2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnofolic bir tane mi ictin iki mi kusum

Hayatım tebrık ederım sağlıkla büyüsün minnosun

Nasıl güzel bi haber çok mutlu oldum sağlıkla kucağına al inşallah

Ahh canımmm ne güzel cagırmıstın ama o bebegi , o kadar belliydi ki belirtilerinden ben hissetmistim ama heveslendirmemek icin söylemedim sag salim al kucagına güzelim bizleri de dualarında unutma
Amin inşallah. Hepiniz için dua ediyorum, inşallah hepiniz bu yıl bitmeden alacaksınız güzel haberlerinizi

Nasıl sürpriz yapacaksın canım esine
Yaptım bile. Adam müneccim gibi. Dünden beri tahmin etmeye başladı farkında olmadan bendeki değişiklikleri. Senin karnın şişmiş niye diyo sabah salyam aktı normalde akmaz. Dedi ki vücudunda bir parazit var demekki, internete yaz bak salya akması parazit belirtisi diye

Testleri kutu içine koydum. Dedim bu dün geldi bakmışmıydın. Aldı eline bir açtı süprizzz biraz ğlaştık sarıldık filan

Yaaa sen de ne kadar tatlı olmuşun öyle maşaAllah
Sağol aşkım o senın güzel gören gözlerin
Ay sen diyince farkettim evet bebek gibi Papatyamaviss , kız melisaa93 bizim de olur mu öyle günlerimizz
Teşekkür ederim ya utandırıyorsunuz
Daha güzelleri sizin olsun
Sağol birtanem darısı isteyen herkesin başına inşallah. Sen de sağlıkla kucğaına alırsın umarım
Aminnn kuzucum bekleyen herkes için amin

Ayy peki kutuyu anlayarak mı aldı yoksa farketmedi mi yani inandı mı bi sey geldigine

Aaaaaaaa şoktayımTebrikler canımbak ben senden çok rahatıydım nedense öylede olduay ne güzel takır takır geliyorsunuz

Ayyy hayırlı olsunnnn çok çokk sevindimmm sağlıcakla kucağına al inşalllah bunun Şerefine bende test yapmaya gidiyorum nasıl bir sürpriz yapacaksın eşine banada fikir olsun

Bebeğim nasıl mutlu oldum Ay çok heyecanlı dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…