2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Doğuma çok yakın kaybettiğim için toparlaması biraz zaman aldı. Sezeryan oldum doktorum 1 sene bekle demişti ama 1 sene sonra bile hazır hissetmiyordum kendimi. Sonrasında da genetik test vermem gerekiyormuş onda da 3 ay bekledik sonucu vs derken böyle oldu..
Ne olmuş canım sebebi neymiş 😔

Mınnosum kac cıktı kan degerın takıp edemedım 🥲yaaa canım benım ne de guzel bır annişşş olacaksıın🥰🥰burdakı cok kısının duasını aldın sen❤️cok sevınıyorum senın ıcın
Allah razı olsun kuzum. Buradaki çok kişide benden hayır duası aldı hala da alıyorsunuz 🥰🙏

İlk kan 125 çıktı canım döllenmenin 12. günüydü.

Kan pıhtılaşması çıktı bende.
Bundan sonraki gebeliğinde ilaç kullanırsın tekrarlamaz İnşAllah 🤲🏻 Peki ne oldu doğum başlamış mıydı? Detay sorarak üzmek istemiyorum canım bende benzer bir durum yaşadım ama genetik test yaptırmadım hala. Doktorum tekrar gebelik olunca ilaçla devam ederiz önlem amaçlı dedi ama pıhtılaşma var mı yok mu bilmiyorum

Kız o ne 😍 çatlayacaksın nerdeyse. Benim 9. Günüm hiç test yapmadım. Şuan kendi içime kurt düştü. Elimde havucumla testine bakakaldım 😅 çatlasın diye havuç kemiriyordum. Ay ben de mi test yapsam ama çok su içtim ya. Hiç değerlendirmedik biz daha var diye ama femara erken olgunlaştırdı heralde seninkini canım 😍 değerlendirmelere başlayın
Ya ben klomen içtim ya kuzum biliyorsun. Bugün adetin 13. Günü ovu testleri hep silik. Adet bitiminde bile daha koyuydu. Ben açıkçası erken olur bu ay diyordum klomen sayesinde ama yumurtlamaya dair belirti yok hiç yoksa etki etmedi mi bende

anestezisiz rahim filmi çekinen varmı kızlar ağrı olmuşmuydu
Ben çektirdim canım o an müthiş bir acı oldu evet ama bence dayanılmayacak değil birkaç saniyelik işlem için anestezi almak istemedim ben ama bu senin dayanma gücüne bağlı dayanabilirim diyorsan alma anestezi derim. Şimdi düşünüyorum bir daha olsa bir daha anestezi almadan çekilirim

Kızlar, dünde bugün de kahverengi akıntım var. Öyle yoğun değil ama iç çamaşırım kirleniyor. Normal diye okuyorum ama yine de tecrübelilere sorayım dedim
Hamilelik var ise doktorunuza bildirin devlet progestan vermior kese gormeden ozel hemen ilac veriyor iki uc gune kesiliyor bnce onlem alin mutlaka

İnşallah kuzum inşallah inan ben de stres oldum sonu güzel olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻
Kız ben agrıdan duramıyorum öyle böyle degil ama saglı sollu sanki adet olacam. Soldaki çatlıyor bence. Sagdakide yerleşiyor mu acep 😂😂😂😂dünde uzayan akıntım geldi şimdide geldi

X