2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teşhis değil de canım merak ediyordum hep. Senin durumu okuyunca da sormak istedim. Çünkü sen sağdan yumurtlamadığını biliyormuşsun dolayısıyla ağrı olayında da bağlantı olup olmadığını en iyi senden öğrenebilirdim. Belki de verdiğin bilgiler benimde dr a gidip kendimle ilgili bişeyleri öğrenmeme vesile olacak, bakalım . Çünkü Bende sağ dan ağrı hiççç olmadı hiç
Kuzum benimde sagdaki çatladı dün ama çatlamadan anlamıştım ama sadece sag tarafım agrımadı sanki karnımın içinde savaş var gibi degişik bi agrı oldu ara ara batmalarımda oldu sagda

Teşekkür ederim kızlar😍
Allah hepimize anne olmayı, çocuklarımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🤲
Belirti olarak sadece bel ağrısı oldu bende yumurtlamadan beri bel ağrım vardı bir de başım dönüyor arada, ilkinde baş dönmem yoktu.
Öyle göğüs hassasiyetim, yoğun akıntım falan olmadı, rahmimde küçük pıtpıtlar falan oluyor öyle😅

Teşekkür ederim kızlar😍
Allah hepimize anne olmayı, çocuklarımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🤲
Belirti olarak sadece bel ağrısı oldu bende yumurtlamadan beri bel ağrım vardı bir de başım dönüyor arada, ilkinde baş dönmem yoktu.
Öyle göğüs hassasiyetim, yoğun akıntım falan olmadı, rahmimde küçük pıtpıtlar falan oluyor öyle😅
Saglıkla gelsin kuzum bebişin 😍😍

fnd_50 fnd_50 kuzum ateşe bak iki tık yükseldi yarın yükselirse demekki 15. Güne çekecek çizgiyi geçen ayda 15. Gün çekmişti

Eklentiler

• 7C1C6246-D281-424D-AD9C-28435F389325.jpeg
    7C1C6246-D281-424D-AD9C-28435F389325.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 83
Kuzum benimde sagdaki çatladı dün ama çatlamadan anlamıştım ama sadece sag tarafım agrımadı sanki karnımın içinde savaş var gibi degişik bi agrı oldu ara ara batmalarımda oldu sagda
Gözün aydın canım inşallah gönlünden geçen olur .. normal mi bilmiyorum canım ama şu yaşıma kadar regl ağrısı da kist ağrısı da dahil hiç sağ yumurtalık ağrımadı. Acaba sağ taraf Pasif mi diye geliyor aklıma

Bu arada kızlar netten okuduğum kadarıyla çatlamaya en yakın zamanda ilişki olursa erkek bebek olma ihtimali daha yüksek oluyormuş. erkek Sperm daha hızlı ilerliyormuş ama cabuk ölüyormuş. Dişi sperm daha ağır ilerler daha geç ölürmüş . İlişki çatlama gününden bikaç gün öncesinde olursa Erkek öldükten sonra yımırtaya dişi ulaşıp döllenince nurtopu gibi bi kız oluyormuş :KK48: kısaca anlatmak istedim inşallah anlatabilmişimdir belki bilmeyen vardır. Benim ikinci gebelik olmasına rağmen yeni öğrendim

Gözün aydın canım inşallah gönlünden geçen olur .. normal mi bilmiyorum canım ama şu yaşıma kadar regl ağrısı da kist ağrısı da dahil hiç sağ yumurtalık ağrımadı. Acaba sağ taraf Pasif mi diye geliyor aklıma
Doktora görün bi kuzum istersen. Benim amh düşük mesela benimde sag yumurta hiç oluşmuyordu aglarca sadece soldan yumurta büyüyordu biraz tedavi oldum sonra klomenle sagda da yumurta oluştu 3 aydır bu seferde solda olmuyordu bu ay ikisindede büyüdü umarım tutarda saglıkla stresim biter kuzum

Adet bittiği günden itibaren başladım 10-11-12-13 ü yaptım koyulaşması gerekirken neden silikleşti anlamadım ovulasyon testi anlayanlar bi bakabilir mi kızlar

Eklentiler

• IMG_2782.jpeg
    IMG_2782.jpeg
    184,5 KB · Görüntüleme: 81
X