2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını 🤲🤲🤲
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac @IADK tweeetyyy tweeetyyy @melisaa93 @The Little Mermaid melegim can melegim can Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur
Ayyy çok sevindim kuzum çok şükür nasıl mutlu oldum anlatamam saglıkla devam etsin inşallah. Saglıkla kucagına almayı nasip etsin 🙏🙏🙏

Yumurtam ölmez demi🤣🤣🤣 biraz fazla yaşasalar bari. İçeridekiler ne alemde bilmiyorum tabi🤣🤣 bu arada ovu ile de tescillendi iyice
Ölmez balım ölmezzz bir ölse digeri yaşar hiç kafanı yorma hem belki ilk çatlayan dölleniyor bile şuan 😍😍😍

Aşkım olmayabilir pik ya içtiğimiz sıvı kaynaklı ya da o arayı kaçırmış ds olabiliriz ya da kullandığımız ilaçlar vs etkiliyor ben mesela bu ay klomen kullandım iki çizgiyi eşit gördüm normalde hep t çizgisi c den koyu çıkardı ama ben bu ay testi de farklı marka kullandım ondan da olabilir klomenden de oluyor diye yazanlar olmuş boşver sen değerlendir biz değerlendirelim Allah’a bırakalım🤲🏻😍
Valla canisi benfe femara kullandım yarın yumurta kontrolüm var akşam bir test daha yaparım onzaman netleşir

Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını 🤲🤲🤲
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac @IADK tweeetyyy tweeetyyy @melisaa93 @The Little Mermaid melegim can melegim can Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur
Yaa çok sevindim ☺️ Kendini yormadan sürekli dinlen canım, inşallah bir daha yaşamazsın 🙏

Ay pişman oldum öyle yazdığıma şu an. Ben hala topikte neredeyse 3 ay olacak ve aynı kişilerin modunun düşük olduğunu görünce bir an dedim başarısız oldum ama demekki başarılı olduklarım varmış 🥰 Allah sizlerden de razı olsun.💕
A Afratafrac ben senin topiğinle kaybımın ilk zamanları karşılaştım ve senin kızların buradaki enerjisiyle birlikte toplarlanıp ayağa kalktım hadi dedim rabbim verdi rabbim aldı herşeyde bir hayır vardır ve hamile kalabildiğini gördün. Şimdi ise tatilde bile her dakika sizleri okudum sizinle umutlandım her birinizin heyecanına dualar ettim. Sen bence herkese çok iyi geldin evet bazen modumuz düşüyor ama çok normal inancımızı da yine burada tekrar kazanıyoruz. Bence iyi ki bu topiği açtın ve iyi ki karşımıza çıktın

Hiç pi
pikn görmedim canım ya bütün problem o
O halde henüz yumurtan çatlamamıştır canım. Sen sabırla yapmaya devam et. Özellikle pcoslularda bu durum farklı günlerde olabiliyor. Ancak adetlerin düzensiz ise her ay duphaston kullanabilrsin belki. Böylece her ay düzenli bir yumurtla günü görebilir ve daha düzenli adet olursun.

Oyyy çok şükür kuzum ya korkuttun bizi. Pazartesi de doktora git istersen hemen tam teşkilatlı

Valla canisi benfe femara kullandım yarın yumurta kontrolüm var akşam bir test daha yaparım onzaman netleşir
Bak ben de testte göremedim belirti de yoktu bir gittim yumurta kontrolüne, doktor 3 yumurtan olgunlaşmış dedi şok oldum. Sen de güzel haberler alasın inşallah canım benim 😍 doktora gittikten sonra başladı bende belirtiler çatlamalar

X