Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahaha aynı ben :))gelirken bir kilo keçiboynuzu aldım koşa.kosa geldim.kaynattim hemen,bir kahve yaptım eşime bitter çikolata ile yedirdim.
Keçiboynuzu pekmezinide sabah akşam yiyor,
Kabak çekirdeği de akşamları cerezle yiyoruz 😻🐣
en iyisini yapıyormuşsunuz kuzum biz yeni başladık daha yiyorduk da sistematik değildi şimdi aksatmıyorum onun takviyelerini de , ovulasyon takibi yapmadan 2 gün ara ile işaretledim takvimi bakalım neler olacak :KK36:

en iyisini yapıyormuşsunuz kuzum biz yeni başladık daha yiyorduk da sistematik değildi şimdi aksatmıyorum onun takviyelerini de , ovulasyon takibi yapmadan 2 gün ara ile işaretledim takvimi bakalım neler olacak :KK36:
Evet doktorda bugün sordu takviye harici neler kullandınız diye söyledim hepsini güldü 🤣maşallah dedi devam edin yedikleri.dogall şeylr zaten dedi protein çok önemli dedi.
İnşallah güzel olacak kuşum 💕😻🐣

Bebeklerim geldi kizlar 😂

Eklentiler

• 16470954654907649121221362896487.jpg
    16470954654907649121221362896487.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 38
Bu ay son bulsun artık bu bekleyisimiz canım çok etkileniyorum bu olumsuz sureclerden 🥴
Benimde en korktuğum sey tekrardan boş gebelik yasamak. Ben doğal yoldan üçüzlere hamile kaldim ama malesef elde var sıfır 😔

Benimde en korktuğum sey tekrardan boş gebelik yasamak. Ben doğal yoldan üçüzlere hamile kaldim ama malesef elde var sıfır 😔
İnşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik elde ederiz Allah'ın izniyle kuzucum. Sakın böyle düşünüp üzme kendini 😘🌸

X