2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

@Eternal_8 kuzum hayırlı olsun inşallah sağlıkla artsın ❤️🥰
A Afratafrac sonucu bekliyoruz 4 gözle 🥰😍
IADK IADK kuzum ben yüz milyon kere gitmiş biri olarak söylüyorum sen sakin ol beni mahvettiler biliyorsun. Alttan da baktı karından da hem de. Yok kese bozuk yok içi boş bilmem ne harap oldum. Sağlıkla inşallah güzel haber gelecek
Evet canım hatırlıyorum sana çok çektirmişlerdi. Bakalım ne olacak

Adamın beli tutuldu bendeki şansa bak dün gece bile yakı yapıştırdık 3 de uyuduk ağrısı geçmedi inşallah bugün iyileşirse değerlendiririz 💃💃💃yıprattım sanırım adamı 4 gündür üst üste 😂😂
Bugünü es geç kuzum bende öyle yaptım valla dün çatlıcanı bile bile yapmadım zaten içerisi dolu bugün degerlendirecem zaten sperm iki gün kesin yaşıyor. Evde böyle şey farkettim sanki eşim bişe yapacam diye kprkudan gözlerini kaçırıyor gibi hissettim imanı gevredi 😂

Bugünü es geç kuzum bende öyle yaptım valla dün çatlıcanı bile bile yapmadım zaten içerisi dolu bugün degerlendirecem zaten sperm iki gün kesin yaşıyor. Evde böyle şey farkettim sanki eşim bişe yapacam diye kprkudan gözlerini kaçırıyor gibi hissettim imanı gevredi 😂
Benimkisi de öyle kıyamadım dün ama bugün kaçamaz elimden 😂😂

Ay bu doktorların ağzından cımbızla laf almamız 🙈 bebeğim demek ki çatlayacak gibi öyle görmüş olabilir. Siz bol bol değerlendirin 🥰❤️
Evet doktor da bu süreden sonra düzenli sık ilişki dedi kuzum ay inşallah olur ya attık nolur Allahım🤲🏻🤲🏻 hiç sorma zor laf alıyoruz vallaha

ahahahahahah :KK70: bazen bizde de oluyordu o durum. bir de işten yorgun geldiyse gözlerini kaçırıyor :KK70:

X