2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim de ilişkiden 8 gün geçti ne zaman test yapmalıyım sence regliye 1 gün kaldı ama 4 gün geç yumurtladım

yok canım vermedi sordum hatta, gerek yok dedi, bazılarının klomenle ilk tutuyor, bazılarında femara, bilemiyoruz ki.. mesala benim kuzenim ilk klomenle hamile kalmış, her kesin bünyesi farklı, bende femaranın da tutacağı belli diğil ki.. bu ay tutmazsai önümüzdeki ay devam edersem kendim progestan ya da duphaston kullanıcam bakalım daha umudum var))

İnşallah bebiştendir

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür.
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim
Eşime de süpriz yapıcam bugün

melisaa93 Niqu Tikabasa Happen94 tweeetyyy C cnlrm edahandro C Conqueror123 IADK O ozgeeeee1 aynurland @hamileyimmmm monimoni destinesiaa Gul220 maaaavi Perlitik S Sunshine1 beyons Zumruduanka96 melegim can imagination forever fnd_50 bebekheyecani P Psikolog2426 L A L S simurgggg savascii B Buffalosos Papatyamaviss golden-snitch

Eklentiler

• Screen Shot 2023-08-12 at 07.49.24.png
    339,6 KB · Görüntüleme: 137
  • Screen Shot 2023-08-12 at 07.48.57.png
    472,4 KB · Görüntüleme: 146
  • Screen Shot 2023-08-12 at 07.48.32.png
    428,7 KB · Görüntüleme: 135
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…