2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yoktu cnm gecıkme adetıme ayın 21 inde 14 test verdim1/20 cıktı bugun verdgım 17.70
ilk kan testinde 1.20 çıkmış ya sizin acaba beklenen adete kaç gün kala yaptirmistiniz ? Ben dün (adete 7 gün vardı) kan testi başka sebepten yaptırdım ve sonuç 2.80 cıktı o yüzden merak ettim de bende de artma olur mu acaba diye bana da 6 gün var adet günüme

Bebeğim hamileleri eklemiyoruz. Buradaki kişiler hamile kalmak isteyenler. Gerçi tabloya ilk bakan gebeler grubu gibi algılıyor çok normal 🥰
Sen hangi ay doğum yapacaksan o ayın grubuna kayıt olabilirsin.
İlk yaptigimda adetim den hemen sonra basladim cunku zamanini bilmiyordum sonra bakim 17. Gün yumrtadm bidahaki sonrakilerde 17-20 arasi yumrtlayinca hep artk gec yaptm ama yinede 14 gunden sonra degerlendrdm sdce test ypmadm. Ama yinede gec yumrtladm yani siz ilk bir bakin kacinci gun yumrtlayacaksiniz ona gore degerlendirme yapin. Sonra ona gore test baslarsiniz. Birde 50 li filan alin testleri intten yoksa bize yetismiyo uzun surdugu icin. Ayrica bence 20-25. Gunler araso yumrtlama olur sizde en erken
Tamam canım bir daha ki siparişime öyle veririm tecrübe edindikçe öğrencem artık o zaman ilk ay hemen başlayım sonra yumurtalama gördüğüm güne göre diğer ay ona göre başlarım

Güzel kızlar ben az önce regl oldum, normalde 12. Gün yumurtlama görürüm combi ile 14. Gün görmüsüm demekki, demin adetim geldi, simdi size bir sorum var, ben bugünde olmam diye cuma günü olan doktor randevumu pzartesiye almıstım, simdi pazartesi besinci gün oluyor hormon test versem sizce bi sıkıntı olur mu degerler acısından gec kalmıs olur muyum? İcimde bi his var bu ay gümbür gümbür gelicem 🙏🏻😄

Güzel kızlar ben az önce regl oldum, normalde 12. Gün yumurtlama görürüm combi ile 14. Gün görmüsüm demekki, demin adetim geldi, simdi size bir sorum var, ben bugünde olmam diye cuma günü olan doktor randevumu pzartesiye almıstım, simdi pazartesi besinci gün oluyor hormon test versem sizce bi sıkıntı olur mu degerler acısından gec kalmıs olur muyum? İcimde bi his var bu ay gümbür gümbür gelicem 🙏🏻😄
3. Gün diyorlar canım hormon için cuma al yine randevunu tam gününde ver bana göre doğru sonuç alırsın

2 sene önce doğuma 2 hafta kala bebeğimi kaybettim. Üstünden şuan 2 sene geçti yaşım 31 2 aydır olmuyo insan ister istemez üzülüyo. Evet süre çok erken ama böyle bi acı yaşayıp o süreci psikolojik olarak toparladım diyosun şimdide olmayınca yaşta etkiliyecek faktör gb geliyo. Doktorada gittim hamile kalmak istiyorum diye yumurtalıklarıma baktırdım herhangi bir sorun yok dedi ama başkada bişeye bakmadı.
2 sene beklemeyi sen mi istedim canım? Sezaryen mi oldun ondan mı bekledin? Bebeğinle İnşAllah cennette kavuşacaksınız 🤲🏻 Çok üzüldüm canım Rabbim sabırlar versin İnşAllah 🤲🏻

Tamam canım bir daha ki siparişime öyle veririm tecrübe edindikçe öğrencem artık o zaman ilk ay hemen başlayım sonra yumurtalama gördüğüm güne göre diğer ay ona göre başlarım
Bence oyle yapin cnku insan bukezde basta yumrtladmmi die sitrese giriyo is uzun surunce... insallah tez vakitte saglikla Rabbim nasip etsin hepimize. Birde drum bana iliskiden sonra belinin altina ince bir yastik koyup 20-40 dkk uzan kalkma dedi pco oldugundn beklemek fayda gosteriorms bilginz olsun bn hep ole yapmstm

Cnm en iyi sonuc 2.3. Gunudur imkanin varsa o sekilde al derim ama besdede olur bnce
2.3. Gunun dha cok onemi yumurtalıklarda sorun varsa ilaca o gunlerde baslaniliyor

Ben değerler doğru çıksın diye 2. Veya 3. Veriyorum 5. Gün verilse bile değerin tam anlamıyla doğru çıkar mı bilmiyorum bence cumaya al randevunu

Kızlar şimdi bu konuda bilgim az bu ovülasyon testini ilk kez yapacam pkos olduğum için maalesef ki yumurtalar sizin ki gibi 12.gün falan gelişmiyor o yüzden adet bitiminden kaç gün sonra başlamalıyım günde bir kez yeterli mi iki mi yapmalıyım 10 dan sonra diyor ama içindeki prospektüste 2 saat önce sucu alımını durdur diyor kafam da deli sorular tecrübelerinize ihtiyacım var birde labıquick marka aldım yazdıklarınıza göre bilgilendirirseniz çok sevinirim
Bu ay laboquick yaptım piki yakaladım bebeğim ben çok beğendim testi. Geçen ay yumurtlamamda bir sıkıntı vardı bence hiç pik olmadı laboquick.

Ayrıca pik gördüğümde idrara falan dikkat etmedim. Pik olunca idrarı çok tutmasan da kop koyu çıkıyor. Ben 1 saate yakın tutup yaptım hep.

Kızlar maalesef ki ben ovülasyon testinden haberdar değildim. Sadece uygulama üzerinden yumurtlama gününü takip ediyordum. Tabikide yumurtlama günü kişiden kişiye değişiyormuş bunuda yeni öğrendim🤦🏼‍♀️
Adet günüm genel olarak 26 günde oluyo. Günleri bu şekilde değerlendirdik. Sizce yumurtlama günüme denk gelmiş midir?🥹
Birkaç gün daha devam et bence ☺️

2 sene beklemeyi sen mi istedim canım? Sezaryen mi oldun ondan mı bekledin? Bebeğinle İnşAllah cennette kavuşacaksınız 🤲🏻 Çok üzüldüm canım Rabbim sabırlar versin İnşAllah 🤲🏻
Doğuma çok yakın kaybettiğim için toparlaması biraz zaman aldı. Sezeryan oldum doktorum 1 sene bekle demişti ama 1 sene sonra bile hazır hissetmiyordum kendimi. Sonrasında da genetik test vermem gerekiyormuş onda da 3 ay bekledik sonucu vs derken böyle oldu..

Kızlar kaset test yaptım ilk iki dk içinde silikte olsa bir çizgi belirdi 2 dk sonra yok oldu eşimle ben şok🤣 bat 19 ağustos
Canım testlerde ilk bir iki dk kontrol çizgisinin hafif koyu çıkması çok normal, o alan betayı tarıyor o anda. Sonra silikleşiyor beta yoksa.

Bir şey olmaz canım 2.3.5. Günler hormon bakılıyor☺️

Bebeğim bence gidebiliyorsan Cuma git.

X