2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

En güzeli öyle bende temiz bıraktım ama eşimin abisi bizimle yaşadığı için ne kadar temiz bıraksamda işte sonuç bomba

Testim geldi deneyim dedim ama bende sanırım kuruma çizgisi çıkarttı kuzum A Afratafrac
Kaç dk sonra çektin bu fotoyu? Sararmış testin olduğu bölge çünkü. Bu test her zaman kuruma çizgisi çıkartıyor zaten. İlk 10-15 dk da netleşiyor sonuç onu baz almak gerekiyor.

Gürcan bey daha çok riskli gebeliğe bakıyor. Mesela ben gebe kalamiyorum gitmek istemiştim ama sanırım oraya gitmek için gebe olmak lazım.
Ben çok doktor gezmedim ama üni hastanesi doktorları iyidir. 2 operasyonumu bahsettiğim doktora yaptırdım başarılı geçti şükür bir sıkıntı çıkmadı sonradan. Simdi tedaviye başladık. Başka doktorlar da var orada.Düşünebilirsiniz

Kaç dk sonra çektin bu fotoyu? Sararmış testin olduğu bölge çünkü. Bu test her zaman kuruma çizgisi çıkartıyor zaten. İlk 10-15 dk da netleşiyor sonuç onu baz almak gerekiyor.
Evet evet kuzum o attığım foto kuruduktan sonra çektim bariz belli diye bu ilk dakikalarda çektiğim

Eklentiler

• IMG_3054.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar selamün aleyküm kanamam çok oldu gece doktor normal bir durum değil ama olabiliyor dedi.7 de eve geldim zor uyudum bu gün sabah olmadı ama çok şükür suabluk bir sıkıntı yok inşallah.pihti geldi kanamam kırmızıydı önce lekenme olmuştu. Doktor bak sana güzel bi haber vericm dedi ve o müthiş sesi duyduk kızlar!! Kalp atışını
O kadar düşünmüştüm plan yapmistim ki acilde kötü bi şekilde öğrendim eşim duymadı olsun buna da şükür Rabbimden gelene razıyız. Çok dua ettim korku tansiyon panik atak yerini mutluluklar ve endişeye bıraktı.hepibize çok teşekkür ederim Allah bin kez razı olsun A Afratafrac IADK tweeetyyy melisaa93 The Little Mermaid melegim can Pkolu_anneadayi etiket unuttuklarim varsa kusura bakmayın nolur

Çok şükür iyisiniz sevindim canım sağsalim kucağına almak nasip olsun inşallah

Ohh çok şükür rahat bir nefes al şimdi geldi geçti kuzum ne güzel kalp atışını da duymuşsun neden oldu falan diye de hiç düşünüp araştırıp kendini boş yere üzme her şey yolunda şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…