2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bir yerde okumuştum, ilk artış hızlı sonra yavaşlıyor diye, ne kadar doğru bilmiyorum. 4-6 Temmuz'a bakınca tam 2 katı neredeyse. Sonrasın %60 lık artış da iyi diyen doktor varmış. Valla bilemedim kuzum.
Dış gebelik olmasında başka bişey değil şuan korkum 🥺 %60 bile olmamış malesef 🥺

3 kimyasaldan sonra endişe etmeden durmak çok zor ama kendimi yatıştırmak da istiyorum çok yoruldum artık . Tek bir kötü olay kaldıracak güç kalmadı. Allah yardımcımız olsun ne diyim ki
O kadar haklısın ki. Bazen en çok istediğimiz şeylerle sınanıyoruz işte böyle. Şu anda elimizden bir şey gelmez, sen Pazartesi git bir doktora görün mutlaka. Olmadı Pazartesi de bir kan daha verirsin. Değer düşüyor mu artıyormu netleşir zanediyorum. Bakalım doktor ne diyecek. Güzel haberler almanı temenni ediyorum kuzum. Hepimiz öyle istiyoruz. elimizden de başka bir şey gelmiyor işte sana burada destek olacak sözler yazmaktan başka 😔

Çok iyi anlıyorum seni. Bana doktorum 1500 civarında alttan keseyi görmeye gel demişti hamileyken. Bi gitsen görünsen olmaz mı? İçin rahat eder belki. Boşa telaş yapmamış olursun. İnan çok üzgünüm. İnşallah sağlıklıdır ve inşallah saat farkı nedeniyle böyle çıkmıştır 🙏🏼
Çok isterdim bende bir mucize olsun ama İnan hiiseder ya insan bişeylerin kötüye gittiğini onu hissederek gittim 3. Kez kan verdim zaten de bilmiyorum ya 🥺

Kuzularım bir şey sorucam tahmini ovülasyonun 8.günündeyim sarı renkte yapışkan akıntım var bir de afedersiniz idrarım çok keskin kokuyor iltihap mıdır belirti midir sizce
Ay o bebişten ötürü olabilir. Geçen ay ve bu ay sarı akıntısı gelenler hamile çıktı 🙏💕💕💕💕

O kadar haklısın ki. Bazen en çok istediğimiz şeylerle sınanıyoruz işte böyle. Şu anda elimizden bir şey gelmez, sen Pazartesi git bir doktora görün mutlaka. Olmadı Pazartesi de bir kan daha verirsin. Değer düşüyor mu artıyormu netleşir zanediyorum. Bakalım doktor ne diyecek. Güzel haberler almanı temenni ediyorum kuzum. Hepimiz öyle istiyoruz. elimizden de başka bir şey gelmiyor işte sana burada destek olacak sözler yazmaktan başka 😔
Allah razı olsun bişeyler yazmanız bile kalbimi ferahlatıyor . Artık anne olmaktan çok sağlığımdan endişe eder hale geldim. Birilerinden iyi bişey duymak bile yetiyor bana . Teşekkür ederim 🥹

Allah razı olsun bişeyler yazmanız bile kalbimi ferahlatıyor . Artık anne olmaktan çok sağlığımdan endişe eder hale geldim. Birilerinden iyi bişey duymak bile yetiyor bana . Teşekkür ederim 🥹
İnşallah durum sandığın gibi değildir ama şayet farklıysa lütfen gidip genetik test yaptır canım🙏🏼 en azından temiz çıksa bile için rahat etsin. Kan pıhtılaşması varsa da önlemini alırsın😕

Sen içini ferah tut. Kaç tane kimyasal yaşayıp ardından sorunsuz gebelik yaşayan çok insan var. Öyle bile olsa her şerde vardır bir hayır diyelim şu an için. Yine de yıpratıcı bir süreç. Bir sevin, bir üzül, bir sevin, bir üzül derken insan karman çorman oluyordur. Ben niyeyse kimyasalmış gibi hissetmiyorum senin için tabi Allah bilir. 🙏

İnşallah durum sandığın gibi değildir ama şayet farklıysa lütfen gidip genetik test yaptır canım🙏🏼 en azından temiz çıksa bile için rahat etsin. Kan pıhtılaşması varsa da önlemini alırsın😕
Kesinlikle öyle yapcam gidip ne olduğunu öğrenmeden asla bebek düşünmek yok artık

Ben keseyi görmedim canım 3 kimyasalım var doktor takip edelim demişti . Artış nasıl olcak diye iki katı olmadı . Dış gebelik değildir inşallah
Canım %60 artmamış ama %50 artış var gibi strese girme herkesde iki kati artacak diye bir şey yok canım

X