2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O zaman bizim kullandığımız takviyeleri dene mutlaka eğer bu ay bebiş olmazsa. Kızlar ben bu takviyelerin kombinasyonundan çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum. Klomen kullanmama gerek yokmuş resmen yumoşumu büyüttü ve çatlattı.
Hepsini hangi yerde yazmistin öbür ay başlayayım İnşallah gerek kalmaz ama

Gürcan bey daha çok riskli gebeliğe bakıyor. Mesela ben gebe kalamiyorum gitmek istemiştim ama sanırım oraya gitmek için gebe olmak lazım.
Ben çok doktor gezmedim ama üni hastanesi doktorları iyidir. 2 operasyonumu bahsettiğim doktora yaptırdım başarılı geçti şükür bir sıkıntı çıkmadı sonradan. Simdi tedaviye başladık. Başka doktorlar da var orada.Düşünebilirsiniz
Hmm ben gebe kalırsam riskli gebelik grubuna giricem artk o yüzden onu söylediler belki de. Anladım canım biraz daha araştırayım ben bakalım. Teşekkür ederim 😊

İnşallah rüyan gerçekleşir o kadar dua ederim ki sana sabah akşam 😍🥹 beraber o güzel haberi veririz inşallah üst üstte güzel rüyalar gördüm ama birtanesinde çok üzgündüm ağlıyordum bir süre etkisinde kaldım herhalde olmadı yine dedim yine umudumu kaybetmiyorum 🙏🏻
Aay hadi inşallah güzel haberlerle gelelim 😍Nasıl yorumlarsan öyle olur canım benim. Ben de bugünkü rüyamı tamamen olumluya yorumluyorum ki olumlu olsun 🙏 ne zaman test yapacaksın pekii

Eklentiler

• IMG_3076.png
    IMG_3076.png
    107,9 KB · Görüntüleme: 26
Kuzum ben 6 gün sonra başlarım test stok yaptım şuan 20 tane var elimde 😂 çıkmıcağını bile bile yaparım ben duramam 😂 bugün yumurtlamadan sonra 2 gün 🙈
Aynı günlerde yumurtladık senle de, bu ay hepimiz üç aşağı beş yukarı aynı günlerde yumurtladık ♥️🤣🤣 tamam sen yap kuzum, inşallah sen pozitifi görünce benden senden gaza gelir yaparım ve pozitifleri göreceğiz 🙏🙏

Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını 🤲🤲🤲
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac IADK IADK tweeetyyy tweeetyyy @melisaa93 @The Little Mermaid melegim can melegim can Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur
Canim çok sevindim🧿 biz sadece plan yapıyoruz ama hayatın ne getireceğini düşünmeden Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin 🙏

X