2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen ben şimdi biraz Nisan ayı anne grubunu gezdim dolaştım okudum çok mis ortam beeee biz de transfer olalım inşallah perşembeyi cumaya bağlayan gecede çok amin Allahımmmmmmmm

Aynen ben şimdi biraz Nisan ayı anne grubunu gezdim dolaştım okudum çok mis ortam beeee biz de transfer olalım inşallah perşembeyi cumaya bağlayan gecede çok amin Allahımmmmmmmm
Cuma günündeyiz ama yinede sen bilirsin tabi AMİN

Aminnnn aminnnnnn hayırlısı ile saglıkla gelsin tüm bebişlerimiz inşallah alalhım duysun sesini

Ay 2 gecedir gece uyuyamıyorum. Akşam da öyle bir uykum vardı ki bir uyumuşum 4 saat. Şimdi de uyuyamıyorum yine, geldim biraz buralara bakim dedim. Gerçi uyumuşsunuzdur kesin hepiniz
Bizim işimiz vardıda biraz uyumadık senin bu uyku sorunu bebişten olmasın

Allahım her şeyin en hayırlısını en hayırlı vakitte versin inşallah. Takmamak biraz olsun iyi gelmiştir. Tatile de git güzelce kafanı dinle iyice dağıt. Hatta uzaklaş bu çocuk düşüncesinden. Asıl o zaman farkında olmadan hamile kalabilirsin belki de. Alnımızda yazılı zaten hepsi, ne ne zaman olacaksa vaktini bekliyor sadece

Bu arada bu ara çok yoruldum ve belki de bir gece önce de uyku sorunum olduğu için mi bilmiyorum bugün akşam üstü hep midem bulandı hafif hafif başım döndü. Ama çok okudum, bu günlerde bu belirtilerin olmaması gerekiyor diye biliyorum.

Kuzum 7. Gün yerleşme tamamlandıysa belirtiler kendini göstermeye başlayabilir olma ihtimali var yani

Kızlar tertemiz negatif bir test. Zaten hiç belirtim yoktu o yüzden şaşırmadım.inşallah batı gelmemiş olanlardan müjdeli haberler gelir
Eki Görüntüle 3285123
İnşallah en kısa zamanda alırsın sen de güzel haberi kuzum. Hiç sık a canını, belkim senin bebiş de Eylül ayında sürpriz yapıverir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…