2022 TEMMUZ ANNELERİ

4+4 günlükken HCG değeri 23 çıktı sonraki gün de kanamam başladı yerleşme kanaması mi ki dedim ama hala devam eden regl sürecim gösteriyor ki kesinkes hamile değilim 😑
Yaaaa 😢😢🥺 üzüldüm canım yaaaa hiç moralini bozma amaaaaa herşeyde vardır bi hayırrr 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bebişin seninle olur diğer aylarda

4+4 günlükken HCG değeri 23 çıktı sonraki gün de kanamam başladı yerleşme kanaması mi ki dedim ama hala devam eden regl sürecim gösteriyor ki kesinkes hamile değilim 😑
Üzüldüm cnm, hayırlısı olsun. Sağlıksız olunca böyle oluyor. İnşallah diğer aylarda, sağlıkla gelir yavrun💙

Huhuuuu beybiler nasılsınız nasil gidiyor bakalım yarın sabah test yapmayı düşünüyorum çok heyecanliyim🥰

Yaaa birşey sorucam kızlar sizeee ben , gebelikde şuan afedersiniz cinsel ilşki yasakmı 🤷🏼‍♀️ Bilmiyorumda bennn😀😀😀
Vallaa bende ilk doktora gittiğimde daha kese falan yoktu suan serbest dedi ama ben pozitif gördüğümden beri korkudan yaklaşmyrm adama 😂😂😂Bi keseyi, kalp atışını duyalım bakalm da ondan sonra da nasıl olur bilmiyorum 🤷‍♂️ 😂

Bencede canım kim nereye istiyorsa oraya yazsın hiç gerek yok gerginliğe dayak yicez ikimiz topik yüzünden 🤪😂😂😂
Yeminleeee yaaa azarlanıyorum resmen habire çatıcsm birine sonunda😀😀😀😀 aman aman boşver hahahaha😀😂😂
Vallaa bende ilk doktora gittiğimde daha kese falan yoktu suan serbest dedi ama ben pozitif gördüğümden beri korkudan yaklaşmyrm adama 😂😂😂Bi keseyi, kalp atışını duyalım bakalm da ondan sonra da nasıl olur bilmiyorum 🤷‍♂️ 😂
valla yaaa bekleyelim biraz bari eşler durmuyo ama napıyım bebiş için korkuyom😍😀😀

Merhabalar galiba bende aranıza katıldım 🥰 bugün test yaptım pozitif çıktı salı günü doktora gidecem inşallah ☺️

X