2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gazoz renksiz ya daha az zararlı gibi hissettiriyor Bende çok seviyorum ya bari haberini alana kadar rahat olabilelim her ay boşuna mahrum bırakıyoruz kendimizi ona üzülüyorum

Süreyya hanımın muhteşem değişimi olmuş kolayı bırakıp gazoza başlaman

Benim de her adet döneminde alayına isyan edesim geliyor bıktım dikkat etmekten uğraşmaktan falan ama adetin son günü yeni heyecanlar yüklenmeye başlıyor

Yaaa canım nasıl sevindim anlatamammm sağlıkla ilerlesin insallaaah

Küçükken babam bize kola daha zararlı diye gazoz alırdı alacaksa onun gibi bişey olmuş

Yaaaaaa çokk mutlu oldummm inannn çok sevindimm darisi bize canımm ya nasıl sevindim anlatamam allah kucağina almayı da nasip eder inş bu ay ne yaptin ek olarak yaptiğin bişi oldu mu

Küsmek nooo sonra hesap sorarsın aşkım. Çatlamış yumoşum bende çok inanıyorum nedense bu ay belki geçen seneki hamilelikten etkilenmiş olabilirim

Küsmek nooo sonra hesap sorarsın aşkım. Çatlamış yumoşum bende çok inanıyorum nedense bu ay belki geçen seneki hamilelikten etkilenmiş olabilirim
Aynen biz normalde de çok uzun süre küs kalmıyoruz aşkım en fazla 5-10 dakika o yüzden rahatım hadi inşallah Allahım bekliyorum bu ay sonunu heyecanla

İyi çok şükür bitmiş Bundan sonrasında bol değerlendirmeler ateşiniz bol olsun Ne zaman kontrol tekrar
Hahahhaha çok teşekkür ediyorum kuzum klomen bittikten 4 gün sonra gel demişti. Adetin 14. Günü olmuş oluyor. 17 Ağustos sabahı gideceğim Allahım inşallah hayırlı haberler alırım ya

Yaaa inan beni o kadar mutlu ettinki şuan bende diyorum ğrogesteron sıkıntım mı var ondan mı yükselmiyor. Diger yumurtam pazartesi sabaha çatlamış olacak o zamana kadar yükselmicek o zaman ateş desene. Şimdi ilişki işini hallettik yarında olacak pazartesi akşamıda boş geçmem

Neyin var kuzum birbirimize destek olalım. Yapabileceğimiz birşey var mı?
Eşim işten ayrıldı kuzum. Baya eksideyiz. Planlanmış bir tatil var iptal edemedim. Sağlık olsun tabi bunun yanında bir de bebiş haberi ne güzel olurdu. Eşimde çünkü dalgın ister istemez işe de giremiyor 2 hafta sonra tatil planı olduğu için.

bende aynı canım bildiğin gibi :) bu ay takip yapmıyorum biraz rahatlamaya ihtiyacım var. zaten tiroid değerim düşüşe geçmiş o biraz canımı sıktı. sen naptın nasılsın :)
Geçmiş olsun canım sağlıkla kavuşursun bebişine inşallah bende bugün progesteron testi verdim 15 çıkmış pazartesi çıkarım galiba doktorun yanına

A Afratafrac sen şimdi yumurtlama öncesi 2 günü+sonraki 4 günü üstüste mi değerlendirdim diyorsun. Akıntım yaklaşınca ben de öyle yapayım diyorum. Aslında olacağı varsa bi kereden de oluyor deyip salasım da var ama ne yapayım şaşırdım artık.

Bence ondan çatlamaya hazır yumurtan var çatlayınca progestron hormonu artıyor ateş de yükseliyor. Benim de klomenin sonu bugün. Peki bir şey soracağım kuzum sana progestan ya da duphaston verdi mi doktor? Çatlatma iğnesini kendin mi yapıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…