2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 IADK IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 maaaavi maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can @imagination forever @fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani P Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg savascii savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
bebekheyecani bebekheyecani savascii savascii kuzular siz nasılsınız nasıl son durumlar 🥰

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏

melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 IADK IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 maaaavi maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can @imagination forever @fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani P Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg savascii savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
O kadar inanıyordum o kadar hissettim ki çok ama çokkkk sevindim
Ümitlendirmek istemediğim için de dillendirmedim . Canım benim hayırlı uğurlu olsun.
Biliyor musun şimdi kendime bile daha çok seviniyorum. Sanki eksikmi de tamamlanmış gibi mutlululuğum 😍 kız çokkk mutlu oldum. Canım benim hayırlı olsun. Pişmiş kelle gibiyim sırıtmaktan😄ya harika bir haber.

Son düzenleme:

Aaaa canım çoook sevindim hadi hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah 😍 konu sahibi az emeğin yok bize ya çok güzel bir haber bu 🧿

kızlarrer günaydınnn güne 2. Güzel haberi veriyorummm🥳🥳🎉 yanlış görmüyorum dimiii hamileyim😍 allahım isteyen herkese nasip etsinn 🥰🥰

Eklentiler

• IMG_7171.jpeg
    IMG_7171.jpeg
    223 KB · Görüntüleme: 72

Aaaaa geliyor geliyorrrrr bebito geliyor. Kız maşallah maşallah çok sevindim kendi topiginin annesi oldun saglıkla büyüsün inşallah minnoşun kuzum benim şaşkınlıkla bakıyorum ♥️♥️♥️

Bir de belirtiler kısmına geçeyim.

Açıkçası her ay yaşadığım ağrıların aynısını yaşadım. Tek bir fark vardı 1 gece yaşadığım ağrıda, o ağrıyı kışın 2 ay yine yaşamıştım ve o 2 ay testlerde silik çizgi görmüştüm (benim teorim kışın döllendiler ancak tutunamadılar). ama yine emin değildim. 6 ve 7. gün geceleri uyuyamadım. Ayaklarımın altı vücudum yanıyordu sanki. Bir de benim 7. ve 8. gün midem bulandı ve halsizleştim. Hatta denge kaybı yaşadım. 7 ve 8. gün canım deli gibi süt istedi, normalde istemez. gece kalkıp bile tükettim.

Göğüslerim geçen ayki gibi ağrıyordu bir fark yoktu. Hatta öyle söylenildiği gibi bir damarlanma ve şişme gibi bişi olmadı. Sadece ağrıyo geneli. İdrarı merak ederdim hep, onda da bir değişiklik olmadı. Belki 1-2 gün sonra olur bilmiyorum. Sabah ilk idrar ister istemez koyu ama gün içindeki aşırı açık renkte. Bir de miğdemde ağrı oldu 6. günden itibaren. Ara ara geğiriyordum ister istemez.

Bugün 9.dpo ve sabah baş ağrısıyla uyandım. Şimdi bir parol içicem.
Ben sana dedim ama bu kafar erken belirti olur mu dedin bebişten olmasın o uyumalar demiştim benimde hislerim kuvvetli haberin ola kız 😂😂

Kuzum tebrikler ne güzel sabah oldu😍
Çokk teşekkür ederim canım benimm😍 dimi yaa ben normalde reglim geçince yapacaktım tamamen A Afratafrac görselinin gazına geldim yaptım 🥹 iyi ki yapmışım 2 gün öncesinde negatif çıkmıştı bat a 3 gün var bugün pozitif gördüm🫠🫠

X