2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oy

Öyle deme canısı umut her zaman var ama lh yapabilirsin varsa yani
O kalmadı ama 10 lu erken gebelik testi almıştım . Adete bir hafta kala eklem yerlerim ayak bileklerim ağrır bugün ağrımaya başladı sanırım adet olcam yine de yarın sabah emin olmak için test yaparım. Önümüzdeki aya iyi hazırlanayım en iyisi ben

Ama o kadar güzel anlattın ki yaşadım o anı şuan

Her an pik olacak gibi duruyor senin devam et aksatmadan mutlaka ben bu ay geç yumurtlayacağım sanki hala çok silik.
Bende geçen ay öyleydi sanırım 1 hafta geç oldum canım devam ediyorum yapmaya bugün çok ağrım var ama şaşırdım bu kadar ağrı yumurtlama olur mu ki bacağım kasıyor pelvis kemiğim ağrıyor resmen ya

Amin inşallah çiçeğim benim

İnşallah bebeğim doktorum da sen reglin gecikirse hamilelik olursa gel değerlerin normal olmasına rağmen progestan falan yazicam sana dedi
ohhh ne güzel kuzum inan genetikde sorun çıkmamasına çok sevindim bence sen kolaylıkla hamile kalabiliyorsun eminim olacak ve tutunacak hamile oldugunu ögrenir ögrenmez yine progesteron verirsin doktorunda ne güzel demiş zaten. Bol bol meryem suresi dinle oku balım

Kızlar hala adet olmadım, test yapmaya korkuyorum evden uzakta tatildeyiz, önümüzdeki 2 gün Aquapark sonra deniz planlarimiz vardı, pozitif çıksa tedirdin olacağım ya bişey olursa diye, uzun yol da gideceğiz dönüşte. Bi yanım hiç test yapma oluruna bırak diyo, bi yanım da yap da ona göre davran diyo ne yapacağıma karar veremedim, belirtim yok diyordum ama sanki göğüslerim şişti, ya da geç yumurtladim aslında negatif ama adet zamanim gelmedi

Canım aqualand konusunda dikkat et bence bence bir test yap en azından bir sıkıntı olursa bilseydim daha dikkatli olurdum pişmanlığın olmasın

Evet bir test yap yanında varsa bize de at ama keşke yapsaydım da tedbir alsaydom demek yerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…