2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tebrik ederim canım sağlıkla ilerler inşallah bebiş

Kızlar bu arada siz sormadan ben anlatayım.
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.

Bebeğim günümün güzel başlama sebebi oldu bu güzel testlerin İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın, çok rahat, seni hiç endişelendirmeyecek huzurlu bir hamilelik geçirirsin Rabbim sana her şeyin en güzelini yaşatsın İnşAllah

Bu mesajı favorilere kaydettim

Amin birtanem, sıra sende inşallah İnşallah bu ay o güzel haberi alırsın. Ben senin için 2 ay içinde diye hissediyorum, hayırlısı

Canımmmm çok tebrik ederimmmm minnoş kendi seçti zamanını resmen sağlıkla gelsin ilerlesin

Amin birtanem, sıra sende inşallah İnşallah bu ay o güzel haberi alırsın. Ben senin için 2 ay içinde diye hissediyorum, hayırlısı
Amiiin bebeğim İnşAllah nasip olur çok bekletmeden hadi şuraya bir nazar boncuğu koy

Eklentiler

• F87A966F-FBD2-4F0C-98F6-B514B1917315.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 80
Yaa maşallaaah canımmm benımmmmmçook çokkk mutlu oldummSaglıkla buyusun mınnosumuz

Bir de belirtiler kısmına geçeyim.

Açıkçası her ay yaşadığım ağrıların aynısını yaşadım. Tek bir fark vardı 1 gece yaşadığım ağrıda, o ağrıyı kışın 2 ay yine yaşamıştım ve o 2 ay testlerde silik çizgi görmüştüm (benim teorim kışın döllendiler ancak tutunamadılar). ama yine emin değildim. 6 ve 7. gün geceleri uyuyamadım. Ayaklarımın altı vücudum yanıyordu sanki. Bir de benim 7. ve 8. gün midem bulandı ve halsizleştim. Hatta denge kaybı yaşadım. 7 ve 8. gün canım deli gibi süt istedi, normalde istemez. gece kalkıp bile tükettim.

Göğüslerim geçen ayki gibi ağrıyordu bir fark yoktu. Hatta öyle söylenildiği gibi bir damarlanma ve şişme gibi bişi olmadı. Sadece ağrıyo geneli. İdrarı merak ederdim hep, onda da bir değişiklik olmadı. Belki 1-2 gün sonra olur bilmiyorum. Sabah ilk idrar ister istemez koyu ama gün içindeki aşırı açık renkte. Bir de miğdemde ağrı oldu 6. günden itibaren. Ara ara geğiriyordum ister istemez.

Bugün 9.dpo ve sabah baş ağrısıyla uyandım. Şimdi bir parol içicem.

Canımmmm çok tebrik ederimmmm minnoş kendi seçti zamanını resmen sağlıkla gelsin ilerlesin
Sağol bebeğim, hamile olan kim varsa sağlıkla ilerlesin inşallah hamileliğimiz. Gebe kalmak isteyen kim varsa da kış ayı gelmeden alsın güzel haberi

İçme içme mınnosum parol gır soguk bı suyla dus al.ılac ıcme sımdı hıc

Kızceler bugün adetimin gecikmesinin 3. Günü tekrar gebelik testi yaptım test hatalı gibi mi test yapmaya devam etmelimiyim sizce

Eklentiler

• C894664D-E57A-4D22-A5F5-86EBC2EF5284.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 77
Yaaa Sağlıkla gelsin. Kapanışı böyle yapacakmışsın demek ki

Ahh canımmm ne güzel cagırmıstın ama o bebegi , o kadar belliydi ki belirtilerinden ben hissetmistim ama heveslendirmemek icin söylemedim sag salim al kucagına güzelim bizleri de dualarında unutma

Ne güzel bi haber Allah tamamına erdirsin ve sağlıcakla kucağımıza alalım bebişleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…