2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu ara canlarım cok yazmasamds okuyorum ara ara. Oncelıkle @fnd_50 ve melegim can melegim can mınnoslarım size karsı ıcımde muthıs bır pozıtıflık var hatta çift pozıtıflııkk💃😍🐥🌸 A Afratafrac senın ıcın bende erkek hıssedıyorum bebegım ve senın ıcın cok ama cok mutluyum🥰🥰
aynurland aynurland canım bende cızgı gordum ya senın testınde bı kanmı versen acaba yoksa kımyasal mı oldu.belkıde gec dollenmıstır.bencede var cunku cızgı🙏🌸🌸
Yaaa agzından bal damlıyor aşkım o müthiş pozitifligin gerçek olur inşallah. Bende çok umutluyum ama ateşim yükselişe geçmedi hala. Bu ay olmazsa gerçekten yine psikolojim bozulacak çok hissiyatlıyım nedense

Doktorla takip ediyorum canım, ayın 31i iğne oldu, 30u, 1i,2i , 6ı ilişki oldu, muhtemelen 1i çatlamış, ama 2 yumurta vardı, biri 22mm, diğeri 18, doktorum küçük olan sonradan çatlaya bilir demişdi
2 sinde bile çatlamış olsa 10, 11 sonra belli edebilir kendini, dün silik paylaşmışsın bugün daha koyu çıkmış bence var gibi sende 😍

Yaaa agzından bal damlıyor aşkım o müthiş pozitifligin gerçek olur inşallah. Bende çok umutluyum ama ateşim yükselişe geçmedi hala. Bu ay olmazsa gerçekten yine psikolojim bozulacak çok hissiyatlıyım nedense
Gercekten hıssedıyorum ama bebegım ❤️❤️,ıkıncı yumurtlama oldugu ıcın bence daha yukselmedı,zaten yukseldıgınde yumurtlama olayı bıtmıs oluyor dıye bılıyorum,sen yıne bır ıkı gun daha degerlendır.hele olumsuzu hıc dusunmeyelım emeklerının karsılıgını alacaksın bu ay🥰🌸🌸🙏

Aynen bende dünden öyleyim, sık idrara gitme varmıydı?
Kuzum sen mesajımı sanırım görmedin ben inanıyorum sen hamişsin göğüs ağrım ilk gebeliğimde vardı ikincide uclarında vardır..şimdikindede hiç yoktu sıfır ağrıydı sonradan başladı ağrılar 4 haftadan sonra

Bu arada kızlar netten okuduğum kadarıyla çatlamaya en yakın zamanda ilişki olursa erkek bebek olma ihtimali daha yüksek oluyormuş. erkek Sperm daha hızlı ilerliyormuş ama cabuk ölüyormuş. Dişi sperm daha ağır ilerler daha geç ölürmüş . İlişki çatlama gününden bikaç gün öncesinde olursa Erkek öldükten sonra yımırtaya dişi ulaşıp döllenince nurtopu gibi bi kız oluyormuş :KK48: kısaca anlatmak istedim inşallah anlatabilmişimdir belki bilmeyen vardır. Benim ikinci gebelik olmasına rağmen yeni öğrendim
Benim öyle oldu sanırım adetten hemen sonra ilişki oldu daha da olmadı. Yumurtlamaya kadar yaşamış sperm demek ki ve x olanların ömrü uzun olduğu için sanırım bi kızım oldu 😄

Gercekten hıssedıyorum ama bebegım ❤️❤️,ıkıncı yumurtlama oldugu ıcın bence daha yukselmedı,zaten yukseldıgınde yumurtlama olayı bıtmıs oluyor dıye bılıyorum,sen yıne bır ıkı gun daha degerlendır.hele olumsuzu hıc dusunmeyelım emeklerının karsılıgını alacaksın bu ay🥰🌸🌸🙏
Amin kuzum inşallah burda herkes birbirini tanımadan o kadar dua ediyor ki karşılıgını hepimiz alacagız inşallah. Sen nasılsın neden ara verdin kuzum girmiyorsunda pek

Evet dünden önceki gün silindi, dün çok zor görünen hayali çizgi vardı, yarın belli olur bakalım çok karnım ağrıyor adet olucam diye düşünüyorum, tek fark hep göğüslerim şişerdi, ağrı olurdu, göğüslerimde hiç şiş ağrı yok, hatta ara ara sıkıp kontrol ediyorum yok 😂 bi tek ara ara sağ kasıkda pıçak saplanır gibi oluyor, bi de karın ağrısı, bi de 2-3 gündür gece uyurken salyam akıyor 😂
Bebeişim benim de göğüslerim şişmedi hiç. Sönük, sadece hafif hassasiyetim var. Hatta kiminde hiç olmuyormuş bile o. Salya olayını ben de yaşadım 🥰 normalde salyam akmaz. Eşim dedi vücudunda bir parazit var demekki. 😂 o zaman hamile olduğumu daha söylememiştim.

Kuzum sen mesajımı sanırım görmedin ben inanıyorum sen hamişsin göğüs ağrım ilk gebeliğimde vardı ikincide uclarında vardır..şimdikindede hiç yoktu sıfır ağrıydı sonradan başladı ağrılar 4 haftadan sonra
Canım senin yazını görmedim, ne ağrı var ne şişlik, önceki iğnelerimde adete 4 gün kala hep ucu falan dikleşmişdi, dokunamıyordum, şimdi adet belirtisi olarak bi tek gaz karın ağrısı var, zaten yarın adet günüm hiç şaşmaz, adet olsam gece başlar sabaha bile kalmaz ordan belli olur zaten

Bebeişim benim de göğüslerim şişmedi hiç. Sönük, sadece hafif hassasiyetim var. Hatta kiminde hiç olmuyormuş bile o. Salya olayını ben de yaşadım 🥰 normalde salyam akmaz. Eşim dedi vücudunda bir parazit var demekki. 😂 o zaman hamile olduğumu daha söylememiştim.
Aynen ama gece uyurken oldu bende, ıslaklığa uyandım 😂 strese bağlamıştım ben, hatta eşime çemkirdim beni üzdün diye salyam aktı diye 😁

Kızlar merhaba ☺️ bayadir giremiyordum annem ameliyat oldu ameliyat ve refakat süreci derken fırsat bulamadim. A Afratafrac @gulseliinn Karusel Karusel sizleri çok çok tebrik ederim o kadar mutlu oldum ki anlatamam Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🏻
Ben de dün doktora gittim önümüzde ki ay regl olursam hsg filmi çektireceğim öyle kadar verdik doktorumla. Yumurtalıkların çok iyi çalışıyor dedi 🧿 bakmamız gereken son şey rahim filmiymiş umarım gerek kalmaz 🙏🏻
Önümüzdeki ay müjdeli haberi sen de alırsın inşallah canım yumurtalıkların güzel çalışıyorsa yakındır 😊

X