2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ilk baş böcek ya da sinek mi ısırdı dedim ama git gide kabarıklık ve kaşıntım artıyor bacaklarımda benim. Klomen alerji yapmış olabilir mi? melegim can melegim can
Yok canım yapmaz bence bende hiç olmadı kaşıntı salgın canım. Bende de var 3 aydır doktpra gittim uyuz salgın dedi krem vermişti ama hala kaşıntıdan yatamıyorum

Ya ilk baş böcek ya da sinek mi ısırdı dedim ama git gide kabarıklık ve kaşıntım artıyor bacaklarımda benim. Klomen alerji yapmış olabilir mi? melegim can melegim can
Bu arada benim ateş keskin düşüş yaptı pazar sabahı çatlamış olacak bence döngümün 15. Günü

gerçekten süper olur :) senin kaynana naptı canım nasıl aranız :) ben takığım senin kaynanaya sık sık aklıma geliyor :KK70: boşuna zihnimde yer kaplıyor
Kız Allah seni varya boşver takma 7 24 arıyor beni bebeğin cinsiyeti de kız daha çok üstüme düşüyor 🤣🤣 yemek yapıp çağırıyor pikniğe denize götürüyor çocuğu arada bı alıyor ben kafa dinliyorum sonra bide tatil planı yapmış kafasına göre 4 kişilik 🤣🤣 ben oğlum kendisi ve kayın pederim 🤣🤣 dedim belki ben gelemem belli olmaz dedim naz yapıyorum 🤣🤣

Günaydınnnnnnnnnnnn 🥰💕 Muhteşem bir gün diliyorum hepimiz için. Umarım bugün de bol pozitifli bir gün yaşarız.

Benim Bat'a 6 gün kaldı Dpo ise 7. gün.

Gece hiç uyuyamadım desem yeridir. Öyle sıcak basması yaşadım ki döndüm de döndüm. Ayaklarımın altı yanıyordu resmen. Hala alev gibiyim.Bir belirti de olabilir olmayada bilir.

💕Bat'larımız aynı olan kızlar sizlerde var mı bir belirti.

@monimoni gunes050 gunes050 @HilKlk @Karusel @destinesiaa @Gul220 S Sevimli_35

💕Canım sizler ne durumdasınız?
@Bqm0 @Bright-1619
Yok canım test yapmadım ama hiç belirtim yok 14ünü bekliyorum gecikme olursa test yapacam haber ederim

Kız Allah seni varya boşver takma 7 24 arıyor beni bebeğin cinsiyeti de kız daha çok üstüme düşüyor 🤣🤣 yemek yapıp çağırıyor pikniğe denize götürüyor çocuğu arada bı alıyor ben kafa dinliyorum sonra bide tatil planı yapmış kafasına göre 4 kişilik 🤣🤣 ben oğlum kendisi ve kayın pederim 🤣🤣 dedim belki ben gelemem belli olmaz dedim naz yapıyorum 🤣🤣
bol bol tadını çıkar vallahi :KK70: bir şeyde diyemez nasılsa :KK70:

@hamileyimmmm Canlar buldum emoji düzeltmeyi. Yazı yazacakken yukardaki bölümün en sonundaki üç noktaya basıp köşeli paranteze basınca açıldığını gördüm. Açıp kapatma için oraya basabiliyorum artkk. :KK76:

Canim çin takvimini mi sordun sen? Google da çin takvimi hesaplama yazınca çıkıyor. Ben inanmıyorum ama bakanlar varmış.

Canım bildiğim kadarıyla ikiz olması için anne adayının ailesinde ikiz hikayesi olması lazım,baba adayında olması etkilemez. Ama sizin kullandığınız ilaçlardan dolayı ikiz ihtimali var. Gönlünüze göre versin Allah 🌸
Evet doğru anne tarafında olması gerek. Benim babam ikiz ve ben de çok istiyorum nasip olur inşallah sağlıkla👶🏼👶🏼

Kızlar sağlık ocağına kan vereceğimizde bat ın geçmiş olması mı gerekiyor yani doktor bunu soruyor mu? Yoksa direkt kan değerime baktırmak istiyorum dersem orda da görebilir miyim gebelik hormonunu? 2 haftalık gebelik kanda çıkar mı? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? Bu belirsizlik beni kahrediyor 😅
Canım ben gittim bugün sağlık ocağına doktor o kadar gönülsüz istem yaptı ki sanki kendinin kolu delinecek.

İdrar testinde çift çizgi görmem hamile olduğum anlamına gelmiyormuş. 10 gün gecikirse adet o zaman gecikmiş sayılırmış. Her kadın hayatının belli dönemlerinde test yapmasa da böyle durumların yaşandığını test yapmasa çift çizgiyi görmeden zaten adet olacağını söyledi.

Bende hepsini bildiğimi ama yine de kan vermek istediğimi söyledim. Doktor ne söylediyse ben hep üste çıktım. Çıkışta eşim diyor ki sen bu kadar şeyi nerden biliyorsun?
Takıl kadınlar kulübüne, öğren sende dedim😄 sonuçta ansiklopedilerde bile yazmıyor bu bilgiler.

Ama tahlil pazartesi öğleden sonra çıkacakmış.istersen sen direk günüm geçti de.

A Afratafrac melisaa93 melisaa93 kızlar dünden beri aşırı akıntım var dün iç çamaşırım su gibi olmuştu iş yerinde degiştirme şansım olmadıgı için eve gidinceye kadar hep akşamdan beri özel bölgemde yanma var fitil var evde akşam kullansammı yumurtlama dönemi gecti bı sıkıntı olurmu kullanmamda
Canım bu ara dikkat et kendine. Hatta elinden geldiğince iç çamaşırını ütüle öyle giy. Sık sık değiştirirsen çabucak geçer inşallah

Canım ben gittim bugün sağlık ocağına doktor o kadar gönülsüz istem yaptı ki sanki kendinin kolu delinecek.

İdrar testinde çift çizgi görmem hamile olduğum anlamına gelmiyormuş. 10 gün gecikirse adet o zaman gecikmiş sayılırmış. Her kadın hayatının belli dönemlerinde test yapmasa da böyle durumların yaşandığını test yapmasa çift çizgiyi görmeden zaten adet olacağını söyledi.

Bende hepsini bildiğimi ama yine de kan vermek istediğimi söyledim. Doktor ne söylediyse ben hep üste çıktım. Çıkışta eşim diyor ki sen bu kadar şeyi nerden biliyorsun?
Takıl kadınlar kulübüne, öğren sende dedim😄 sonuçta ansiklopedilerde bile yazmıyor bu bilgiler.

Ama tahlil pazartesi öğleden sonra çıkacakmış.istersen sen direk günüm geçti de.
altı üstü bilgisayardan iki tık tık yapacak ya ne kadar zor geliyor sanki kanı kendisi alacak :KK70: madem on gün geçmesi gerekiyormuş diğer uzman doktorlar nasıl kendi isteğiyle reglden 2 gün önce kan testi yapabiliyorlar :KK70: sanki başıma kadın doğum uzmanı

bugün biraz araştırma yaptım bu tiroid için.bu yaşıma kadar böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. hipertiroid hastalarının hastalığı öğrenmeden öncesinde büyük bir stres yaşadığı dönem olmuş. genelde çok yakınını kaybettikten sonra olmuş. yaşanan stres üzüntü vücudun dengesini bozuyor. bende de öyle oldu. demek ki hiçbir şeyi çok düşünüp üzülmemek gerekiyor. Başımıza gelen her şey Allah'tan diyip devam etmeli. Hepimiz stresliyiz takıntılıyız bunu kendi sağlığımız için yapmamalıyız :) ben düzeltmeye çalışıyorum siz kendinizi bu noktaya getirmeyin :)
Allah ilacına doktoruna denk getirsin inşallah canım. Yaşadığımız hiçbir şey yanımıza kar kalmıyor işte. Annemin triodi de tıpkı senin dediği travmatik bir olaydan sonra olmuştu. Yıllardır tedavi oluyor hiç aksatmadan. Şükür ki bir sorun yok. Genetik yanı da var mutlaka travmatik olaylar da bunu erkene çekiyor. Sende kafaya takma Allah ilaçla geçen hastalık versin. Rabbim dert verip derman aratmasın🙏 acil şifalar diliyorum

hayret bişey doğrusu bi kan vermeye bu kadar laf tm deyip giriş yapsa o kadar zaman kaybı bile olmaz 😁

Kızlar midem bulanıyo başımda da bi ağırlık var bugün benim🥹bi de heppp çok sıcağım marmaris hatırası emzik alıp çıktık bakalım kullanmak nasip olacak mı😌
Uyku hali var demi canım aynı şey bende de var 3 4 gündür hep uyusam hayır demem yani 😆 bazen de herşeyden tiskiniyorum ama kısa süre sonra düzenliyor.

Kızlar midem bulanıyo başımda da bi ağırlık var bugün benim🥹bi de heppp çok sıcağım marmaris hatırası emzik alıp çıktık bakalım kullanmak nasip olacak mı😌
Biz de 2 gün önce denizliye gittik üniversite sınavım için dönüşte hm'den minik kot pantolon ve tshirt aldım şans için umarımm nasip olur 👶🏼🍀

altı üstü bilgisayardan iki tık tık yapacak ya ne kadar zor geliyor sanki kanı kendisi alacak :KK70: madem on gün geçmesi gerekiyormuş diğer uzman doktorlar nasıl kendi isteğiyle reglden 2 gün önce kan testi yapabiliyorlar :KK70: sanki başıma kadın doğum uzmanı
Bende onu anlamıyorum, sen istemini yap gerisi beni ilgilendirir. Bende bir sıkıntı varsa baştan halledebilmek isterim, müdahele için geç kalmak istemiyorum deyince majesteleri ikna oldu😄

X