2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Zaten lh hormonu yumurtanın büyümesi ya da küçüklüğü ile alakalı değil. Çatlamaya yakın bir yumurta varsa beyne komut gidiyor ve beyin de lh hormonunu artırıyor.
Aynen kuzum ama niyetse moralim bozuldu ya iyi haberler almama rağmen eksik bir şeyler kaldı gibi hissediyorum 😔 neden böyle oldum ah insanoğlu neden böylesin halbuki güzel haberler aldım melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss

Aynen kuzum ama niyetse moralim bozuldu ya iyi haberler almama rağmen eksik bir şeyler kaldı gibi hissediyorum 😔 neden böyle oldum ah insanoğlu neden böylesin halbuki güzel haberler aldım melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss
Senin istediğin gibi olmadı cunku kankam ondan ama dedıgın gıbı kotu bı haber almadın sonucta

yok canım öyle değil zaten sıcak içecek olmadığı için çok rahat içiyorsun :) bir bardağın çeyreği çakşır kökü suyu kalanı normal su. hatta çakşır kökü suyunu yeşil bir şey bekliyordum normal su renginde. eşinle içeceksen 2 şişe almanı öneririm biz bir şişeyi bitirdik ikinci şişeye başlıycaz
Bizim bardak küçüktü sanırım ondan bir tık uzun sürdü ya da biri boşladı 😂

Güzel yalı hastanesinde kıvılcım bektaş var çok tatlı bi bayan instgram hesabı var ordan bak istersen. Medikal parkta muzeffer şengül var ben iki dogumumu orda yaptım. Ama bunsefer hamile kalınca kıvılcım hanıma gidecegim 2 defa gitmiştim zaten tedavi için. Medikal park eski unuversal hastanesi olan canım.
Güzelyalı’ya kimyasalımda gittim ya tiksinti geldi ordan, Muzaffer Şengül’ü de duydum Adana’nın yarısını doğurtmuş herhalde 😅
Medline’daki Sevgi Sarı’dan aldım ben de bu kez dedim sana bi sorayım 😅

Bugünü es geç kuzum bende öyle yaptım valla dün çatlıcanı bile bile yapmadım zaten içerisi dolu bugün degerlendirecem zaten sperm iki gün kesin yaşıyor. Evde böyle şey farkettim sanki eşim bişe yapacam diye kprkudan gözlerini kaçırıyor gibi hissettim imanı gevredi 😂
Hahahah 😂 ben çatlama günü eşimin yuzune baktım sadece ağzımı bile açmadım, bana hiiic öyle bakma dedi direkt 😂😂😂 dedim tamam ya 3 gün yaptık zaten içerisi kalabalıktır 😂

bence sonraki adım planladığın gibi olmadığı için öyle hissediyorsun canım :) çatlatma iğnesi ve duphaston kullanmak seni rahatlatacaktır psikolojik olarak

X