2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence kişiden kişiye değişiyor kuzum. @Kristialia her gün yapmıştı tutmuştu. Bizim mesrla her gğn yapınca tutmuyo😕 Böyle yumurtlama dönemi aralıklı 3 kere yapınca tuttu hep😂 Adamı fazla yormaya gelmiyor benim😂😂
Yok ya kişiden kişiye değişiyor zaten o bariz. Ama pikten sonra 1 hafta deneme ideal diye düşünüyorum, sonrasına gerek var mı onu bilemedim ben.

Benim arkadaşım da kız istiyordu Eylül ayında kız göstermiş ama oğlu oldu bu Çin takviminde. Meğer yapılan istatistiklere göre Eylül ayında hamile kalanların çoğunun erkek bebeği oluyormuş. Eylül ayında var bir keramet. Kız isteyenler dikkat 😂
Benim ablam da Eylülde hamile kalmıştı gerçekten erkek oldu😃

Benim arkadaşım da kız istiyordu Eylül ayında kız göstermiş ama oğlu oldu bu Çin takviminde. Meğer yapılan istatistiklere göre Eylül ayında hamile kalanların çoğunun erkek bebeği oluyormuş. Eylül ayında var bir keramet. Kız isteyenler dikkat 😂
Ben pek inanmıyorum zaten bebeğim bu olaylara 😂 işte muhabbet sohbet eğlence olsun

Edoşcugum bugun test yapabılırsın bence artık😍benmkı negatıf artık yapmam test olsaydı hafıfte olsa cızgı olmalıydı artık.Insallah sen guzel haberlerı verırsın bıze😍
Canım bugün yolda geçiyor günüm yarın sabah yapıcam muhtemelen. Öyle deme kırmızılar gelene kdar ümit vardır, hiç hiç öyle düşünme. Umarım ikimizde hepimizde arka arkaya pozitifi görürüz kuzum

Bebişim senin hamilelik nasıl gidiyor. Senin le Bat larımız aynı gündü bana nasip olmamıştı. 😊
Evettt.

Benim 6 ay bitti bile.
Çok şükür, hiç bir sıkıntım olmadı bugüne kadar. İnşallah sıkıntısız devam eder. Cinsiyet kız 🙈

Ara vermiştiniz galiba. Bir sene içinde olmaması da normal kabul ediliyor zaten. İnşallah vakti geldiğinde olacaktır 😍🙏
Bu süre içinde birikim yapmanızı da öneririm.
Biz öncesinde birikim yapmıştık, iyi ki yapmışız dedik hep. Süreç içinde masraf çok çıkıyor. 🙈🙈

Merhaba kızlar. Ben uzun zamandır sessiz takipteyim Ağustosta 1 yıl olacak deneyeli. Nisan ayında yani 9 ay sonra ilk defa mfk takviyeleri ve 3-2-3-2 yöntemiyle gebe kaldım ama malesef kimyasal oldu. Şimdi tekrar başladım takviyelere aynı zamanda romatoid artrit hastasıyım çocuk düşündüğüm için 1 yıldır hafif ilaçlar kullanıyorum ama çok ağrılarım var o yüzden fazla vakit kaybedemem. İnşallah bu ay hepimiz hayırlı haberleri alırız. Hamile olanlara çooook mutlu oldum aslında çoğunuzu tanıyorum bizleri de duanızdan unutmayın.🥰🩷🩵

Canım A Afratafrac Sat: 3 Temmuz Bat: 31 Temmuz 🌸

Evettt.

Benim 6 ay bitti bile.
Çok şükür, hiç bir sıkıntım olmadı bugüne kadar. İnşallah sıkıntısız devam eder. Cinsiyet kız 🙈

Ara vermiştiniz galiba. Bir sene içinde olmaması da normal kabul ediliyor zaten. İnşallah vakti geldiğinde olacaktır 😍🙏
Biz öncesinde birikim yapmıştık, iyi ki yapmışız dedik hep. Süreç içinde masraf çok çıkıyor. 🙈🙈
Maşallah sağlıkla gelsin inşallah. Ben o zamanlar sanıyordum ki hangi gün ya da saat ilişkiye girsek ben hemen ilk aydan gebe kalcam 😂 Burada kaldıkça öğrendim ovulasyonmuş pikmiş vs. Hayırlısı herkes için.

Ya valla birikim bu ara yapmadık. Bilerek yapmadık. Çocuk olmadan önce yapılacaklar listemizde bir bir check attık hep 😂 Ama artık biz de başlarız bir bebek birikimi yapmaya yavaştan.

Evettt.

Benim 6 ay bitti bile.

Kesinlikle çok masraflı bir süreç ☺️ Aileler destek olursa hafifliyor insan. Ay bu konuda çok doluyum azcık içimi dökeyim😂 Biz de hazırlık yaparken benim ailem her şeyimize destek oldu neye ihtiyacımız varsa atladılar biz alalım diye. Eşimin ailesinin durumu da iyi olmasına rağmen hiç oralı olmadılar. O dönem o kadar sinir oluyordum ki bu duruma. Eşim en küçükleri ve 4 ablası 2 abisi var. Belki çok torun var diye pek oralı olmadılar diye düşünüyorum ama insan biraz düşünceli olur. Ablalarına her konuşmamızda laf soktum ailem şunu aldı teyzemler bunu aldı kardeşim şunu aldı diye ama şunu da biz alalım demedi hiç biri. Onlar almasa da alacak gücümüz var çok şükür ama kendi ailem yaparken onların yapmaması batıyordu bana. Hatta kv bir gün konuşurken kocasına bir çeyrek alda torun doğunca takarız dedi ben şok oldum ya insan torununa el gibi çeyrek mi takar.kendi annem bebeğimizi kaybettiğimiz halde ben torunuma takacaktım onun niyetineydi diye yine kat kat fazlasını taktı. Eşime de söyledim bu durumu çok şaşırdı. O da biliyor benim derdimin maddiyat olmadığını. Sadece iki tarafı kıyaslayınca eşim tarafından bize verilen değere üzülüyorum.

Yok yok ben ümitliyim. Bu sefer oldu insallah sonuna kadar saglikla devam eder. Kucagina alirsin minik kusu🥰

Aminnnnn Tikabasa Tikabasa benimde içimden bu sefer oldu diye geciyor Rabbim saglikla ilerletsin.

Benim bugün 17.gunum regl basindan dün bugün değerlendirdim kürtaj sonrası çok şaştı durumum yarın birde sali değerlendiririm

X