2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş

İyi etdin yaptın şimdi testle takip et sonra kana gidersin şimdiden kana gitme deliş deşik olma

Yani regliden 1 hafta geçsin mi ben folik asit falanda kullanmıyorum hiç bi problem olmaz dimi yoksa eczaneden alayım

Gözün aydın canım hayırlısı olsun sağ saglim kucağınıza alın bebişinizi

Yani regliden 1 hafta geçsin mi ben folik asit falanda kullanmıyorum hiç bi problem olmaz dimi yoksa eczaneden alayım
Yani ben kullanıyordum ve hamilelikten çok çok önce halada devam ediyorum..sende kullanmalısın tabi.Sen testle takip et çok koyulaşınca kana git 1 hafta geçmeğini sabırlısan eğer bekle ben duramazdım

Yani ben kullanıyordum ve hamilelikten çok çok önce halada devam ediyorum..sende kullanmalısın tabi.Sen testle takip et çok koyulaşınca kana git 1 hafta geçmeğini sabırlısan eğer bekle ben duramazdım
Aslında bende çok sabırsızım ama 2 tanıdığımın bebeği canlanmadı ondan korkuyorum beklemek istiyorum doktor birkaç gün sonra tekrar gel falan demiş bunu duymak istemediğimden sanırım

Aslında bende çok sabırsızım ama 2 tanıdığımın bebeği canlanmadı ondan korkuyorum beklemek istiyorum doktor birkaç gün sonra tekrar gel falan demiş bunu duymak istemediğimden sanırım
O zaman sana kalmış canım canın nasıl rahat edicek öyle et..8 haftada doktora gidenler var meselahayranım onlara

Ben senden daha çok inanmışım gibi beklediğim bir haber oldu verdiğin enerjiden galiba çook tebrik ederim Allah kucağına almayı nasip etsin bizlere de duanı esirgeme arkandan gelelim

Canım canım canımmmm biliyordum vallahi bekliyordummmmm. Nasıl güzel haber bu

Nasıl güzel haber yaaa zaten inanmıştın olacağına,çok sevindim gerçekten. Giderek koyulaşsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…