2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Nioli yağı kullanan arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? Ben de sistit oluyorum bazen deneyeyim diyorum.
Nioli yağını bnde yeni duydum, vajinal kaşıntı var bnde, içte değil ama dış tarafta
Hamiş değilsem alıcam, yada bu ay süt buğusuna durucam

Sen bildiğin tarla bağ bahçe işleri yapıyorsun aman diyim. Maksat varsa dikkat edersin yoksa da yine rahat davranırsın bilirsin.

Canım ben Ankara'dayım doktorum da burda normalde Hacettepe de doktormıuş sadece ameliyat falan orda yapıyor şu anda kendi özel kliniği var başka bir yerde özel olarak ilgileniyor çok iyi biz çok beğendik eşimle bir sürü doktor gezmiştik eşim tesadüfen gördü tanıştık bundan sonra onda devam edeceğim inşallah ismi de Prof. Dr. İbrahim Esinler pko konusunda uzman eğer sizde yakınsanız bi muayene olun derim hayırlısı olsun inşallah

Üstteki strip test pik gibi sanki
Üstteki 2 taneyi sabah alttaki 2 taneyi akşam yaptım. Yine de tam pik gibi gelmedi bana. Ama eli kulağında belki saat farkıyla olacak 3 saat sonra denesem falan. Zaten ben çok takılmıuyorum, dünü değerlendirdik, bugün eşim yok. Yarını değerlendiricez her türlü. Nasip

Nioli yağını bnde yeni duydum, vajinal kaşıntı var bnde, içte değil ama dış tarafta
Hamiş değilsem alıcam, yada bu ay süt buğusuna durucam
Bu arada ped alerjisi olabilirsin sürekli her ay tekrarlıyorsa kaşıntıların. Bende var mesela. Regl dönemi sonrasında kaşınır mutlaka. Travazol sürerim 2-3 gün hemen geçer.

Sen bildiğin tarla bağ bahçe işleri yapıyorsun aman diyim. Maksat varsa dikkat edersin yoksa da yine rahat davranırsın bilirsin.
Cnm çok aşırı değil ama burda iş çok
Küçük bi bahce var, onu taşı, bunu getir götür, birde yeni eşya aldık, eskileri attık derken çok ağarlık kaldrdım
Bide bu sarı akıntı, enfeksiyon var bnce bnde
Hamiş olsamda yine devamı gelmeyebılır yani

Hayır öyle Bi teshis konması
Bakalım istanbulda bir doktora daha görünecem şuan hataydayım

Kist varsa söylemesi gerekirdi aslında neden söylemedi acaba

şimdi ben soracaktım kist falan varmı diye nisan ayında benmde 379 çıkmıştı adetin 2. günü çünkü bir önceki ayda yumurtam fazla büyümüştü yadaa hayıtmı acaba ters etki yaptı
İkinizde hayıt kullandığınızdan olmuş olabilir mi acaba.konuşmalarda geriden geliyorum belki bu konu kapandı bile

İkinizde hayıt kullandığınızdan olmuş olabilir mi acaba.konuşmalarda geriden geliyorum belki bu konu kapandı bile
Ben hayıt düzene koyuyor diye biliyorum canımm zaten kist yok dedi doktor çatlamış yumurta kalıntıları var oda önemli degil dedi ama e2 çok yüksek olunca ilaç tedavisine başlayamadı yine dinlenmeye aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…