2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG20230819163530.jpg
    IMG20230819163530.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını 🤲🤲🤲
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac @IADK @tweeetyyy @melisaa93 The Little Mermaid The Little Mermaid @melegim can @Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur
Canım çok çok geçmiş olsun, bazı hamileliklerde malesef olabiliyor böyle durumlar benimde 10.haftamda çok yoğun bir kanamam olmuştu bebeğimi kaybettiğimi düşünmüştüm ama doktora gittiğimizde çok şükür bir sıkıntı yoktu. Kalp atışınıda duymuşsun gözünaydın🙏🏻 Bundan sonrasında hiç stres yapma kendini üzme ve fazla yorma inşallah herşey yolunda gider🤗🌸

Sen benden sonra olmuştun 26 da benım olmam gerekiyo senın benden sonra diye hatırlıyorum balım
Ama 9da ultra pik gördüm ben canım kırmızı işaretli olan bak ama çatlama çook sonra oldu

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-17-18-09-00-94_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-08-17-18-09-00-94_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 39
A Afratafrac bebeğim ben kaçırdım çatlatma için takviyeler neler ??? Sana zahmet yazar mısın
Tabiki

Canım prospektüsünü okudum ikisininde

İnfetilite için;
Tok karnına, sabah akşam olacak şekilde
Duphaston 17. Gün
Progestan adet döngüsünün ikinci yarısından itibaren kullanılır diyor. (Benim döngüm 25 gün civarı. Bugün 13. Gün yani ikinci yarısındayım)

Ve yaptığım araştırmalarda da; 17. Gün ortalama tarih olduğu için muhtemelen öneriliyor. önemli olan yumurtlamaya denk gelmemesi, çatlamadan sonra kullanılması

Ben 3 gün önce yumurtladım. Üstüne Üç gün de bekledim. Bugün Ovulasyonumu da yaptım, çizgi iyice silikti, çatlama bitti diye düşündüğümden başladım.

Sağol kuzum 🥰🥰 önemsenmek güzel. Biliyorum ki yanlış kullanmayım diye sordun ♥️♥️🤗🤗🤗
Benim 16. gün sabah pikti akşam çatladı yumurtam ve 16. gün başladım duphastona sabah akşam içtim canım.

X