2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben zararlı diye kolayı bıraktım gazoza başladım kız 😅😅😅 bir zararlıdan çıkıp diğerine giriyorum yanlışlıkla 🤣 içmeyi çok seviyorum engel olamıyorum malesef. Sözde dikkat ediyorum ama benn de yetti gari modundayım
Gazoz renksiz ya daha az zararlı gibi hissettiriyor😂😂😂 Bende çok seviyorum ya bari haberini alana kadar rahat olabilelim her ay boşuna mahrum bırakıyoruz kendimizi ona üzülüyorum😂

Ben zararlı diye kolayı bıraktım gazoza başladım kız 😅😅😅 bir zararlıdan çıkıp diğerine giriyorum yanlışlıkla 🤣 içmeyi çok seviyorum engel olamıyorum malesef. Sözde dikkat ediyorum ama benn de yetti gari modundayım
Süreyya hanımın muhteşem değişimi olmuş kolayı bırakıp gazoza başlaman 😂😂😂

Öyle bir şey mi varmış🤦🏻‍♀️ Bu yumoşlar da her şeyden etkilenmeye yer arıyor çok nazlılar. Aylardır dikkat edip sonunda regl olup regl süresinde dikkat etmeye mola verip sonra tekrar başlamaktan yoruldum😅😅 Bu ay hiçbir şeye dikkat etmiyorum bardak bardak cola falan içiyorum valla nolcaksa olsun yetti ay😂
Benim de her adet döneminde alayına isyan edesim geliyor bıktım dikkat etmekten uğraşmaktan falan ama adetin son günü yeni heyecanlar yüklenmeye başlıyor😄

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa Happen94 Happen94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik S Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can @imagination forever fnd_50 fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch
Yaaa canım nasıl sevindim anlatamammm 😍 sağlıkla ilerlesin insallaaah 🥰🙏

Küçükken babam bize kola daha zararlı diye gazoz alırdı alacaksa onun gibi bişey olmuş😂

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa Happen94 Happen94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik S Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can @imagination forever fnd_50 fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch
Yaaaaaa çokk mutlu oldummm inannn çok sevindimm darisi bize canımm ya😘🥰🙏🏻♥️♥️ nasıl sevindim anlatamam allah kucağina almayı da nasip eder inş bu ay ne yaptin ek olarak yaptiğin bişi oldu mu

Yani ben de hep öyle okudum bence de onlarla bir de Progestan ve duphaston bu görevi yapıyordur yani inşallah

Aynen kuzum en mantıklısı zaten içeride sperm vardır 72 saate kadar yaşıyor en mantıklısı hem perhiz olmuş dinlenmiş olur inşallah gönlüne göre de olur ya ben de çok umutluyum bu ay senden♥️ çok inanıyorum
Dün gece yazamadım benimki ile kavga ettik azıcık sonra geri barıştık😁 değerlendirme günlerinde küsmek yasak çünkü 😂😂😂
Küsmek nooo sonra hesap sorarsın aşkım. Çatlamış yumoşum bende çok inanıyorum nedense bu ay belki geçen seneki hamilelikten etkilenmiş olabilirim

Küsmek nooo sonra hesap sorarsın aşkım. Çatlamış yumoşum bende çok inanıyorum nedense bu ay belki geçen seneki hamilelikten etkilenmiş olabilirim
Aynen biz normalde de çok uzun süre küs kalmıyoruz aşkım en fazla 5-10 dakika o yüzden rahatım😅 hadi inşallah Allahım bekliyorum bu ay sonunu heyecanla😍

İyi çok şükür bitmiş ☺️ Bundan sonrasında bol değerlendirmeler 😍 ateşiniz bol olsun 🫢💃🏼 Ne zaman kontrol tekrar
Hahahhaha çok teşekkür ediyorum kuzum😍😍 klomen bittikten 4 gün sonra gel demişti. Adetin 14. Günü olmuş oluyor. 17 Ağustos sabahı gideceğim Allahım inşallah hayırlı haberler alırım ya

Aşkım daha diğer yumurtan da çatlıcak doktor söylemiş o yüzden ateşin yükselmez. Ateşin yükselmesi demek lh hormonunun düşmesi progestron hormonunun artması demek. Ateşin yükselse yumurtlama olayın bitecekti. Bir yumurta daha geliyor aşkoooo ondan sonra yükselir çatlayınca. Hadi Allahım yüzüne baksın ikizler geliyooooo🤩🤩🤩🤩
Yaaa inan beni o kadar mutlu ettinki şuan bende diyorum ğrogesteron sıkıntım mı var ondan mı yükselmiyor. Diger yumurtam pazartesi sabaha çatlamış olacak o zamana kadar yükselmicek o zaman ateş desene. Şimdi ilişki işini hallettik yarında olacak pazartesi akşamıda boş geçmem

Neyin var kuzum 🤗 birbirimize destek olalım. Yapabileceğimiz birşey var mı?
Eşim işten ayrıldı kuzum. Baya eksideyiz. Planlanmış bir tatil var iptal edemedim. Sağlık olsun tabi bunun yanında bir de bebiş haberi ne güzel olurdu. Eşimde çünkü dalgın ister istemez işe de giremiyor 2 hafta sonra tatil planı olduğu için.

bende aynı canım bildiğin gibi :) bu ay takip yapmıyorum biraz rahatlamaya ihtiyacım var. zaten tiroid değerim düşüşe geçmiş o biraz canımı sıktı. sen naptın nasılsın :)
Geçmiş olsun canım sağlıkla kavuşursun bebişine inşallah bende bugün progesteron testi verdim 15 çıkmış pazartesi çıkarım galiba doktorun yanına

A Afratafrac sen şimdi yumurtlama öncesi 2 günü+sonraki 4 günü üstüste mi değerlendirdim diyorsun. Akıntım yaklaşınca ben de öyle yapayım diyorum. Aslında olacağı varsa bi kereden de oluyor deyip salasım da var ama ne yapayım şaşırdım artık.

Yaaa inan beni o kadar mutlu ettinki şuan bende diyorum ğrogesteron sıkıntım mı var ondan mı yükselmiyor. Diger yumurtam pazartesi sabaha çatlamış olacak o zamana kadar yükselmicek o zaman ateş desene. Şimdi ilişki işini hallettik yarında olacak pazartesi akşamıda boş geçmem
Bence ondan çatlamaya hazır yumurtan var çatlayınca progestron hormonu artıyor ateş de yükseliyor. Benim de klomenin sonu bugün. Peki bir şey soracağım kuzum sana progestan ya da duphaston verdi mi doktor? Çatlatma iğnesini kendin mi yapıyorsun

X