2022 TEMMUZ ANNELERİ

Bebeğimi emzirmek işkenceye döndü resmennn, göğüslerim o kadar ağrıyor ki çok şiş ve hassaslar. Bide oğlum son zamanlarda diş çıkarmaya başladı göğüs uçlarımı kaşıyıcı olarak kullanıyor, ölecek gibi oluyorum ama kesmek de istemiyorum

Araları ne kadar olacak bilmiyorum ama ben tam 1 yasındayken 2.ciye hamile kalmıştım 7 ay emzirdim sonra kendi bıraktı. İlk zamanlar çok zorluyor hem hormonlar hem de göğüs hassasiyeti sonra geçiyor 2 aylık kadar olunca. Zor bir süreç gerçekten.

Teşekkür ederim canımŞu an tam 7 aylık oğlum. Premature bebek olduğu için en az 1 yaşına kadar sütten kesmemem gerekiyor, doktor da bir ton kızdı zaten yeniden hamile olduğum için
Canım bide şey sorcam 2 sezeryan arası en az 2 yıl olmalı diyorlar ya, benim oğlum sezeryanla doğdu şimdi bu bebekler ikiz olduğu için normal doğum yapamam yine sezeryan olacağım. Sen eğer ard arda sezeryan olduysan herhangi bir sıkıntı oldu mu?

Benim ikiside normal doğum oldu. Ama arkadaşım oğlu 3 aylıkken ikizlere hamile kaldı 1 yas tam araları ve sezeryan. Sorun yaşamadı hiç.

Benim ikiside normal doğum oldu. Ama arkadaşım oğlu 3 aylıkken ikizlere hamile kaldı 1 yas tam araları ve sezeryan. Sorun yaşamadı hiç.
Ay çok teşekkür ederim içim rahatladı sezeryandan sonra normal doğum yapılabilse yaparım aslında ama. Sen bunuda normak doğumla yapacaksın şimdi değil mi

Diğer topiğe yazcaktm ama buraya yazaym da popüler yolunda gderiz belki diye şeettim nasılsınız kızlarrrr size bişey sorucam benim karnım da seyirme oluyor şu birkac gündür titreşim gibi anlık böyle hızlı kalp atar gibi sizde de var mı böyle bişeyler

Ay çok teşekkür ederim içim rahatladı sezeryandan sonra normal doğum yapılabilse yaparım aslında ama. Sen bunuda normak doğumla yapacaksın şimdi değil mi
Yani umarim aslında denenebilir normal doğum yaptırıyor şartlar uygunsa sezeryan sonraso benim doktorum ama ikiz gebelik olunca risk almak istemez kimse gibi geliyor. Bide kaç tane doguracaksin bosver

Aslında iki topic birlesebilir böyle biraz kötü ya da yazabiliriz oraya buradan devam edelim diye.

Yaaa birşey sorucam kızlar sizeee ben , gebelikde şuan afedersiniz cinsel ilşki yasakmı Bilmiyorumda bennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…