2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebeğim kardeşimin erken doğum riski vardı 35 haftalık normal doğum yaptı bebek kuvezde şu an nefes alışverişi düzensizmiş dualarınizi eksik etmeyin ☺️ ben çok kafa yormak istemiyorum sıkıldım artık olursa çok şükür olmazsa vardır bir hayır kafasindayim artık ☺️❤️
Çok geçmiş olsun canım İnşAllah iyidir kardeşin de bebeği de 🤲🏻

Şöyle oldu grafik

1691730308227.jpeg

evet bebeğim ölçtüm ama çok tuhaf. 35.9 çıktı. Yerleşme düşüşü 1 güncük olan bişi değil miydi? Sanırım ben hastalanıyorum.
Ama cok erken olmaz mı benimde regl belirtilerim fena bugün yarın olacak gibiyim, atesten cok anlamıyorum ama düsüsten sonra ne kadar yükselmesi gerek acaba, bu combi bizi bozdu mu ne 😄

Bilmiyorum ki, daha önce ateş ölçtüğümde hiç böyle bir düşüş yaşamamıştım ve regl olmuştum o biraz işkillendirdi.

Sabah eşime dedim ki test yaptım hamile değilim 😂😂😂 Şayet hamile çıkarsam beklenti içiçnde olmasın süpriz olsun diye 😂 sabah çakallıkları

Kankiler ya benim tsh değeri 2 ay önce 2,55ti dün tekrar ölçtürdüm 0,76 çıkmış. Tiroid bezleri hızlı çalışıyor bu düşüş böyle devam ederse tekrar ilaç başlamam gerekiyor. Benzer durum yaşayan var mı? Doğal yolla çözdünüz mü? Dereotu iyi geliyormuş siz kullandınız mı?

Kankiler ya benim tsh değeri 2 ay önce 2,55ti dün tekrar ölçtürdüm 0,76 çıkmış. Tiroid bezleri hızlı çalışıyor bu düşüş böyle devam ederse tekrar ilaç başlamam gerekiyor. Benzer durum yaşayan var mı? Doğal yolla çözdünüz mü? Dereotu iyi geliyormuş siz kullandınız mı?
Canım lugol iyot diye bişey var bi araştır derim troidleri dengeliyormuş

X