Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
1 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
6 Nisan
4 nisann 🙋🏻‍♀️ H Hello Kity

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
1 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
6 Nisan
Ayyy ne çabuk nisan ayına geçtik ya şaka gibi 😃 topic ismini görünce bi duraksadım seneye Nisan anneleri topiği gibi geldi bi an 🤦🏻‍♀️

14 aydır geze geze buraya geldim, hadi uğurlu olsun ♥️ bu ay bebiş haberlerimizi alalım, Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲 amin
Beni de 15 Nisan'a yaz şimdilik canım.
Yüreğimize baharlar gelsin bu ay 🌸🌿

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
1 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
6 Nisan
Uğurlu gelsin inşallah 🙏🏻
Benim de 1Nisan 🌈

Ayyy ne çabuk nisan ayına geçtik ya şaka gibi 😃 topic ismini görünce bi duraksadım seneye Nisan anneleri topiği gibi geldi bi an 🤦🏻‍♀️

14 aydır geze geze buraya geldim, hadi uğurlu olsun ♥️ bu ay bebiş haberlerimizi alalım, Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲 amin
Beni de 15 Nisan'a yaz şimdilik canım.
Yüreğimize baharlar gelsin bu ay 🌸🌿
Amin güzel anne adayı 🤩 denemelerin bu ay da son bulsun inşallah 🤲💙

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
marshmelov marshmelov
1 Nisan
1 Nisan
E L B A E L B A
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
6 Nisan
G Gzmyts53
8 Nisan
A R Y A A R Y A
15 Nisan
Hayırlı olsun canımm beni de 6 nisana ekle 🥰🌸

Benim kırmızılar bitmek üzere 😂 ovulasyon testlerimde yolda. Bu ay hem yumurtlama masaji+ovulasyonla devam edicem. Var mi ovulasyonla takip edicek 🐣

Benim kırmızılar bitmek üzere 😂 ovulasyon testlerimde yolda. Bu ay hem yumurtlama masaji+ovulasyonla devam edicem. Var mi ovulasyonla takip edicek 🐣
Kuzum elimde 5 tane filan ovulasyon testi kaldı yeter inşallah 🤣 benimde regl yarın bitiyor. Hadi bakalım hayırlısı 🤩

X