2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yani ben kullanıyordum ve hamilelikten çok çok önce halada devam ediyorum..sende kullanmalısın tabi.Sen testle takip et çok koyulaşınca kana git 1 hafta geçmeğini sabırlısan eğer bekle ben duramazdım😌
Niquş sen ne yaptın? gittin mi doktora, gep aklımdasın

kızlar benim testimde böylei hayali çizgi çıktı, bakalım koyulaşma olucak mı

Eklentiler

• IMG_1772.jpg
    IMG_1772.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 85
Tamam bebeğim. Bende folik asit 2 hap kalmış. almam lazım Pazartesi ne alsam acaba? Bilgisi olan hamişler bana önerebilir mi doktorunuz ne verdi. Bendeki Diofol diye bir hap.
Bende Diofol kullanıyorum. Devam edeceğim şimdilik.

aaa bu arada çok önemli bir notu paylaşmak istiyorum. Ovulasyon testim vardı 1 tane yaptım ve 2. çizgi aşırı silik çıktı, yani hamişsen pik olayı herkeste olmuyor.
Bende merak ettim test yaptım bende pik çıktı. Battan bir gün önceki ovulasyon bu. Ama benim testlerimde hiç sıfırlanmıyormudu hep silik çizgim vardı. Onunla alakalı mı bilmiyorum.

Eklentiler

• IMG_20230812_130634.jpg
    IMG_20230812_130634.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar bu topikten devam edebilirsiniz aslında. Ben sadece tabloya yeni isim eklemeyeceğim ancak hamile çıkan olursa beni etiketlerseniz işaretlerim tabloya 🥰
Hamilelik öncesi hiçbi gruba katılmıycam artık ama hamile kalırsam seni etiketliycem beni nisan anneleri grubunda anons et ileri seviye hamile arkadaşların duasını beklerim😄
🙏 inşallah kuzum

🙏🥰 darısı sizlerin başına birtanem

🧿🙏🥰

🥰🙏 gelin bebeğim gelin. Gerekirse 2 topik arası takılırız. 😂

🥰🙏🧿 inşallah bebeğim

🙏 amin canım inşallah, çok sağol.

Bebeğim 25 Nisan çıkıyor doğru hesaplıyorsa.
🥰

🥰🙏 çok sağol bebeğim. darısı isteyen herkesin başına inşallah.

Bebeğim ne zaman ne yazdın özür dilerim gözümden kaçtıysa. Çok sağol birtanem
🙏🥰
Nisan demek. Mayıs başıysa belki denk gelirdik diye sormuştum. Olsun arkandan gelicem ben de:))
Hamile kalınca bir ay geriden gelmişiz çok farketmez 😂 tahmini doğum ayına göre olan gruba geçmek gerekiyor. 40 hafta üzerinden hesaplanıyor ama mesela benim için o mümkün değil. 35-36.haftalarda sezaryen ile doğum yapıcam. Yani ister nisan ister mayıs hangi gruba dahil olmak istersem ona olcam 😂😂
Ooh kebap seninki😄

canım ben doktora başım ağrıdı parol içtim dedim, kesinlikle içme dedi, başım çok ağrıyordu dedim, yapıcak bir şey yok dayanıcaksın dedi, parol çok zararlıymış, ben de eve depolamıştım parolu)))
A Afratafrac canım parol evet en masum ağrı kesici ancak psikiytarik araştırmalarda anne karnındaki çocuklarda dehb'ye yol açabildiği bulundu, bir eğitimde psikiyatrist tarafından anlatılmıştı, kendim birebir dinledim. En masumu da o ağrı kesiciler içinde ama içmek zorunda kalmadıkça içme.

Bu arada Femara grubu olarak birşey paylaşmak istiyorum. Ben dün akşam başladım içmeye. Sabah ikinciyi içtim ve yumurtalıklarımda ara ara sızlama oluyor. Belki psikolojik bilmiyorum. Klomen bende bol baş ağrısı, diş eti ağrısı ve akıntı yapardı. Şimdilik femara da kasık sızlaması yaşıyorum. Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi

Bende klomen içiyorum kuzu rahim kalınlıgın çok güzel dedi zaten sonrasında duğhaston veriyor bana
Yani ben de hep öyle okudum bence de onlarla bir de Progestan ve duphaston bu görevi yapıyordur yani inşallah
Bugünü degerlendirmicem kuzum dün gece 2 de oldu zaten ilişki içerde sperm var doktor sadece perşembe dedi. Yarına çatlamaz inşallah korkuyorum. Gerçi benim ateş keskin düşüşten sonra 1 tık yükseliyor 36.2 gibi sonra çatlıyor yarıj büyük ihtimal 36.2 çıkar igne verirse büyük ihtimal akşama ilişki der çünkü pazar sabahı çatlıcak bence inşallah öyle olur. Ayy inşallah çok umutluyum allahım boşa çıkarmasın umudumuzu
Aynen kuzum en mantıklısı zaten içeride sperm vardır 72 saate kadar yaşıyor en mantıklısı hem perhiz olmuş dinlenmiş olur inşallah gönlüne göre de olur ya ben de çok umutluyum bu ay senden♥️ çok inanıyorum
Dün gece yazamadım benimki ile kavga ettik azıcık sonra geri barıştık😁 değerlendirme günlerinde küsmek yasak çünkü 😂😂😂

Bu arada Femara grubu olarak birşey paylaşmak istiyorum. Ben dün akşam başladım içmeye. Sabah ikinciyi içtim ve yumurtalıklarımda ara ara sızlama oluyor. Belki psikolojik bilmiyorum. Klomen bende bol baş ağrısı, diş eti ağrısı ve akıntı yapardı. Şimdilik femara da kasık sızlaması yaşıyorum. Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi
Bende bugün basladim sabah ilkini aldım yanında da inofolic içiyorum kaşık agris acaba uyarılan yumurta mi

Kızlar gittim doktora sagdaki yumurtan çatlamış dedi soldakide 17mm olmuş oda çatlıcak dedi cumartesi pazar salı ilişki olsun dedi. Ama anlamadıgım ateşim yüksekmedi fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93
Aşkım daha diğer yumurtan da çatlıcak doktor söylemiş o yüzden ateşin yükselmez. Ateşin yükselmesi demek lh hormonunun düşmesi progestron hormonunun artması demek. Ateşin yükselse yumurtlama olayın bitecekti. Bir yumurta daha geliyor aşkoooo ondan sonra yükselir çatlayınca. Hadi Allahım yüzüne baksın ikizler geliyooooo🤩🤩🤩🤩

X