2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kasıklarıma ağrı girip girip çıkıyor sadece eğer belirtiyse saçlarım oluk oluk dökülüyor dün akşam karnım ağırdı başka öyle belirtim yok sizin var mı ?
Ben de tekrar yumurtluyorum sandım dün ağrım vardı ovu yaptım hatta burada kızlar iki defa yumurtlama görünce acaba mi dedim ama o da silik çıktı umarım bebise işarettir, bir de olumlu bir rüya gordum inşallah sonuç olumlu olur

Üç aydır öyle yapıyorum canım duphaston ile adet oliyorum yoksa sene suruor adet olmam

Hadi inşallah yerleşme ağrısıdır bende gördüm 2 kere cinsiyetine kadar bugünde gördüm cinsiyeti yine aynıydı bu sefer 1 Yaşarındaydı adını bile söylüyordum

Üç aydır öyle yapıyorum canım duphaston ile adet oliyorum yoksa sene suruor adet olmam
O zaman bizim kullandığımız takviyeleri dene mutlaka eğer bu ay bebiş olmazsa. Kızlar ben bu takviyelerin kombinasyonundan çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum. Klomen kullanmama gerek yokmuş resmen yumoşumu büyüttü ve çatlattı.

Hadi inşallah yerleşme ağrısıdır bende gördüm 2 kere cinsiyetine kadar bugünde gördüm cinsiyeti yine aynıydı bu sefer 1 Yaşarındaydı adını bile söylüyordum
Yaa demiştim ya rüyamda hatırlamıyorum yanımda beyons ya da sen vardın diye şimdi batimiz da aynıymış ben de dün akşam demiştim keşke rüyamda görsem yine diye bugün rüya gördüm uyandım, tekrar uyudum bir daha gördüm aay hadi inşallah güzel haberi verelim

Haaa tamam o zaman kuzum zaten pembelik görene kadar ümitlenmicem bu ay ben test yapar atarım sen yorumlarsın bebeğim artık

İnşallah rüyan gerçekleşir o kadar dua ederim ki sana sabah akşam beraber o güzel haberi veririz inşallah üst üstte güzel rüyalar gördüm ama birtanesinde çok üzgündüm ağlıyordum bir süre etkisinde kaldım herhalde olmadı yine dedim yine umudumu kaybetmiyorum

Son durum bildiriyorum kızlar A
detimin 10. Günü yumurtladım.
Bugün 13. Gün : duphaston ve progestana başladım.

Haftaya pazartesi ayın 27sinde testlere başlayacağım. Sanırım hepimiz haftaya testlere başlıyoruz. Birlikte yumurtladık, inşallah hep birlikte görelim pozitifleri

Ay sorma yaa bu ilaçlar vitaminler mi yaptı acaba bende de çok acayip göbek oldu. Geçen sene karın kasım vardı ya. Neyse herşey bebiş için
Evet kuzum vitaminler yapıyor bende öyleydim maalesef 3 aydır kilo aldım bide tiroid çıktı bunlar etken oluyor olsun minnoşlar gelsin de verilir onlar önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…