2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allah ilacına doktoruna denk getirsin inşallah canım. Yaşadığımız hiçbir şey yanımıza kar kalmıyor işte. Annemin triodi de tıpkı senin dediği travmatik bir olaydan sonra olmuştu. Yıllardır tedavi oluyor hiç aksatmadan. Şükür ki bir sorun yok. Genetik yanı da var mutlaka travmatik olaylar da bunu erkene çekiyor. Sende kafaya takma Allah ilaçla geçen hastalık versin. Rabbim dert verip derman aratmasın🙏 acil şifalar diliyorum
evet canım belki ileri yaşlarımda ortaya çıkacak durumu 30 yaşıma çekmiş oldum. Kolay bir sınav yaşamıyoruz üzerine tam iyiyim derken izleriyle mücadele ediyoruz. inşAllah görüp göreceğimiz en zor dönemi atlatmışızdır :) annene de çok geçmiş olsun canım ilaçla iyi olmasına sevindim :)

Bende onu anlamıyorum, sen istemini yap gerisi beni ilgilendirir. Bende bir sıkıntı varsa baştan halledebilmek isterim, müdahele için geç kalmak istemiyorum deyince majesteleri ikna oldu😄
bunların da nazı hastalara geçiyor.benim gebeliğin son haftalarında ilaç yazdırmaya gittim içeri girince beni bir süzdü sonrada bunlar en iyi günlerin ona göre diyo :KK70: bir doktor hamile hastasına böyle der mi? tabi haklıymış orası ayrı :KK70:

evet canım belki ileri yaşlarımda ortaya çıkacak durumu 30 yaşıma çekmiş oldum. Kolay bir sınav yaşamıyoruz üzerine tam iyiyim derken izleriyle mücadele ediyoruz. inşAllah görüp göreceğimiz en zor dönemi atlatmışızdır :) annene de çok geçmiş olsun canım ilaçla iyi olmasına sevindim :)
Sende gençliğin avantajıyla hemen toparlamışsın çok şükür. En azından bir olumsuzluk yaşadığında neyden kaynaklığımı bilir, çabucak önlemini alırsın ☺️

bugün biraz araştırma yaptım bu tiroid için.bu yaşıma kadar böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. hipertiroid hastalarının hastalığı öğrenmeden öncesinde büyük bir stres yaşadığı dönem olmuş. genelde çok yakınını kaybettikten sonra olmuş. yaşanan stres üzüntü vücudun dengesini bozuyor. bende de öyle oldu. demek ki hiçbir şeyi çok düşünüp üzülmemek gerekiyor. Başımıza gelen her şey Allah'tan diyip devam etmeli. Hepimiz stresliyiz takıntılıyız bunu kendi sağlığımız için yapmamalıyız :) ben düzeltmeye çalışıyorum siz kendinizi bu noktaya getirmeyin :)
Kesinlikle canim bende 12 yasindayken kiz kardeşimi kaybettim 4 yasindaydi rabbim kimseye yasatmasin çocuk yasimda uzuntuden troid hastasi teshisim konuldu doktor travmadan kaynakli dedi maalesef troid cok onemli birsey

bunların da nazı hastalara geçiyor.benim gebeliğin son haftalarında ilaç yazdırmaya gittim içeri girince beni bir süzdü sonrada bunlar en iyi günlerin ona göre diyo :KK70: bir doktor hamile hastasına böyle der mi? tabi haklıymış orası ayrı :KK70:
Aman ego tatmini dedikleri bu olsa gerek 😄 doktorlar içinde en az kıdemli oldukları için bizimle uğraşıyor onlarda😄

@hamileyimmmm Canlar buldum emoji düzeltmeyi. Yazı yazacakken yukardaki bölümün en sonundaki üç noktaya basıp köşeli paranteze basınca açıldığını gördüm. Açıp kapatma için oraya basabiliyorum artkk. :KK76:

Canim çin takvimini mi sordun sen? Google da çin takvimi hesaplama yazınca çıkıyor. Ben inanmıyorum ama bakanlar varmış.

Canım bildiğim kadarıyla ikiz olması için anne adayının ailesinde ikiz hikayesi olması lazım,baba adayında olması etkilemez. Ama sizin kullandığınız ilaçlardan dolayı ikiz ihtimali var. Gönlünüze göre versin Allah 🌸
anne tarafımın köydeki lakapları ikiz mehmetler haha :KK48: dedem ikizmiş dayım ikizmiş dayımın kızınn ikzleri oldu :))

Yok canım yapmaz bence bende hiç olmadı kaşıntı salgın canım. Bende de var 3 aydır doktpra gittim uyuz salgın dedi krem vermişti ama hala kaşıntıdan yatamıyorum
Ama bu daire daire kabarcıklar bir şey ısırmış gibi canım. Sinek ısırır şişer ya onun gibi. Her yerimde değil bacaklarımda zaten. Belki ee gerçekten sinek ya d böcek ya da sinek yedi ısırdı

Kesinlikle canim bende 12 yasindayken kiz kardeşimi kaybettim 4 yasindaydi rabbim kimseye yasatmasin çocuk yasimda uzuntuden troid hastasi teshisim konuldu doktor travmadan kaynakli dedi maalesef troid cok onemli birsey
Başın sağolsun canım cennette buluşacaksınız İnşAllah kardeşinle🤲🏻 Bende bebeğimi kaybettim 6 ay sonra tiroid hastası olduğumu öğrendim demek ki travma tetikledi

X