2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kan sonucum 119 çıktı
Maşallah kuzum. Peki kan artışı yapıcak mısın 2 günde bir kan verip? Aslında doktorlar da gelmeyin diyorlar. Demekki çok da önemli değil hemen gitmek. Yine de emin olmalıyım.Normalde her gün vitaminlerimi düzenli kullanırdım 3 aydır. D vitamini, omega3, b2 vs. Eğer çevremdeki yeni hamiş kişiler başka ilaç vermiyo derse direkt kalp atışını dinlemeye de gidebilirim.

A Afratafrac her gün test yapacakmısın kuzum ? Ben regli günü yapayım diyorum eşimi eczaneye gönderdim artımed vermiş eczacı 🥹 birtane daha erken gebeliğim var onuda denerim olmadı 😍 birde doğum tarihi ne görünüyor senin canım bebim 22 nisan 😌 dr banu çiftçi diye uygulama indirdim baya detaylı şeyler var istersen bir bak nisan anneleri grubunada dahil oldum 😅 sen açacakmısın bir grup

Canım A Afratafrac hayırlı olsun bebişin hayırlısı ile kucağına al inşallah Basakbasak1 Basakbasak1 seninde hayırlı olsun sağlıcakla kucakla inşallah. Son zamanlar yoğundum buralara pek uğrayamadım. Şimdi size birşey soracağım.Ben daha adet olmadım 13. Günüm geçeli bugün takviye kullanıyordum hatta 2. Kutuya başladık eşimde içiyor. Ben de pazartesi kan vermeyi düşünüyordum ona göre tarlusal alacaktım sonra aklıma lh testi geldi elimde çok fazla var adetten sonra kullanmaya başlamıştım sonra bıraktım o zamanlar çok silik çıkan 2. Çizgi bugün tesadüfen 2 saatlik tuvaletimle 2 . Çizginin koyu çıktığını gördüm c ile aynıydı nerdeyse acaba dedim yeni mi yumurtlama yaşayacağım hatırlarsanız size kremsi akıntıyı da sormuştum ondan sonra 2. Defa geldi sonra gelen giden olmadı arada kasık ağrıları yaşadım biri şiddetliydi neyse işte sizce bu lh testi neden böyle çıktı elimde gebelik testi yok olsaydı direk onu yapacaktım ama mecbur bugün gidip alacağım ona göre de adet söktürücü kullanacağım sizin yorumunuz nedir kızlar?
Bence mutlaka test yap ya da kan ver canım

Canım bir migreni olan bir tanıdık nane yağını alnına ve özellkle şakaklarına sürüp sonra masaj yapıyodu. Dediğine göre nane yağı iyi geliyormuş
Evet bebeğim bende de var nane yağı ancak atak halindeyken maalesef rahatlayamıyorum. Şu an bir Majezik içsem rahatlıcam ama dayanıcam. Benim baş ağrımı tetikleyen şeylerden biri de bilgisayara bakmak. Belki yavaş yavaş işim dışında uzak kalmaya başlarım arada bakarım.

Canım yani yumurtlama ve ilişki üzerinden 12 gün mü geçti? Hemen belli oldu mı gebeliğin🥹 yoksa ben mi kaçırdım süreci çok takip edemedim
Evet evet 😍 geçen hafta cumartesi hafif hafif kasıklarıma ağrı girdi ama regl olucam diye korktum pazar tatil için yola çıkacaktık tatilde de sürekli bıçak saplanması ve hafif hafif ağrı oldu ama rahatsız etmedi sanki sağ kasığımda birşey vardı🙈 2 gün öncr testim negatifti bugün silik pozitif gördüm🥰

Evet bebeğim bende de var nane yağı ancak atak halindeyken maalesef rahatlayamıyorum. Şu an bir Majezik içsem rahatlıcam ama dayanıcam. Benim baş ağrımı tetikleyen şeylerden biri de bilgisayara bakmak. Belki yavaş yavaş işim dışında uzak kalmaya
Evet belki ekrandan uzak kalmak sana iyi gelir. Hem artık hamiş olduğuna göre daha dikkatli ilerlemelisin. Ağrı kesicisiz, migrensiz geçsin günlerin 🌸

Canım A Afratafrac hayırlı olsun bebişin hayırlısı ile kucağına al inşallah Basakbasak1 Basakbasak1 seninde hayırlı olsun sağlıcakla kucakla inşallah. Son zamanlar yoğundum buralara pek uğrayamadım. Şimdi size birşey soracağım.Ben daha adet olmadım 13. Günüm geçeli bugün takviye kullanıyordum hatta 2. Kutuya başladık eşimde içiyor. Ben de pazartesi kan vermeyi düşünüyordum ona göre tarlusal alacaktım sonra aklıma lh testi geldi elimde çok fazla var adetten sonra kullanmaya başlamıştım sonra bıraktım o zamanlar çok silik çıkan 2. Çizgi bugün tesadüfen 2 saatlik tuvaletimle 2 . Çizginin koyu çıktığını gördüm c ile aynıydı nerdeyse acaba dedim yeni mi yumurtlama yaşayacağım hatırlarsanız size kremsi akıntıyı da sormuştum ondan sonra 2. Defa geldi sonra gelen giden olmadı arada kasık ağrıları yaşadım biri şiddetliydi neyse işte sizce bu lh testi neden böyle çıktı elimde gebelik testi yok olsaydı direk onu yapacaktım ama mecbur bugün gidip alacağım ona göre de adet söktürücü kullanacağım sizin yorumunuz nedir kızlar?
Yaptın mı canısı

Maşallah kuzum. Peki kan artışı yapıcak mısın 2 günde bir kan verip? Aslında doktorlar da gelmeyin diyorlar. Demekki çok da önemli değil hemen gitmek. Yine de emin olmalıyım.Normalde her gün vitaminlerimi düzenli kullanırdım 3 aydır. D vitamini, omega3, b2 vs. Eğer çevremdeki yeni hamiş kişiler başka ilaç vermiyo derse direkt kalp atışını dinlemeye de gidebilirim.
Aile hekimim de şimdi kadın doğuma da gitsen bişey yapmaz dedi. Aslında o öyle söyleyince hemen gitmekten vazgeçtim. Beslenmeme dikkat ederim zaten öyle zararlı alışkanlıklarım yok. Salı günü bir daha kan vermek istiyorum. Ondan sonra senin dediğin gibi direk kalp atışı için gidebilirim.

Bunu nöbetciden almıştım kusum bugün tek bu varmış sabah sormustum bunu istemiyorum diyip 😄 yoktur bence bebegim diger konulara da baktım senin ilk sayfadaki kıyas yaptıgın testlere de baktım bu sahte test belli bosuna heveslenmeyeyim attım bile testi 😄😘
Ay mecbur pazartesiyi beklicez o zaman

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 IADK IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm monimoni monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Canım çok sevindim çok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. 🥰🙏🏻 Artık darısı diğer arkadaşlara 🧿

X