2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynı andadua etmişiz çok etkilendim aynı anda kabul olur inşallah duamız belli duyan belli bitanem. Benimkileri erken doguyor nisanın sonuna gelir sıpa ama olsun iki geubuda takip ederiz nolcak ki ikiz olursa ikizlere tek tek grup hakkı tanırız 😂😂😂
Aynen ben şimdi biraz Nisan ayı anne grubunu gezdim dolaştım okudum çok mis ortam beeee biz de transfer olalım inşallah perşembeyi cumaya bağlayan gecede çok amin Allahımmmmmmmm🤲🏻🤲🏻😍😍😍

Aynen ben şimdi biraz Nisan ayı anne grubunu gezdim dolaştım okudum çok mis ortam beeee biz de transfer olalım inşallah perşembeyi cumaya bağlayan gecede çok amin Allahımmmmmmmm🤲🏻🤲🏻😍😍😍
Cuma günündeyiz ama yinede sen bilirsin tabi AMİN 😍😍

Aminnnn aminnnnnn hayırlısı ile saglıkla gelsin tüm bebişlerimiz inşallah alalhım duysun sesini

Ay 2 gecedir gece uyuyamıyorum. Akşam da öyle bir uykum vardı ki bir uyumuşum 4 saat. Şimdi de uyuyamıyorum yine, geldim biraz buralara bakim dedim. Gerçi uyumuşsunuzdur kesin hepiniz 😂
Bizim işimiz vardıda biraz uyumadık 😂😂 senin bu uyku sorunu bebişten olmasın 🥰🥰

Biz gün aşırı degerlendirdik ama sıfır belirti var bende, umutlu degilim bu aydan da, hatta tatil planı yaptık uzun yol gideceğiz, hamilelik üzerine hiç dusunmedim çok rahat hareket ettim temizlik yaptim deniz havuz hiç sakinmadim (hani hiç umursamadım oldu diyenleri göz önünde bulundurdum) ama bence bu teoride tutmadı🙈 Senden umutluyum ben bu ay inşallah pozitifi göreceksin gibi geliyor ama her şeyden önce hayırlısı olsun tabi A Afratafrac
Yazamasam da sizleri takipteyim, bi de bu isteyip de olmama durumu yorucu gerçekten, mesela benim hemen modum düştü forumda sadece izleyici konumda takip ediyorum, aylardır devam edenleri tebrik ediyorum, bence hepinizin çok güzel hayırlı evlatları olacak 🤲
Allahım her şeyin en hayırlısını en hayırlı vakitte versin inşallah. Takmamak biraz olsun iyi gelmiştir. Tatile de git güzelce kafanı dinle iyice dağıt. Hatta uzaklaş bu çocuk düşüncesinden. Asıl o zaman farkında olmadan hamile kalabilirsin belki de. Alnımızda yazılı zaten hepsi, ne ne zaman olacaksa vaktini bekliyor sadece 💕

Bu arada bu ara çok yoruldum ve belki de bir gece önce de uyku sorunum olduğu için mi bilmiyorum bugün akşam üstü hep midem bulandı hafif hafif başım döndü. Ama çok okudum, bu günlerde bu belirtilerin olmaması gerekiyor diye biliyorum.

Bu arada bu ara çok yoruldum ve belki de bir gece önce de uyku sorunum olduğu için mi bilmiyorum bugün akşam üstü hep midem bulandı hafif hafif başım döndü. Ama çok okudum, bu günlerde bu belirtilerin olmaması gerekiyor diye biliyorum.
Kuzum 7. Gün yerleşme tamamlandıysa belirtiler kendini göstermeye başlayabilir olma ihtimali var yani

Ateş ölçüyormusun ve ne zaman başlıcaksıj test yapmaya
Normalde ateş ölçmüyordum ama son 5 günü ölçtüm şu şekilde çıktı. Testi de Pazar tam 10. gün oluyor o gün yaparım diye düşünüyorum ilk.

1691710086089.jpeg

Kızlar tertemiz negatif bir test. Zaten hiç belirtim yoktu o yüzden şaşırmadım.inşallah batı gelmemiş olanlardan müjdeli haberler gelir🙏
Eki Görüntüle 3285123
İnşallah en kısa zamanda alırsın sen de güzel haberi kuzum. Hiç sık a canını, belkim senin bebiş de Eylül ayında sürpriz yapıverir sana 🥰🙏

X