2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

@Belisimm @fnd_50 @savascii A Afratafrac @melegim can @Papatyamaviss @Psikolog2426 melisaa93 melisaa93 Perlitik Perlitik kızlar uzun zamandır yoktum girmiyordum bebek işini bırakmıştım takip yapmıyordum sadece korunmuyordum bu ay akıntı çok yoğundu içimden bi ses hamilesin diyordu ama ben değilim diye düşünüyordum geçen ay 14 gün arayla üst üste adet oldum biliyorsunuz kimyasal yaşamıştım ve kimyasaldan öncede 14 gün arayla adet olmuştum ve hamile kalmıştım sonuç kimyasal olmuştu bugün döngünün 27.günü ve bi cesaret test yaptım sonuç bu resimde çıkmıyor pek fazla ama pembe ama yine korkuyorum daha koyu olması gerekiyor diye acaba yine mi kimyasal olacak diye size haber vermek istedim kaç aydır birlikteyiz ilk sizinle paylaştım eşime söylemeyecem etiket yapamadıklarım kusura bakmasın 🥰🥰

Oyyy maşallah 💜🧿baya net canım git gide koyulassin inşallah kucağına da saglikla almayı nasip etsin 💜💜💜💜🧿 2 gunde bir takip yaparsın yine kan verme sakın ben perişan olmuştum kan vererek. Bir daha tövbe vermem

Oyyy maşallah 💜🧿baya net canım git gide koyulassin inşallah kucağına da saglikla almayı nasip etsin 💜💜💜💜🧿 2 gunde bir takip yaparsın yine kan verme sakın ben perişan olmuştum kan vererek. Bir daha tövbe vermem
Teşekkür ederim canım benim darısı herkeze inşallah kan verecem progesterona baktırmam lazm

Oyyy bayılırım bayılırımmmmm maşallah kuzularına çok güzeller 😍😍😍 ve yine kocaman bir maşallah üreme sağlıklarınaa 🤣🤣 çok bereketlilermiş 🧿
Ara da öpüyom seviyom bana uğuru geçsin diye güzel kızımın. Geçen ay 13 tane yumurta yaptı cfgvhjklmjnbh evli mutlu çocuklu kuşum 😂

Canım sen nasılsın 🥰 kaç haftalık oldun şimdi kime gidiyorsun nasıl hissediyorsun kendini. Kese gördünüz mü. Yavrum mosmor olmuştum ya koyulasma takip etmeden vermem gibi geliyor ama kadın dogumcuma yazarım tabi pıhtılaşma dan dolayı
Ben de öyle kuzum mosmor oldu kollarım damar da bulamıyorlar acıtıyorlar da. Hele o medikaldeki hemşireler var ya beni mahvettiler orada hiç bulamıyorlar damarımı. Kuzum ben istanbuldayım annemde. Yarın doktora gideceğim inşallah kalp atışını duyarım 🙏

Ben de öyle kuzum mosmor oldu kollarım damar da bulamıyorlar acıtıyorlar da. Hele o medikaldeki hemşireler var ya beni mahvettiler orada hiç bulamıyorlar damarımı. Kuzum ben istanbuldayım annemde. Yarın doktora gideceğim inşallah kalp atışını duyarım 🙏

Amin canim insallah sağlıkla gelsin 🧿🥰 etiketle beni de muhakkak canim

Bizde durum kötü arabamızın motor gitmiş komple değişicek iki gündür sıkıntıdan maf oldum. Birde adet olcakmış gibi oldukça modum iyice düştü geriliyorum.. 😔

Birde üstüne 2 gündür eltimin evinde kalıyoruz.. Bebek eşyaları ayırmış ne zaman olur bebek ne zaman alırsınız ayy geldiler iyice bana her ay her ay ..

Birde üstüne 2 gündür eltimin evinde kalıyoruz.. Bebek eşyaları ayırmış ne zaman olur bebek ne zaman alırsınız ayy geldiler iyice bana her ay her ay ..
Off ben hiç sevmiyorum öyle konuşmaları. Aslında iyi niyetliler belki ama her defasında maruz kalmak çok yıkıcı oluyor. Allah kolaylık versin kuzum ya. Umarım mucizen seninledir. Hiç test de yapmadın, dayanıyorsun valla iyi.

Off ben hiç sevmiyorum öyle konuşmaları. Aslında iyi niyetliler belki ama her defasında maruz kalmak çok yıkıcı oluyor. Allah kolaylık versin kuzum ya. Umarım mucizen seninledir. Hiç test de yapmadın, dayanıyorsun valla iyi.
İyi niyet de bir kere olur iki kere olur hassas bi konu her defasında sorulmaz ki bide her ay adet günümü bekliyor soruyor oldun mu oldun mu ay sanane .. Valla nasıl dayandım bende bilmiyorum aslında biraz da araba morellerimizi bozdu yarın olmazsam gün içinde alcaz test artık hayırlısı hiç ümitli değilim ben ama 😏

O değilde. Rahmimi bıçaklıyorlar sanki. Çok fena canım acıyor. Kasığımı kesiyolar gibi acıyo. Sanırım rahmim kendini hazırlamaya başladı şayet döllenen yumurta varsa diye. Canım rahmim. İnşallah vardır da bu ay emeklerinin karşılığını alırsın 😂 Her ay kızcağız hazırlık yapıyor ama gelen yok giden yok.
Yaaa çok tatlı 😍İnşAllah kızın emekleri boşa gitmez🤲🏻

X