2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

E dün ben eylüle kaldım diyordun. Madem erken niye yüreğimizi hoplatıyorsun kız sen 😍🥰🤣
Ya benim ovülasyon testim garip ilerledi o yüzden 2 hesap yapıyorum ilke göre Çarşamba günü adet günüm test negatif dünkü, eğer adet olmazsam 2. Hesap doğru Dicem 🤣

Son durum bildiriyorum kızlar 🥰A
detimin 10. Günü yumurtladım.
Bugün 13. Gün : duphaston ve progestana başladım.

Haftaya pazartesi ayın 27sinde testlere başlayacağım. Sanırım hepimiz haftaya testlere başlıyoruz. Birlikte yumurtladık, inşallah hep birlikte görelim pozitifleri 😍♥️
Kuzum duphastona doktorun mu dedi 13. gün başla diye? Genelde doktorlar 16. gün başlatıyorlar da merak ettim.

Ya benim ovülasyon testim garip ilerledi o yüzden 2 hesap yapıyorum ilke göre Çarşamba günü adet günüm test negatif dünkü, eğer adet olmazsam 2. Hesap doğru Dicem 🤣
Hadi bakalım birinden biri tutar inşallah yaa. O zaman beklemedeyiz henüz 🙏😍 kendi adıma Bu ay negatifi görürsem minnoş yüreğim sanırım bunu kaldıramayacak🙏♥️

Hadi bakalım birinden biri tutar inşallah yaa. O zaman beklemedeyiz henüz 🙏😍 kendi adıma Bu ay negatifi görürsem minnoş yüreğim sanırım bunu kaldıramayacak🙏♥️
Ben geçen ay o hakkımı kullandım daha zirvesi olamazdı 🤣 oy yüzden bünyem negatife çok alıştı 🤭

Kuzum duphastona doktorun mu dedi 13. gün başla diye? Genelde doktorlar 16. gün başlatıyorlar da merak ettim.
Canım prospektüsünü okudum ikisininde

İnfetilite için;
Tok karnına, sabah akşam olacak şekilde
Duphaston 17. Gün
Progestan adet döngüsünün ikinci yarısından itibaren kullanılır diyor. (Benim döngüm 25 gün civarı. Bugün 13. Gün yani ikinci yarısındayım)

Ve yaptığım araştırmalarda da; 17. Gün ortalama tarih olduğu için muhtemelen öneriliyor. önemli olan yumurtlamaya denk gelmemesi, çatlamadan sonra kullanılması

Ben 3 gün önce yumurtladım. Üstüne Üç gün de bekledim. Bugün Ovulasyonumu da yaptım, çizgi iyice silikti, çatlama bitti diye düşündüğümden başladım.

Sağol kuzum 🥰🥰 önemsenmek güzel. Biliyorum ki yanlış kullanmayım diye sordun ♥️♥️🤗🤗🤗

Testlere başlamış bulunmaktayım 😅

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    192,6 KB · Görüntüleme: 47
  • image.jpg
    image.jpg
    217,2 KB · Görüntüleme: 43
Ben de her ay alıştım sanıyorum. Negatifi görünce her ay hüngür şangır ağlıyorum. Gerçi çok şükür temmuz ve ağustosta sayenizde hiç ağlamadım 🥰🙏🥰🙏 güç topladım hep.
Bende geçen ay ilk defa çok içten ağladım dokunmuş içime yani ☹️ ama toparladım hemen çok şükür 🙏🏻 çok güzel destek var burada çok seviyorum hepinizi 😍💜

X