, düşünmek.

Freely yanıltır demişsiniz ya ondan
Ay öncelikle değerin çok iyi çıkmış maşallah. Sağlıkla büyüsün 🥰

Freely yanıltmıyor aslında. Oraya yazdığım gibi kutunun içinden tamamen sendeki gibi beyaz kaset test çıkan arkadaşlar oldu ve hamile olmadıkları halde çizgi çıkartmıştı silik. ancak seninki neredeyse kıpkırmızıydı bariz hamileydin 🥰 Böyle bir durum yaşanmaması adına Freely nin hangi testini almalısınız diye görsel ekledim.

1006 dan 1468 olmuş canım bana az geldi artık iki katı olmamış 😞
Evet iki katı artmamış canım ama hemen kötüyü çekme çok kötü de artmamış yüzde 60 ın bir tık altı. Bence sakinliğini koru kötüyü çekme. Bekle biraz doktor seçmediysen doktorunu seç ve muayene ol alttan baksınlar bir kese vs görünüyor mu?

Betaya çok takılma canım ya benim 7+1 de beta 4500 çıktı doktor kalp atışı kese var bişey olmaz bakılmaz sonrasında dedi senin de öyle olur belki
Ben keseyi görmedim canım 3 kimyasalım var doktor takip edelim demişti . Artış nasıl olcak diye iki katı olmadı . Dış gebelik değildir inşallah

Önceki aylarda da %50 koyuyken 3-4 gün sonra pik olmuştu. Şimdi yine öyle beklemistim ama çok silik 😟 devam edeyim ben testlere dün degerlendirdik zaten ama sanki daha yumurtlamadim gibi geliyor bana akıntı vs hiçbir şey olmadi
İlk defa bu ay benden de akıntı gelmedi. Ancak dün şiddetli sağ kasık ağrısı çektim baya hissettim yumurtayı, sonra bıçak gibi kesildi akşama doğru. Sen teste de değerlendirmeye de devam. Önemli günler. İnşallah tutacak kuzum 💕🙏

Evet iki katı artmamış canım ama hemen kötüyü çekme çok kötü de artmamış yüzde 60 ın bir tık altı. Bence sakinliğini koru kötüyü çekme. Bekle biraz doktor seçmediysen doktorunu seç ve muayene ol alttan baksınlar bir kese vs görünüyor mu?
3 kimyasaldan sonra endişe etmeden durmak çok zor ama kendimi yatıştırmak da istiyorum çok yoruldum artık . Tek bir kötü olay kaldıracak güç kalmadı. Allah yardımcımız olsun ne diyim ki

Kızlar yazıyorum tüm betaları lütfen bişey diyin 🥺🥺🥺 melisaa93 melisaa93 A Afratafrac
4 Temmuz 592
6 Temmuz 1006
8 Temmuz 1468
bir yerde okumuştum, ilk artış hızlı sonra yavaşlıyor diye, ne kadar doğru bilmiyorum. 4-6 Temmuz'a bakınca tam 2 katı neredeyse. Sonrasın %60 lık artış da iyi diyen doktor varmış. Valla bilemedim kuzum.

3 kimyasaldan sonra endişe etmeden durmak çok zor ama kendimi yatıştırmak da istiyorum çok yoruldum artık . Tek bir kötü olay kaldıracak güç kalmadı. Allah yardımcımız olsun ne diyim ki
Çok iyi anlıyorum seni. Bana doktorum 1500 civarında alttan keseyi görmeye gel demişti hamileyken. Bi gitsen görünsen olmaz mı? İçin rahat eder belki. Boşa telaş yapmamış olursun. İnan çok üzgünüm. İnşallah sağlıklıdır ve inşallah saat farkı nedeniyle böyle çıkmıştır 🙏🏼

X