2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oralar nemli tabi ihtiyaç var Ben seriyorum 2 saat sonra kuruyor topluyorum
Yok kuzum benim evim dubleks yani benden önce alınmış ama balkonu yok..çok zor balkon olmayınca hep diyorum nasıl balkonsuz ev ala bilirsin..evde kurutuyorum kışta zor kuruyor hem zararlı bizim içindeİyi fiyata sata bilirsek sonuçta satıcaz bu evi

Ben kapıya asmayı tercih ederdim. Yatak o nemi cekiyordur elbet. Zaten supurunce içinden neler çıkıyor o yatağın. Allah'tan benim yatağın üst kısmı fermuarlı çıkarıp makinada yikıyorum o pedi
Çarşafı sermeden önce yatağı süpürüyorum mutlaka, nemle de ilgili bir sıkıntım olmadı benim hiç

Bebek olmadan önce alın mutlaka. Kışa girerken daha da pahalılanacak her şey ve hiç bişi ucuzlamıyo.

Çamaşır makinasının üstünde benimki
Benim öyle bir alanım da yok öyle bir ev yapmışlar ki çamaşır makinasını koyacak yer bırakmamışlar 2 tuvalet var bende birini kapattırdım orda duruyor şimdi üstüne 1 makina koyulmaz sakat yer

Benim öyle bir alanım da yok öyle bir ev yapmışlar ki çamaşır makinasını koyacak yer bırakmamışlar 2 tuvalet var bende birini kapattırdım orda duruyor şimdi üstüne 1 makina koyulmaz sakat yer
Sıkıntı öyleyse canim yeni evine geçince inşallah. Yine de alacaksan şimdiden düşün Afra'nin dediği gibi gitgide pahalı oluyor

Yaaa bak işte ondan diyordum ben..bir yerde bir kadın yazmış bir markadan almış nasıl yazmadım ben kenarayazdıki hiç küçültmüyor özellikle ondan almışki küçültmesin.İyice araştırmak lazım demek

Ay o sıkıntı. İnsan mecbur sıkıştırıyor ihtiyaç doğunca gerçi.

Bahçen var mı canım? Apartmanda dubleks mi? Balkonsuzda çok zor gerçekten satmakta haklısın

Evet canim iyice araştır ama dediğim gibi yüksek ısıda kurutunca ister istemez çeker yani. Çamaşır makinası da öyle sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…