2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aman bir şey olmasın eşine pamuklara sar sarmala kız var ya o kadar ikiz olsun dedikki vallahı olursa şaşırmam. Benim eşimin teyzesinde var ikiz anneminde teyzesinde var ikiz genetik olabilir klomende sebep olur valla

Bir şey soracağım klomen kullandığın günlerde sen de vücut ısında farklılıklar gözlemledin mi? Ya benim iki gündür bir tık yükseldi ben de atayım tabloyu sana. Çok korktum dedim yumurtlama oldu bitti mi diye klomen ateşi etkiledi sanki bana öyle geldi. İnşallah bu ay gönlümüze göre olur kuzum Allahım hayırla sağlıkla versin ikiz ikiz amin ne diyor Rabbim siz isteyin ben vereyim diyor. Lütfu geniş biz isteyelim senin yumurta eli kulağında gibi duruyor Allahım tuttursun

Eklentiler

• IMG_7744.jpeg
    128,4 KB · Görüntüleme: 30
Bemde bittikten sonra 3 gün bekledim gititim 12. Günümdü sana tam gittigin gün gerek görürse igne verir diger günü çatlar yumurtan bence döngün 30 gün sürüyorsa 16. Günde olabilir ama

Bemde bittikten sonra 3 gün bekledim gititim 12. Günümdü sana tam gittigin gün gerek görürse igne verir diger günü çatlar yumurtan bence döngün 30 gün sürüyorsa 16. Günde olabilir ama
Benim döngü karışık kuzum normalde 30-33 günlerde oluyor ama geçen ay mesela inofolic içtim 28 gün oldu. Böyle sabit bir döngüm yok. Klomen bitince mi sağ kasıkta ağrı başladı senin ? Bende Şuan hiç ağrı yok mesela. Bir de ben adetin 5. Günü içmeye başladım sen de mi öyle içtin

Aman bir şey olmasın eşine pamuklara sar sarmala kız var ya o kadar ikiz olsun dedikki vallahı olursa şaşırmam. Benim eşimin teyzesinde var ikiz anneminde teyzesinde var ikiz genetik olabilir klomende sebep olur valla
Benim eşimin erkek kardeşinin çocukları ikizlerdi maalesef biri anne karnında tutunamadı biri doğdu. Anne tarafımdan kuzenimin ikizleri var. Eşimin dayısının ikizleri var onlar etkiler mi bilmiyorum ama vallaha olsa çok güzel olur ama hayırlısı olsun hakkımızda kuzum

Evet kuzum ateş tablo mu atmıştım sana orda gördügün 36.4 ateşi ilk defa gördüm ben adetken genelde dibe çökerdi benim ateş. Ama ben öncede kullandım sanki pek böyle olmadı gibi. Ben kendimde bu durumu vucudda bazı şeyler düzene bindi takviyelerden dolayı ona baglamıştım. Çünkü ben çok düşük ateşliydim bu ay şimdiden bir tım yüksek gördüm. Güzel devam edecek diye umuyorum kuzum

Ay buna sevindim çünkü kafamda kurdum hep yoksa adetken son günlerinde yumurtlama mı oldu bu ateş niye böyle oldu beni hiç yanıltmadı bu zamana kadar stres oldum demek ki klomenle oldu onzaman. Bakalım yarınki ateş ne olacak seninkini de fark ettim zaten aynı olmuş neredeyse. Ben de adet öncesi 36.2 36.3 nadir 36.4 olur ama klomen içince 36.5 görünce dedim noluyoooooo

Evet canım 5. Gün başladım kasık agrım dün başladı ara ara bugün devam ediyor hem sag hem sol hatta içerken hiç agrım olmayınca korktım büyümedini yoksa diye akıntımda adet bittikten sonra 2 3 gün çok oldu şuan öyle akıntım yok belli belirsiz uzayan akımtımda olmadı hiç mesela

İlk çatlama gördügümüz ateş 36.6 dan yüksek olur inşallah ben hiç görmedigim için ateşi yüksek olanları hep hamile kalacak gibi hissediyorum

Ya aynı hissiyatları yaşamışız bu ay aynı duyguları yaşıyoruz resmen ya. Ben de dedim içiyorum hiç ağrı yok yumurta büyümüyor mu yoksa dedim sen benim önde ilerleyen fragmanım gibisin Şuan bu ay ikimiz için çok heyecanlı olacak

Madem önde ilerleyen fragmanın oldum o zaman ben bu ay hamileyim sende geliyorsun demekki Şimdi dogumu nisan sonu mayıs başı gösteriyor acaba hangi anneler grubuna katılsak ki

Madem önde ilerleyen fragmanın oldum o zaman ben bu ay hamileyim sende geliyorsun demekki Şimdi dogumu nisan sonu mayıs başı gösteriyor acaba hangi anneler grubuna katılsak ki
Yaaa aynısını az önce bir yorumda dedim sana. Bu ay hamile kalalım beraber diye. Aynı anda aynı duayı etmişiz resmen aynı şeyi dilemişiz şok oldum Allahım inşallah bu bir işarettir benim uygulamaya göre 11 Mayıs diyor ama sezeryan iki hafta önce falan olsa mayıs başı Nisan sonu oluyor hakikaten mayıstan yana gönlüm ben mayıs doğumluyum eşim ve oğlum haziran doğumlu

Maşallah canım maşallah saglıkla gelsin inşallah. Degerin gayet güzel önemli olan iki kat artış ilk degerin pek önemi yok 2 gün sonra tekrar ver istersen kan takip et belirtilerin var mıydı
Yoktu hiç kuzum ben bir buçuk senedir uğraşıyordum kuzum nasip oldu hiç ummadığım anda geldi sadece kasik ağrısı başka birşey yoktu

Aynı andadua etmişiz çok etkilendim aynı anda kabul olur inşallah duamız belli duyan belli bitanem. Benimkileri erken doguyor nisanın sonuna gelir sıpa ama olsun iki geubuda takip ederiz nolcak ki ikiz olursa ikizlere tek tek grup hakkı tanırız

Ay 2 gecedir gece uyuyamıyorum. Akşam da öyle bir uykum vardı ki bir uyumuşum 4 saat. Şimdi de uyuyamıyorum yine, geldim biraz buralara bakim dedim. Gerçi uyumuşsunuzdur kesin hepiniz

Bunların hepsi normal diye okudum hep buradaki kızlardan. adetten 1-2-3 gün önce falan yaşadı yerleşme kanamasını yaşayanlar. Ama bilen birileri cevaplar sanırım yine

Biz gün aşırı degerlendirdik ama sıfır belirti var bende, umutlu degilim bu aydan da, hatta tatil planı yaptık uzun yol gideceğiz, hamilelik üzerine hiç dusunmedim çok rahat hareket ettim temizlik yaptim deniz havuz hiç sakinmadim (hani hiç umursamadım oldu diyenleri göz önünde bulundurdum) ama bence bu teoride tutmadı Senden umutluyum ben bu ay inşallah pozitifi göreceksin gibi geliyor ama her şeyden önce hayırlısı olsun tabi A Afratafrac
Yazamasam da sizleri takipteyim, bi de bu isteyip de olmama durumu yorucu gerçekten, mesela benim hemen modum düştü forumda sadece izleyici konumda takip ediyorum, aylardır devam edenleri tebrik ediyorum, bence hepinizin çok güzel hayırlı evlatları olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…