2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını 🤲🤲🤲
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac @IADK @tweeetyyy @melisaa93 @The Little Mermaid @melegim can Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur
Yaaa kuzum çok mutlu oldum 🥰 eşinle gittiğinizde de ayrı bir ilk olacak birlikte duymuş oalcaksınız. Şu anda önemli olan senin o stresten uzaklaşıp içinin rahatlası zaten. Çok şükür 🥰🙏

Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını 🤲🤲🤲
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac @IADK @tweeetyyy @melisaa93 @The Little Mermaid @melegim can Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur
Oyyy kuzummm Allah bebeğini sana ve eşine bağışlasın 🙏🙏 çok şükür kalp atışını duymuşsunuz canım. Buna odaklan ve bebeğine olumlu enerjiler yolla kuzum. Çok şükür canım.

Kuzum toplu sipariş verdim aframın testlerinden aldım gelmiş deneyim dedim kuruma yapacak mı oda yaptı zaten 😂😂
Kız bas bas bağırdım burada 😂 Çok beklemeyin mutlaka kuruma çizgisi çıkartıyo diye. ilk 10-15 dk yı baz alın diye. Testin kendine ait bir beyaz çizgisi var. Zamanla gözün alışır, onu görmüş olabilirsin kuruma değil o.

Kızlar diyelim ki yumurta dün catladı bugün onu testinde koyu renk mi olur açık mı
Açık olur kuşum. Pik olunca yani kop koyu olunca diyor ki yumurtan her an çatlayabilir çabuk koş değerlendirmelere başla. Çatladıktan sonra da hemen bırakmıyoruz zaten bir kaç gün daha devam ediyoruz.

Kızlar hayırlı pazarlar 🎀
C-life kullanan oldu mu yada duyan gören bilen hamilelik Öncesi destek sağlıyormuş diye duydum

A Afratafrac ben senin topiğinle kaybımın ilk zamanları karşılaştım ve senin kızların buradaki enerjisiyle birlikte toplarlanıp ayağa kalktım hadi dedim rabbim verdi rabbim aldı herşeyde bir hayır vardır ve hamile kalabildiğini gördün. Şimdi ise tatilde bile her dakika sizleri okudum sizinle umutlandım her birinizin heyecanına dualar ettim. Sen bence herkese çok iyi geldin evet bazen modumuz düşüyor ama çok normal inancımızı da yine burada tekrar kazanıyoruz. Bence iyi ki bu topiği açtın ve iyi ki karşımıza çıktın
Yaaa kuzum duygulandırdın beni, dilerim rabbim sana enn kısa zamanda güzel haberi verir 🙏

X