2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim ayın 23’ünde doktor randevum var bat ayın 22’si. Ben hormon testi yaptırayım diye adetin ikinci gününe denk gelecek şekilde randevu almıştım hem de smear testimin sonucuna bakalım diye. Sizce o gün adet olmamışsam kan testi yaptırayım mı? İnş olmamış olurum ya 🥹
Yok kuzum yaptırmamalısın. Adetin X5 ünü
Ay yazamadım 😅 yok kuzum yaptırmamalısın. Adetin 3. Günü ideal

Kızlar maalesef ki ben ovülasyon testinden haberdar değildim. Sadece uygulama üzerinden yumurtlama gününü takip ediyordum. Tabikide yumurtlama günü kişiden kişiye değişiyormuş bunuda yeni öğrendim🤦🏼‍♀️
Adet günüm genel olarak 26 günde oluyo. Günleri bu şekilde değerlendirdik. Sizce yumurtlama günüme denk gelmiş midir?🥹

Eklentiler

• IMG_8968.jpeg
    IMG_8968.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 52
Canım pcoslar özellikle 21. Günü değerlendirmeli diye duymuştum öncelikle bunu söylemek isterim. Bu ovulasyon testi öyle sürprizler yapıyor ki, o sebeple hele ki ilk kez yapacaksan aslında adet bitiminde hemen başlaman lazım. Muhtemelen 20 tane ovuslayon testin var kendini bir ay boyunca takip et ilk olarak. Ben 7. Günde de yumurtladığımı gördüm 14. Günde de yumurtladığımı gördüm. Yumoşlar sürprizleri seviyor. O sebeple hele ki ilk başta baştan sona takip etmeni öneririm nacizane... Ben pik'i (yani çatlamaya hazır olduğunu gösteren çift koyu çizgiyi) genelde akşam 19.00 civarı görüyorum ve geceleri de çatlıyorum. Her gün 1 tane aynı saatte yapmanı öneririm ve iki saat önceden sıvı alımını bırakmalısın ♥️🤗 bol şanslar canım
Canım aydınlattığın için çok teşekkür ederim 24lü aldım🫣 yarın son gün inşallah o zaman cuma günü başlıyorum testlere saat konusunda hala kararsızım 19 gibi demişsin saat olarak 15 gibi yapayım o halde bende inşallah güzel sonuçlar görürüz bu test işi gerçekten bağımlılık yapıyor bir sürü de gebelik testi aldım bu ay bi çok kişi beni rüyasında hamile görmüş belki bu ay uğur getirir hepimize A Afratafrac testleri görünce böyle bi umut doğdu resmen sağlıkla kucağına al kuzum inşallah bize de dua et

Kızlar kaset test yaptım ilk iki dk içinde silikte olsa bir çizgi belirdi 2 dk sonra yok oldu eşimle ben şok🤣 bat 19 ağustos
Canım test ilk etapta tarama yaparken çıkarabiliyor. Ben de bir kere gördüm sandım eşime götürdüm tam o da görür gibi olmuştu sonra yok oldu. Tam olarak çıkmadan çok itibar etmemek lazım

Kızlar maalesef ki ben ovülasyon testinden haberdar değildim. Sadece uygulama üzerinden yumurtlama gününü takip ediyordum. Tabikide yumurtlama günü kişiden kişiye değişiyormuş bunuda yeni öğrendim🤦🏼‍♀️
Adet günüm genel olarak 26 günde oluyo. Günleri bu şekilde değerlendirdik. Sizce yumurtlama günüme denk gelmiş midir?🥹
Evet canım muhtemelen yumurtlamayı yakalamışsındır. Bu haftayı da sonuna kadar değerlendirin bence haftaya daha seyrek olabilir

Ayyyy inanmıyorum üst yönetim bile bizden yana 🤣🤣🤣 A Afratafrac bence bizim topiği takip ediyorlar ve bu kadar gebeyi görünce, senin bu işin ustası olduğunu anladılar, seninn. görev süreni uzatmışlar 🤣🤣 ay çok iyi çok sevindim ♥️
Kızlar siz kendinizi düşünüyorsunuz bende kendimi 😂 yoruldum diyom. Neyse bir şekilde idare edicez. Ama eskisi kadar aktif olamıcam. Şayet tabloya biri ismini yazdırmak istiyorsa bana özelden mesaj atmalı. Artık mesajları takip etmem zor olacak çünkü.

Kızlar şimdi bu konuda bilgim az bu ovülasyon testini ilk kez yapacam pkos olduğum için maalesef ki yumurtalar sizin ki gibi 12.gün falan gelişmiyor o yüzden adet bitiminden kaç gün sonra başlamalıyım günde bir kez yeterli mi iki mi yapmalıyım 10 dan sonra diyor ama içindeki prospektüste 2 saat önce sucu alımını durdur diyor kafam da deli sorular tecrübelerinize ihtiyacım var birde labıquick marka aldım yazdıklarınıza göre bilgilendirirseniz çok sevinirim
Cnm bende de pco var 30-32 gunde bir adet oluyorum bn 20. Gun yumurtluyorum: 14. Gunden yinede yapmaya basliorm hergun saat 5 de yapmadan iki saat once wc ve sivi ihtiyacmi gidermiorm . Ayrica bende bu markayi kullaniorm bu marka ile iki kez hamile kaldim yani güvenilir suandada bu ay olmassa bidahaki ayda bunu kullanacagim . İliskide ikinci çizgi koyulasmaya basladiginda degerlendirmeye basliorm tam koyu guny ve ertesi günü veya tam koyudan onceki gunu ve tam koyu günü degerlendiriyorum. Hep bu sekilde kaldim cunku sukurki. İkigunde bir degerlendirin ve 21. Gun degerlendirmektede fayda var pcolularda

Canım doktorum bana demişti ki ovülasyon testini pek önermiyorum haftada 2-3 kez ilişki yaşadığınızda elbet yumurtlamaya denk gelir. Seninki de gelmiştir diye düşünüyorum 🐣

Cnm bende de pco var 30-32 gunde bir adet oluyorum bn 20. Gun yumurtluyorum: 14. Gunden yinede yapmaya basliorm hergun saat 5 de yapmadan iki saat once wc ve sivi ihtiyacmi gidermiorm . Ayrica bende bu markayi kullaniorm bu marka ile iki kez hamile kaldim yani güvenilir suandada bu ay olmassa bidahaki ayda bunu kullanacagim . İliskide ikinci çizgi koyulasmaya basladiginda degerlendirmeye basliorm tam koyu guny ve ertesi günü veya tam koyudan onceki gunu ve tam koyu günü degerlendiriyorum. Hep bu sekilde kaldim cunku sukurki. İkigunde bir degerlendirin ve 21. Gun degerlendirmektede fayda var pcolularda
Benim döngüm 37 gün inşallah bizelere de nasip olur evet bende pkosların geç yumurtladığını biliyorum ama bazen erken de olabiliyormuş hemen başlasam daha mı iyi olur yoksa 7.günde falan. O başlasam testlere bilemedim

Benim döngüm 37 gün inşallah bizelere de nasip olur evet bende pkosların geç yumurtladığını biliyorum ama bazen erken de olabiliyormuş hemen başlasam daha mı iyi olur yoksa 7.günde falan. O başlasam testlere bilemedim
Canım biraz geç başlayabilirsin bence 37 günse. Onuncu gün bile başlayabilirsin gibi geldi bana.

İlk yaptigimda adetim den hemen sonra basladim cunku zamanini bilmiyordum sonra baktim 17. Gün yumrtadm sonrakilerde 17-20 arasi yumrtlayinca hep artk gec yaptm 14 gunden sonra test yptim. Ama yinede gec yumrtladm yani siz ilk bir bakin kacinci gun yumrtlayacaksiniz ona gore degerlendirme yapin. Sonra ona gore test baslarsiniz. Birde 50 li filan alin testleri intten yoksa bize yetismiyo uzun surdugu icin. Ayrica bence 20-25. Gunler araso yumrtlama olur sizde en erken

X