2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dırek otızm yaptıgı ıcın ıcmıyorum demıstınız bu gayet ınsanların aklını karıstırabılcek bırsey.herkes kendı ıcın ıstedıgını dusunebılır tabıkı ama boylesı onemlı ve sonucları agır olabılecek bır konuda boyle seyler yazmamalıyız herkesın ulasabılecegı bır platforma,sıze ıyı hamılelıkler dılerm

Kesinlikle haklısın kuzum. Grup gerçekten okudukça acaba acaba acaba oluyorsun. Gidene kadar kafaları yiyor insan
Kesinlikle, benim 2 arkadaşım o kadar rahat kafada yaşadılar ki hamileliklerini. Ne topik, ne grup öyle şeylere girmediler. Huzurla geçirdiler. Bazen cehalet mutluluktur. bu günlerimin tadını çıakrtıcam olabildiğince Aklıma bişi takılırsa da gelir sorarım.

İşte ben de bu tarz yazıları görüp etkilenmek istemiyorum. Kendimi doktoruma teslim etmekten yanayım.

İşte ben de bu tarz yazıları görüp etkilenmek istemiyorum. Kendimi doktoruma teslim etmekten yanayım.
Aynen mınnosum bende oyleyım.tıpa guvenım tamannemde hemsıre ya belkı ondan olabılır cok ıcınde buyudumsen dr un verdıklerını kullan cok guzel bır bebegın olcak mınnos mınnosye iç keyfını cıkar

Kesinlikle cehalet mutluluk buna imza atarım yani. Ben sürekli doktora gitmek istiyorum mesela gerçekten deli dehşet bir haldeyim

Şu an demirim düşük olduğu için bu ilacı verdi doktor onun içinde de folik asit var o bitince inofolic alırım

Eklentiler

• 16919197016172843155173033751321.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 62
Bu ara canlarım cok yazmasamds okuyorum ara ara. Oncelıkle fnd_50 ve melegim can mınnoslarım size karsı ıcımde muthıs bır pozıtıflık var hatta çift pozıtıflııkk A Afratafrac senın ıcın bende erkek hıssedıyorum bebegım ve senın ıcın cok ama cok mutluyum
aynurland canım bende cızgı gordum ya senın testınde bı kanmı versen acaba yoksa kımyasal mı oldu.belkıde gec dollenmıstır.bencede var cunku cızgı

Var gözüküyor canım ignenin etkisi tamamen gitmişmiydi takip ettin mi
Evet dünden önceki gün silindi, dün çok zor görünen hayali çizgi vardı, yarın belli olur bakalım çok karnım ağrıyor adet olucam diye düşünüyorum, tek fark hep göğüslerim şişerdi, ağrı olurdu, göğüslerimde hiç şiş ağrı yok, hatta ara ara sıkıp kontrol ediyorum yok bi tek ara ara sağ kasıkda pıçak saplanır gibi oluyor, bi de karın ağrısı, bi de 2-3 gündür gece uyurken salyam akıyor

Kızlar merhaba bayadir giremiyordum annem ameliyat oldu ameliyat ve refakat süreci derken fırsat bulamadim. A Afratafrac Basakbasak1 Karusel sizleri çok çok tebrik ederim o kadar mutlu oldum ki anlatamam Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Ben de dün doktora gittim önümüzde ki ay regl olursam hsg filmi çektireceğim öyle kadar verdik doktorumla. Yumurtalıkların çok iyi çalışıyor dedi bakmamız gereken son şey rahim filmiymiş umarım gerek kalmaz

Kuzum zaten belirtiler aynı. Ben hep adet bekledim yani ara ara gidip bakıyordum oldum mu acaba diye

Ben testlerden çok anlamam ama bariz görünen ikinci bir çizgi var umarım koyulaşacak devam eder

Kuzum sen doktora gittin mi

Canım negatiften sonra çizgi belirmeye başladıysa inşallah vardır. Normal o kadar az koyulukta olması

Ben görüyorum canım kaç gün var adetine , çatlama takip ettin mi , benimde bugün senden daha açık gölge çıktı adete 1 yada 2 gün var
Doktorla takip ediyorum canım, ayın 31i iğne oldu, 30u, 1i,2i , 6ı ilişki oldu, muhtemelen 1i çatlamış, ama 2 yumurta vardı, biri 22mm, diğeri 18, doktorum küçük olan sonradan çatlaya bilir demişdi

Salya akmasını gerçekten duydum oluyormuş şaşırmıştım seninle netleşecek inşallah kasık batmaların kesinlikle hamilelik belirtisi gögüslere takılma kuzum 6. Haftadan sonra başlıyor zaten genelde ben inanıyorum hamile olduguna

Ben bu ay çok umutluydum, ailevi sorunlar olur son günlerde çok ağladım sızladım, her stres olduğunda umutsuzlaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…