2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence klomen bana alerji yaptı kurdeşen tarzı kabarcıklarım kızarıklarım var kaşınıyor oğlumdan çok iyi biliyorum nette baktım ilaç alerjilerinde cilt öyle tepki verebiliyormuş ben de inatla içiyorum bu akşam son hap kaldı melisaa93

İyi çok şükür bitmiş Bundan sonrasında bol değerlendirmeler ateşiniz bol olsun Ne zaman kontrol tekrar

İnşAllah banada nasip olur canım Bu acıyla beklemek ayrı bir yük ama çok şükür halimize
Ben senin müjdeni yakın hissediyorum
Canım lekelenmen durdu değil mi?

Fazla kafein tutunma aşamasında zararlı diye biliyorum. Ama burdan biri yazmıştı galiba ona dr u tamamen yasaklamış. Ben de kendi kendime yasak koymuştum Öyle çok bağımlı değildim zaten.
Tam bu mesajı buzlu kahvemin pipeti ağzımda hüptürken okudum öf ülen öf, ne yicez ne içcez şaşırdık dikkat edeyim bundan sonra inşallah

Çokk teşekkür ederim canım benim inşallah herkesin allah gönlüne göre versinsağlıcakla geçirelim günlerimizi
Maşallah kuzum sağlıkla kucağına al inşallah bugün arka arkaya aldık güzel haberlerinizi darısı bize. Ne kadardır deniyordunuz ve yediğin içtiğin önereceğim birşey var mı bizlere?

Eczacı velim tavsiye etmişti doktora gidene kadar geç kalmak istemedim çok teşekkür ederim
Rica ederim canım sağsalim kavuş minnaka inşallah Doktorunda eminim bunu kullanman da sakınca görmez. Ahh sizle beraber ilk gebeliğimdeki heyecanı yaşıyorum şuan nasıl güzel nasıl heyecanlııRabbim tüm isteyen herkese yaşamayı nasip etsin

Aylardır Türk kahvesi içmiyordum etkilenmesin yumurtalar diye ama bugün içtim efkarımdan
Öyle bir şey mi varmış Bu yumoşlar da her şeyden etkilenmeye yer arıyor çok nazlılar. Aylardır dikkat edip sonunda regl olup regl süresinde dikkat etmeye mola verip sonra tekrar başlamaktan yoruldum Bu ay hiçbir şeye dikkat etmiyorum bardak bardak cola falan içiyorum valla nolcaksa olsun yetti ay

Kız bunun nesi kebap trajedi resmen ağlanacak halime gülüyorum yoksa deliririm
Kız ne bileyim şu an bana herkes kebap geliyor Anne gruplarında genelde tatlı telaşlar güzel haberler oluyor. Bir hamile anneler grubundan daha güzel bişey varsa o da iki hamile anneler grubudur heralde
Tam bu mesajı buzlu kahvemin pipeti ağzımda hüptürken okudum öf ülen öf, ne yicez ne içcez şaşırdık dikkat edeyim bundan sonra inşallah
Az içmekten bişey olmaz heralde ama dediğim gibi ben komple kesmiştim

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok abartmadan içiyorum ben canım her şeyi kısıtladıkça stres oluyorum. Şu sıcaklarda soğuk soğuk içmeden olmaz napalım yani sürekli su da içilmiyor. Meyve suları kahveden zararlı

Ben zararlı diye kolayı bıraktım gazoza başladım kız bir zararlıdan çıkıp diğerine giriyorum yanlışlıkla içmeyi çok seviyorum engel olamıyorum malesef. Sözde dikkat ediyorum ama benn de yetti gari modundayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…