2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bende yapıyım canım istedi
vereyim tarifi 3 limonu 4 de böl bir bardar şekerle blandırdan gecir sonra 2 litre vardı benim suyum suyla karıştır iyice sekeri erisin sonra süzgecten gecir içine iki yaprak taze nane ast dolaba daha sonra iki ük buzla bardakda servis et oh mis sana yazarkende canım cekti yine yapayım bende

hayır hiç bir sorun yok dedi , özellikle bende kist vs endişelenerek gittim . korunmasız ilk ay ilk defa bu denli şiddetli hiç geçmeyen bir ağrı , normalde regl ağrılarım bile çok olmazdı
Anladım canım İnşAllah yeni yeni yerleşiyordur onun ağrısıdır geçer kısa sürede

Tamam yapayım canım taze nane yok ama olmadan da yapılır demi

peki canım fazlası zarar veriyor diye biliyorum doktorun verdiyse sıkıntı yok ama olurda hamiş kalırsan ki inş kalıcaksın bunu içme başka folik asit kullan hamilelikte
Kuzum nigu hamile şuan onada doktoru bunu vermiş normal hamile kalbilenlere vermiyorlar galiba biz zorluyoruz inşallah hamile kalırsam sorarım kuzum. Zaten hamile kalırsam mfk fodega almayı düşünüyorum bitmek üzere

Kuzum nigu hamile şuan onada doktoru bunu vermiş normal hamile kalbilenlere vermiyorlar galiba biz zorluyoruz inşallah hamile kalırsam sorarım kuzum. Zaten hamile kalırsam mfk fodega almayı düşünüyorum bitmek üzere
hayırlısı tatlım benim degerim çok yükseldiği için bıraktım zaten hamilede kalamadım bende işe yaramadı hadi bakalım sana şifa olsun

Tarif vermelisin
Bir limon ve bir portakalı buzlukta donduruyorum . Çıkardıktan 15 dakika( hemen yapma sakın blenderi bozarsın ) sonra 4 e bölüp blenderda bir su bardağı şeker ile iyice krem haline getirdikten sonra 3 litre suyun içine atıp karıştırıyorum biraz . Tortunu süzgeçten geçirdikten sonra isteğe göre nane atabilirsin . Dolapta soğusun buz gibi . Afiyet olsun

bu yerleşme ağrısı tam olarak yaşayanlar nasıl bir ağrı şiddeti süresi , yoğunluğu paylaşırsanız çok mutlu olurum :)

ayda bir kez korunmasız ilişkin mi oldu canım doğru mu anladım? Eğer öyleyse umudum artar. Bende de 1 kez oldu da
Tamda öyle oldu hastalığım bitti 4/5 gün sonra bir kere oldu ondan sonra eşim şehir dışındaydi geçince ihtimal vermedim evde test yaptım pozitif doktora gittim kan verdim 31898 çıkmış

Dedıgım gıbı canım degerlere gore ve kısının kendı durumuna gore degısıyor demekkı.benım degerlerım hıcbızaman 12 nın uzerıne cıkmadı.Burdada drlar hep onu verıyor hamıle kalındıktan sonra.eczacı arkadasım var oda bunu tavsıye edıyor fln.ben guvenıyorum o yuzden.otızm denılen sey bırcok etkene baglı hem çevresel hem toksık hem genetık Allah kımseye vermesın

Anladığım kadarıyla iki tarifte de kabuklarıyla kullanıyoruz meyveleri dimi kızlar

Bu da farklı tarifmiş bunu da denerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…