2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Doktora ne zaman gitmeliyim peki biraz bekleyeyim dimi kızlar ilk gebeliğim benim biraz bilinçlenmek istiyorum❤️
Tebrikler canımın içi öncelikle 🌺🥰🥹🧿
Ben öğrenir öğrenmez gitmiştim ama sürecim farklıydı biraz kontroldeydim.dr hemen folic asite başlatmıştı eğer kullabmiyorsan veriyor hemen. Onun dışında d vitamini için takviye almadım gebelik ilerleyinxe veriyoruz demişlerdi bu şekildeydi🌺

Tebrikler canımın içi öncelikle 🌺🥰🥹🧿
Ben öğrenir öğrenmez gitmiştim ama sürecim farklıydı biraz kontroldeydim.dr hemen folic asite başlatmıştı eğer kullabmiyorsan veriyor hemen. Onun dışında d vitamini için takviye almadım gebelik ilerleyinxe veriyoruz demişlerdi bu şekildeydi🌺
Sen test yaptın mı en son gecikme yaşıyordun

Merhaba benimde son adet tarihim 10 Temmuz 3 Ağustos tan beri hafif kahverengi akıntım geliyor 9 ya da 10 Ağustos‘ta adet olmam gerekiyordu ama olmadım geçen hafta tes yaptım bugün de test yaptım ve direkt negatif tek çizgi çıktı gebelik değilse ne olmuş olabilir daha önce böyle bir şey yaşayan var mı cevaplarsınız çok sevinirim

Canım pişik gibi mi? Fitil zararlı olabilir bence. Enfeksiyon için olan fitillerden mi? Prospektüsünü oku, genelde hamileler ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmasın yazar öyle şeylerde.
Kullanmadım zaten canım evet ya pişik gibi olmuşum çok şükür bugün evdeyim efil efil pijamamla rahatladım🤣 bu sıcaklar mahvetti bizi😅😅😅

Ben bekleyeceğim. Şimdilik elimde kaset testler var onlarka koyulaşma takibi yapıcam. Haftaya belki kan veririm sadece. 2 gün sonra tekrar verip artışını kontrol ederim. Ama doktora geç gidicem. Hem kese hem kalp atışını duyayım diye. Eylülün ilk haftası oluyor.

Öte yandan gitmem gerekir mi? Tahlil yapıyorlar mı gidince? Vitamin falan veriyo mu acaba doktor ekstra olarak kullanmam gereken bişiler var mı? Ben de bunları bilmiyorum. Eğer gitmek gerekliyse erken de gidebilirm.
Canım ilk gebeliğimden hatırladığım kadarıyla bana folik asit yazmışlardı ilk etapta. Eğer yemen içmem açısından güzel ve dengeli besleniyorsan vitamine gerek yok demişti doktorum ama sanırım bu vitamin durumu sonraki kontrollerden birindeydi. Şuan folik asit dışında bir şey vereceklerini sanmıyorum yani

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş🙏🏻❤️

Gözün aydın canım hayırlısı olsun sağ saglim kucağınıza alın bebişinizi 🧿🧿🤗🥰

Ben senden daha çok inanmışım gibi beklediğim bir haber oldu verdiğin enerjiden galiba 😍😍 çook tebrik ederim 🐥 Allah kucağına almayı nasip etsin 😍 bizlere de duanı esirgeme arkandan gelelim 🙏🏻

Canım canım canımmmm 😍😍😍❤️❤️❤️❤️ biliyordum vallahi bekliyordummmmm. Nasıl güzel haber bu 😍😍😍😍

Nasıl güzel haber yaaa😍 zaten inanmıştın olacağına,çok sevindim gerçekten. Giderek koyulaşsin inşallah 🤲🏻🥰
Çok sağolun güzel kızlarım. Darısı isteyen herkesin başına 🥰 İnşallah sağlıkla artar değerleri ve sağlıla doğar, sizler de dualarınızı esirgemeyin güzel kızlarım.

Kafa rahatlığı, olumlama yapmak gerçekten çok önemli. Bu ay dedik ki elimizden ne geliyorsa yapalım zaten gerisi Allah'ın takdiri. Yani o kafa rahatlığı ve takmamak dediğimiz şeyi aslında defalarca söyledim yine söylüyorum. Ovulasyon testi yapmamak ya da yumurtlama günlerini değerlendirmemek değil aslında. Gerçekten testte negatif gördüğünce cidden üzülmemek, modu düşürmemek. Yoksa biz baya uğraştık, takviyeler kullandık bu ay ve oldu. Umursamadık da öyle oldu değil yani.

Amin inşallah 🙏 Ben de bu sabah saati kurmuştum. Çişimi bardağa yaptım hemen arkasına peçeteye adetim geldi. Test de kaldı öyle. Boşa gitmedi bari ona sevineyim🥲
Sonra buraya girdim testlerini gördüm. Çook sevindim🥰🥰
Kendim için de ilk defa gözlerim doldu. Aynı topiğe devam etmek isterdim galiba o yüzden🥹
Kızlar bu topikten devam edebilirsiniz aslında. Ben sadece tabloya yeni isim eklemeyeceğim ancak hamile çıkan olursa beni etiketlerseniz işaretlerim tabloya 🥰

Kızlar yaa sag kasıgımda karnımda çok kötü bişeler oluyor yumurtam mı çatlıcak yoksa. Doktor bugün ilişki yok dedi. Olsa nolur ki çatlatma ignesi vurulmadan ilişkiye girmek yasak mı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim @fnd_50 @melisaa93 beyons beyons diger igne olan kızlar
Catliyor olabilir yumurtan Önceki günü degerlendirsen sıkıntı yapma canım bugün ateşte bi değişiklik var mı canim

Çok sağolun güzel kızlarım. Darısı isteyen herkesin başına 🥰 İnşallah sağlıkla artar değerleri ve sağlıla doğar, sizler de dualarınızı esirgemeyin güzel kızlarım.

Kafa rahatlığı, olumlama yapmak gerçekten çok önemli. Bu ay dedik ki elimizden ne geliyorsa yapalım zaten gerisi Allah'ın takdiri. Yani o kafa rahatlığı ve takmamak dediğimiz şeyi aslında defalarca söyledim yine söylüyorum. Ovulasyon testi yapmamak ya da yumurtlama günlerini değerlendirmemek değil aslında. Gerçekten testte negatif gördüğünce cidden üzülmemek, modu düşürmemek. Yoksa biz baya uğraştık, takviyeler kullandık bu ay ve oldu. Umursamadık da öyle oldu değil yani.
Bu ay bende bir rahatım bende çok uğraştım hacemat bile yaptırdım takviyeler almıştım bu ay hiçbir takviye almadım akışına bıraktım herşey Allah'tan o dilediği zaman da verecektir 🙏🏻 dualarımdasınız hepiniz 😍🤍

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

@melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa Gul220 Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 beyons beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 L A L L A L @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Canım benim ya bugün aldığım en güzel haber ay bizede umut oldun bende ağustostan umutluyum umarım öyle olur sağlıkla ilerlesin sana demiştim ağustosu hamilelikle kapatcan diye ay pesinden gelelim bizede çok dua et tatlım çok çok sevindim 🥰🥰🥰🤲

Bu ay bende bir rahatım bende çok uğraştım hacemat bile yaptırdım takviyeler almıştım bu ay hiçbir takviye almadım akışına bıraktım herşey Allah'tan o dilediği zaman da verecektir 🙏🏻 dualarımdasınız hepiniz 😍🤍
Aynen elimizden geleni yapıp gerisi Allahtan diyecegiz hakkımızda hayırlısı olsun 😊
Hacamatı bende duymuştum genel sağlık içinde

Yaaa cookkk sevindimmm canım Allahm sağlıkla güzelliklerle kucağınıza almayida nasip etsin 🙏
🙏
Yaa bebikomm çok mutluyum.hayirla sağlıkla gelsin inşallah 🌺🥰🥰🌺🤲🧿🧿
🙏
A Afratafrac Canımmm hayırlı olsun tebrik ederimm ve gözün aydın. Ne kadar da erken çıkmış maşallah hem erken gebelikte hem normal testte 💯 Şey dermişim sen topiği kapatma bir iki ay daha şu ekip komple bir hamile kalalım 😂
Ahahaha timam kapatmıcam, takılın rahatça 😂
Uzun zamandır topukte bir sessizlik vardı zaten de 😅🌺🧿🥰 inşallah saglijla artarak devam eder minigimiz 🤲🤲🥹 A Afratafrac
🙏
A Afratafrac Tebrik ederim çok sevindim, darısı herkesin başına 🤲 😍😊😊
🙏
Ya hayırlı olsun sağlıkla büyür insaallah sen de mi nisan annesi olucaksın acabaa
evet canım nasipse Nisan ayı gözüküyor 🥰 internetten bakınca 25 Nisan doğum diyor. Sağlıkla ilerlerse o günleri görürüz inşallah.

Çok sağolun güzel kızlarım darısı hepinizin başına inşallah, gerçekten gönülden diliyorum bebek sahibi olmak isteyen herkes olsun sağlıkla 🙏

Çok sevindimmmm sağlıkla ilerlesin bebeğini kucağına almayı nasip etsinn arkandan biz de gelelim insallah 👶🏼
🙏 inşallah kuzum
Ayy cokkk sevindimmm, benim içime doğmuştu bu ay senden güzel haberi alacağımız, sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağına al inşallah, senin topigin sana uğurlu geldi ❤️🐣
🙏🥰 darısı sizlerin başına birtanem
:nazar:Maşallah ne güzel bir güne uyanmışız..
A Afratafrac @gulseliinn tebrik ederim kızlar çok sevindim. Gözünüz aydın 😍
🧿🙏🥰
Kız dur daha ne 😍sonraki denemede olursa aynı topicte oluruz ben öyle yapıcam😂 bu ay pozitifleri görüp A Afratafrac ’ın topiğine ışınlanıyoruz anlaştık mı 😂
🥰🙏 gelin bebeğim gelin. Gerekirse 2 topik arası takılırız. 😂
İnşallahhh ikimizinkide sağlıklı olur canım benim😍 gerçekten bereketli bir gün herkese şans getiririz umarım🥰
🥰🙏🧿 inşallah bebeğim
Hayırli olsun canım. Allah kucağına da sağlıkla almayı nasip etsin inşallah🥰
🙏 amin canım inşallah, çok sağol.
Kız dur nasıl olcak kafam karıştı😂 Sonraki ay olsak da nisan anneleri grubunda mı takılalım diyorsun😄 "Niye burdayız çünkü tecrübelerinizden faydalanıyoruz, bu arada merhaba afra nasıl gidiyor👋" falan böyle mi? 😄 Yoksa mayıs anneleri grubunda mı olacak? A Afratafrac hesaplattın mı doğum ne zaman?
Bebeğim 25 Nisan çıkıyor doğru hesaplıyorsa. 🥰
Ayyyyyyyy çok sevindim çok duygusallaştım bir anda tebrik ederim kuzummmmmm sessiz sedasız takip edicem bu ay dedim yazmıcam konuşmalara dahil olmucam dedim ama yapamadım bu çok güzel bi haber 🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿
🥰🙏 çok sağol bebeğim. darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Mesajımı görmemen bir tık duygusallastridi beni canım 🥰🤲🧿 A Afratafrac tekrar tebrikler haydi hep beraber açacağınız toipige 🥰🥹🌺
Bebeğim ne zaman ne yazdın özür dilerim gözümden kaçtıysa. Çok sağol birtanem 🙏🥰

Canım ilk gebeliğimden hatırladığım kadarıyla bana folik asit yazmışlardı ilk etapta. Eğer yemen içmem açısından güzel ve dengeli besleniyorsan vitamine gerek yok demişti doktorum ama sanırım bu vitamin durumu sonraki kontrollerden birindeydi. Şuan folik asit dışında bir şey vereceklerini sanmıyorum yani
Tamam bebeğim. Bende folik asit 2 hap kalmış. almam lazım Pazartesi ne alsam acaba? Bilgisi olan hamişler bana önerebilir mi doktorunuz ne verdi. Bendeki Diofol diye bir hap.

X