Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Boyum 1,65....... kilom 66.... 7. Düşükten sonra 11 gün gecikmem oldu geçen ay şimdi bu ayda 5gün gecikmem var... Anlamadım bende canım :KK43:
Düşükler etkilemiştir tabi canım üst üste düşüklerin olmuş bunun bir çözümü yok mu yapılabilecek bir şey ve bence biraz ara ver canım 2-3 ay en azından dinlen biraz toparlansın rahmin

Düşükler etkilemiştir tabi canım üst üste düşüklerin olmuş bunun bir çözümü yok mu yapılabilecek bir şey ve bence biraz ara ver canım 2-3 ay en azından dinlen biraz toparlansın rahmin
Yok canım. ben sanki vazgeçtim gibi bişey. ben istedim ALLAH vermedi demek ki hayırlısı buymuş benim için. Vardır GÜZEL RABBİMİN bir bildiği.

Yok canım. ben sanki vazgeçtim gibi bişey. ben istedim ALLAH vermedi demek ki hayırlısı buymuş benim için. Vardır GÜZEL RABBİMİN bir bildiği.
Öyle canım ben de geçen sene erken doğumla kaybettim kızımı zor şeyler onun görecek günü yokmuş rabbim böyle uygun görmüş demek dedik inşallah senin nasibinde de vardır ama tamamen vazgeçme biraz dinlen hem vücudun hem psikolojin toparlansın sonra inşallah her şey güzel olur senin için🥰

Öyle canım ben de geçen sene erken doğumla kaybettim kızımı zor şeyler onun görecek günü yokmuş rabbim böyle uygun görmüş demek dedik inşallah senin nasibinde de vardır ama tamamen vazgeçme biraz dinlen hem vücudun hem psikolojin toparlansın sonra inşallah her şey güzel olur senin için🥰
ALLAH razı olsun canım🥰🥰🥰 ama sanırsam vazgeçmek en doğrusu artık. Belli ki RABBİM istemiyor benimde boynum kıldan ince. RABBİME bıraktım artık kendimi piskolojimi herşeyimi ☺️☺️☺️ görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler 🥰🥰🥰

Harika ya çok sevindim. Kanda da pozitif görürsün inşallah. Doğru zaman bu zamanmış demek ki ☺️
Teşekkür ederim ❤️ İnşallah hayırlısı bakalım. Kimyasal, düşük, kürtaj ne ararsan var bende. Hayal kırıklığı yaşamamak için çok da umutlanmak istemiyorum. Nasip!
Şu mübarek günlerde Rabbim isteyen herkese çok bekletmeden nasip etsin inşallah

Canım günaydın yaptım test bu sefer çizgi düne göre daha erken çıktı ama daha az belirgin bence adet olacağım kimyasal gebelik diye düşünüyorum 🤷🏼‍♀️
İdrar testleri ile çok da anlaşılmıyor bende yaptım 60 çıktı silik çizgi ile sonra 4 gün sonra tekrar idrar yaptım çok hafif bir koyulaşma var dedim kesin kimyasal gittim lan verdim 260 çıktı yani demem o ki idrar bir beta artış için çok da belirleyici değil

Canım günaydın yaptım test bu sefer çizgi düne göre daha erken çıktı ama daha az belirgin bence adet olacağım kimyasal gebelik diye düşünüyorum 🤷🏼‍♀️
Bendede silik cikmisti comfort days te ama 5 testten 2 si silikti kuzum.. digerleri normaldi senin hepsi o sekilde cikiyor atsana bi testi

Kızlar selam Bat 28 Mart gebeyim çok şükür :) Dün 6+2 de devlet hastanesinde kalp atışını duyamadı doktor. Cihazlar çok eski hem bebek de daha çok küçük normal stres etme dedi. Yolk sacı görüyorum kese haftanla uyumlu dedi. Normalde özel bir hastaneye gidiyorum doktorum raporlu diye evime yakın bir devlet hastanesine gittim çok endişeliyim. 2 tane kayıbımdan sonra elimde değil :KK43: Birde size danışmak istiyorum sizler kaç haftada duydunuz yavrularınızı kalp atışlarını :KK43:

Kızlar selam Bat 28 Mart gebeyim çok şükür :) Dün 6+2 de devlet hastanesinde kalp atışını duyamadı doktor. Cihazlar çok eski hem bebek de daha çok küçük normal stres etme dedi. Yolk sacı görüyorum kese haftanla uyumlu dedi. Normalde özel bir hastaneye gidiyorum doktorum raporlu diye evime yakın bir devlet hastanesine gittim çok endişeliyim. 2 tane kayıbımdan sonra elimde değil :KK43: Birde size danışmak istiyorum sizler kaç haftada duydunuz yavrularınızı kalp atışlarını :KK43:
kişiden kişiye göre değişir duyulması canım kesen falan iyiymiş 1-2 haftaya duyulur

IMG_20220415_102552.jpg

Canımmmm hiç bişey düşünme sen şimdi nerden anladın kimyasal olduğunu müneccim misin 😆😆 çizgi ne kadar sürede çıktı? Foto da at kk test inceleme heyeti bi baksın karar versin 🤗

X