2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ama mesajı yazıp uyumak istedim lekenlenmem vardı sonra ıslaklık fark ettim başka ağrı sizim yoktu. Kan olmuş her taraf hemen apartopar Zeynep Kamile geldik bekliyorum hala Dr dayım @melisaa93 @maaaavi @The Little Mermaid melegim can melegim can @Mucizem4564 @tweeetyyy @Karusel unuttuklqrim varsa kusura bakmayın lütfensuan o kadar dalginim ki 3.5 dan beri böyleyim dua edin lütfen kızlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲
Son durumun nedir kuzum inşallah bebeğin sağlıklıdır

İlk olan dün ikinci bugün çatlamış mi

Eklentiler

• IMG_20230818_165732.jpg
    IMG_20230818_165732.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-20230820-WA0009.jpeg
    IMG-20230820-WA0009.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG20230820104730.jpg
    IMG20230820104730.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 27
S
Kızlar gunaydın
Yogun bi hafta sonu geçirdim
Yorucuydu
İğne ve coraspine devam 2 gundur
Yarın doktora gıdecegım 2 hafta oldu görmedim bebişimi
İnşallh iyidir pıhtılaşma çıkınca içime cok fena kurt düştü
2 gundur tum belirtılerım gttı
Agzımın tadı düzeldi, koku hasssasıyetımde gttı bırden
Yarın ola hayrola 🙏🙏🙏🙏
Dua edin
Saglıkla göreceksin inşallah bebişini kuzum. Hamilelik ilerledikçe belirtiler azalıyor zaten korkma dualarım seninle bitanem

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ama mesajı yazıp uyumak istedim lekenlenmem vardı sonra ıslaklık fark ettim başka ağrı sizim yoktu. Kan olmuş her taraf hemen apartopar Zeynep Kamile geldik bekliyorum hala Dr dayım @melisaa93 @maaaavi @The Little Mermaid melegim can melegim can @Mucizem4564 @tweeetyyy @Karusel unuttuklqrim varsa kusura bakmayın lütfensuan o kadar dalginim ki 3.5 dan beri böyleyim dua edin lütfen kızlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲
Kuzum bizi habersiz bırakma çok merak ediyoruz inşallah güzel haberlerle gelirsin dualarımız seninle

Kızlar gunaydın
Yogun bi hafta sonu geçirdim
Yorucuydu
İğne ve coraspine devam 2 gundur
Yarın doktora gıdecegım 2 hafta oldu görmedim bebişimi
İnşallh iyidir pıhtılaşma çıkınca içime cok fena kurt düştü
2 gundur tum belirtılerım gttı
Agzımın tadı düzeldi, koku hasssasıyetımde gttı bırden
Yarın ola hayrola 🙏🙏🙏🙏
Dua edin
BEbeişim inşallah sıkıntısız geçireceksin hamileliğini🙏 kendini de çok yorma.

X