2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa agzından bal damlıyor aşkım o müthiş pozitifligin gerçek olur inşallah. Bende çok umutluyum ama ateşim yükselişe geçmedi hala. Bu ay olmazsa gerçekten yine psikolojim bozulacak çok hissiyatlıyım nedense

Doktorla takip ediyorum canım, ayın 31i iğne oldu, 30u, 1i,2i , 6ı ilişki oldu, muhtemelen 1i çatlamış, ama 2 yumurta vardı, biri 22mm, diğeri 18, doktorum küçük olan sonradan çatlaya bilir demişdi
2 sinde bile çatlamış olsa 10, 11 sonra belli edebilir kendini, dün silik paylaşmışsın bugün daha koyu çıkmış bence var gibi sende

Gercekten hıssedıyorum ama bebegım ,ıkıncı yumurtlama oldugu ıcın bence daha yukselmedı,zaten yukseldıgınde yumurtlama olayı bıtmıs oluyor dıye bılıyorum,sen yıne bır ıkı gun daha degerlendır.hele olumsuzu hıc dusunmeyelım emeklerının karsılıgını alacaksın bu ay

Aynen bende dünden öyleyim, sık idrara gitme varmıydı?
Kuzum sen mesajımı sanırım görmedin ben inanıyorum sen hamişsin göğüs ağrım ilk gebeliğimde vardı ikincide uclarında vardır..şimdikindede hiç yoktu sıfır ağrıydı sonradan başladı ağrılar 4 haftadan sonra

Benim öyle oldu sanırım adetten hemen sonra ilişki oldu daha da olmadı. Yumurtlamaya kadar yaşamış sperm demek ki ve x olanların ömrü uzun olduğu için sanırım bi kızım oldu

Amin kuzum inşallah burda herkes birbirini tanımadan o kadar dua ediyor ki karşılıgını hepimiz alacagız inşallah. Sen nasılsın neden ara verdin kuzum girmiyorsunda pek

Bebeişim benim de göğüslerim şişmedi hiç. Sönük, sadece hafif hassasiyetim var. Hatta kiminde hiç olmuyormuş bile o. Salya olayını ben de yaşadım normalde salyam akmaz. Eşim dedi vücudunda bir parazit var demekki. o zaman hamile olduğumu daha söylememiştim.

Canım senin yazını görmedim, ne ağrı var ne şişlik, önceki iğnelerimde adete 4 gün kala hep ucu falan dikleşmişdi, dokunamıyordum, şimdi adet belirtisi olarak bi tek gaz karın ağrısı var, zaten yarın adet günüm hiç şaşmaz, adet olsam gece başlar sabaha bile kalmaz ordan belli olur zaten

Aynen ama gece uyurken oldu bende, ıslaklığa uyandım strese bağlamıştım ben, hatta eşime çemkirdim beni üzdün diye salyam aktı diye

Önümüzdeki ay müjdeli haberi sen de alırsın inşallah canım yumurtalıkların güzel çalışıyorsa yakındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…