2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

savascii savascii canim hekimhanda doktora gittim de burada tahlilden başka birşey yapamayacaklarını söylediler. Daha büyük bir hastaneye gitmek gerekiyor ve bence rahim filmi cekinmeniz gerek 1 seneyi aşkın süredir gebelik olmuyorsa dedi.

Malatya'da rahim filmi çeken özel hastane var mı bildigin ?

Ya kızlar bu 1 ay doktor korunun dediği için eşimi bu ay ikna edemedim bebiş yapmaya geri çekilme yöntemini kullandı benim ihtimalim yok dimi bu ay yaaa offf öldüresim geliyo bu adamı 🤣
aynısını bende yaşamıştım doğumdan 3 ay sonra ilişki yaşamaya başlamıştık tabi ben gebelik olsun modundayım.Eşimde geri çekilmişti bunu sana yapamam diye o kadar siniir olmuştum ki :KK70: ama aslında haklılar

Eğer koyu bir pik görmediysen sakın bırakma. O gördüğün pik olmayabiliyor. Bazen yumurta çıkmaya çalışıyor ancak olmuyor o hormon düşüyor, sonra tekrar deniyor çıkmayı ve tekrar yükseliyor.
Patlıcan ve şampanya alıp geliyomuş hgvjvjghvj
Bak yeni bir şey daha öğrendim 5. Ayda 😂 bu ay öyle deneyeyim. Çok alemsin ya sesli güldüm patlıcana 😂😂

o zaman korunmana hiç gerek yok canım bak bakalım inşAllah bu aydan gelir bebiş :)
İnşallah çok saldım bu ay her gün yapıyoruz ovulasyonum kalmamış 3 tane kalmış adetten 1 hafta sonra başladım ya kaçırdım ya da yumurtlamadım. İlk korunmadığımda 1 gün geç adet olmuştum sonra 1 gün erken oldum 2 kere. Farklı yumurtlıklardan yumurtluyoruz sanırım bu ay da 1 gün geç yumurtlayacağım. Bebiş gelirsede o da gelir bizle tatile ay çok heyecanlı:))

aynısını bende yaşamıştım doğumdan 3 ay sonra ilişki yaşamaya başlamıştık tabi ben gebelik olsun modundayım.Eşimde geri çekilmişti bunu sana yapamam diye o kadar siniir olmuştum ki :KK70: ama aslında haklılar
Offf öylede ben bebiş istiyorum atcam camdan aşağıya az kaldı yokmu benim bu ay ihtimalim 🤣🤣🤣🤣

İnşallah çok saldım bu ay her gün yapıyoruz ovulasyonum kalmamış 3 tane kalmış adetten 1 hafta sonra başladım ya kaçırdım ya da yumurtlamadım. İlk korunmadığımda 1 gün geç adet olmuştum sonra 1 gün erken oldum 2 kere. Farklı yumurtlıklardan yumurtluyoruz sanırım bu ay da 1 gün geç yumurtlayacağım. Bebiş gelirsede o da gelir bizle tatile ay çok heyecanlı:))
ay inşAllah gelir bu aydan :) her gün ilişki oluyorsa takip etmene gerek yok zaten canım :)

Evet canım gynoseed aldım trendyoldan. Yorumlar iyidi kalanlar çok. Yumurtlamamı anlıyorum ama yine de ovulasyon ile deneyeceğim ilkkez. Vesile olsun inşallah
Bu jeli ben de aldım bir kez kullanabildik çok akışkan değil mi ya 😬
Kızlar biz diğer ay tatil planlamak istiyoruz gebelikte düşünüyoruz nasıl olucak sorun olur mu ? Tatilmi planlamayalım korunalımmı
Benim arkadaşım tatilden bebekle döndü bence rahat olun 😍

Kız inşallah olurda emekler boşa gitmez hiç kolay değil bu yaz ayında🤣🤣
Valla o emekler kısmını hiç deme. Erkeklere hava hoş valla. Ben ayaklarımı havaya dikiyorum, değişik akrobatik hareketlerle kendimce spermi gönderiyorum, hemen banyo yapmayayım diye bekliyorum. Sonra namaz kaçmasın diye gecenin bir vakti banyo yapıyorum. Herif horul horul yatıyor.
Bu annelik sadece çocuk olunca başlayan bir şey değil fedakarlık çokkk öncesinden başlıyor

Valla o emekler kısmını hiç deme. Erkeklere hava hoş valla. Ben ayaklarımı havaya dikiyorum, değişik akrobatik hareketlerle kendimce spermi gönderiyorum, hemen banyo yapmayayım diye bekliyorum. Sonra namaz kaçmasın diye gecenin bir vakti banyo yapıyorum. Herif horul horul yatıyor.
Bu annelik sadece çocuk olunca başlayan bir şey değil fedakarlık çokkk öncesinden başlıyor
Kesinlikle katılıyorum.

X