2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar artımedi yaparken fortune diye bir test daha almıştım çeşit olsun diye ikisini de yapmıştım onu da koyayım oda sanırım bozuk çıktı ya hele bi bakın , ikisini de harcadım akşam akşam bir tane fortune kaldı 😀
Ayy bariz görüyorum bunda çizgiyi☺️ Canım güvenilir testlerden birini bulabilir misin ondan yapsan sabah. Freely laboquick albi artımedin t1-t2li olanı güvenilir

İyi yaptın teşekkür ederim, ben bu testi hiç yapmadım varsayayim yarın bi test daha alırım eşimden kaçak gocek, pozitif çıkarsa bi küçük kutuya koyarım sana buralardan hatıra kalsın diye hediye aldım der veririm 😅
Ayy inşallah bence de başka test al güzel haberlerle gel 🤲🏻🥰♥️

Kızlar artımedi yaparken fortune diye bir test daha almıştım çeşit olsun diye ikisini de yapmıştım onu da koyayım oda sanırım bozuk çıktı ya hele bi bakın , ikisini de harcadım akşam akşam bir tane fortune kaldı 😀
Açılmış halinde çizgi görünüyor canım hadi inşallah vardır🤲

Daha artimed almam ya, ustuste bisuru bundan vardı test isteyince direkt bunu verdi, satışını yasaklasalar bari, madem hatalı, yazık insanların umutlarina
Artımedin üç çeşit testi var piyasada. Bu hatalı sonuç çıkarırken diğer ikisi güvenilir. Biri t1 t2 yazan diğeri mavili olan. İlk sayfada nasıl ayırdedileceği yazıyor canım oraya bak öyle al testi ☺️

X